Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2012 o 20:33, Tobi88Pl napisał:

Jak wrzucić Replay z starszej wersji Doty na You Tube? Jak go przerobić na odpowiedni
format? A co do Pandaren Brewmaster to spoko że go dodali, fajna postać ;)


Niestety replaye ze starszej wersji gry juz nie dzialaja, Valve wczesniej informował żeby sobie przegrać to na inne formaty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, że dostałem się do bety i dzisiaj ściągnełem i zainstalowałem Dote 2 ale kiedy ją uruchomie pokazuje tylko "Łączenie z siecią Dota 2..." i nic więcej się nie dzieje. Szukałem jakiś rozwiązań tego problemu ale nic nie pomogło może tutaj ktoś poradzi coś na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długim oczekiwaniu dostałam w końcu zaproszenie. Nie warto było czekać - szybciej odinstalowałam niż się ściągało.

Ta gra to straszna kaszana pod każdym względem.

Dota2 < HoN < Prime World < LoL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 22:24, Ilona napisał:

Ta gra to straszna kaszana pod każdym względem.

Dota2 < HoN < Prime World < LoL

Pod jakim względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 22:40, Ecko09 napisał:

>

Grałaś w Prime World, ze oceniasz? -,-''


Tak grałam i gram nadal, gra jest w wersji open beta po rosyjsku (znam rosyjski bardzo dobrze).
Gra ma przepiękne arty 2D i fajny specyficzny klimat. O mechanice i oryginalnych, nowych pomysłach jak na gre z gatunku MOBA można poczytać w sieci.

Gre robią m.in ludzie którzy robili Etherlords, Allods i Heroes of Might and Magic od Nival.
Niedługo ma być beta w wersji na europe.

@Madoc
Napisałam ,że pod każdym względem.

Jakaś taka brzydka przekombinowana pastelowo-mdła w moim mniemaniu grafika, interfejs przekombinowany i nieczytelny, portrety 3D, brak czytelności na mapie, irytujący zkaszaniony głos narratora, mało klimatycznie zagrane dialogi postaci, brak balansu w postaciach i samym dobieraniu przeciwników (graczy). dłuugie kolejki . mogłabym tak wymieniać długo.
Ja wiem, że być może to wszystko to kwestia gustu i przyzwyczajenia, jednak po Docie 2 spodziewałam się naprawdę, że to będzie dla mnie hit.

Jednym słowem w grze nie znalazłam nic, co by zatrzymało mnie przy niej na dłużej niż łącznie 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

> >
>
>


Mam nadzieje załapać sie na bete, czytałem ostatnio zapowiedź i zainteresowałem się tym. Wygląda ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo uczciwa ocenia. Jestem zaszokowany jej trafnością.

Wnioskuje, że grałaś z jedną(lub pięć skoro wspominasz o 5h) grę i dostałaś mocno w po tyłku. Bardzo mi przykro. Spróbowałaś jeszcze raz? Nie. Odinstalowałaś grę. Płacząc i krzycząc odpaliłaś LoLa by skopać parę tyłów i podbudować swoją niską samoocenę. Głupia dota2, przecież w lolu niszczę...

Dnia 19.04.2012 o 22:24, Ilona napisał:

Jakaś taka brzydka przekombinowana pastelowo-mdła w moim mniemaniu grafika

Trzeba się przyzwyczaić. Jesteś za bardzo przywiązana do grafiki z lola, więc trudno Ci się poruszać w nowym środowisku. Zbyt mocno zakorzeniły się twoje przyzwyczajenia. Nie jesteś chwilowo w stanie przyswoić sobie czegoś odmiennego, świeżego.

Dnia 19.04.2012 o 22:24, Ilona napisał:

interfejs przekombinowany i nieczytelny

Tylko i wyłącznie interfejs sklepu i nic ponad to. Jedynie przez pierwsze +/- 10 gier(do czasu, jak go rozpracujesz). Znowu. Za bardzo jesteś przyzwyczajona do lol, że każde inne rozwiązanie uważasz za złe. Grając konkretną postacią możesz zapisać itemy, które będziesz chciała kupować. Bardzo użyteczne i ograniczy Ci szukanie wszystkiego w sklepie do zera. Trudno jednak to zrobić, gdy ciągle nie wiesz, jakie są Ci najbardziej potrzebne.

Dnia 19.04.2012 o 22:24, Ilona napisał:

portrety 3D

Dlatego, że w lolu są 2D?

Dnia 19.04.2012 o 22:24, Ilona napisał:

brak czytelności na mapie

Mapa jak mapa, trzeba umieć ją czytać.

Dnia 19.04.2012 o 22:24, Ilona napisał:

irytujący zkaszaniony głos narratora

Grałaś na tyle długo, by Ci przeszkadzał? Ja nie mam do niego zastrzeżeń.

Dnia 19.04.2012 o 22:24, Ilona napisał:

mało klimatycznie zagrane dialogi postaci

Czcionka jest żółta, chce białą. A ta ikona powinna być bardziej na prawo.

Dnia 19.04.2012 o 22:24, Ilona napisał:

brak balansu w postaciach

Mamy betę, nie umiesz grać w dota2 i mówisz o braku balansu w postaciach? Jaki bohater według Ciebie jest za mocny i jaki za slaby? Sama wszystkich wypróbowałaś, że stwierdzasz brak balansu?

Dnia 19.04.2012 o 22:24, Ilona napisał:

samym dobieraniu przeciwników (graczy)

Gracze są nowi, niektórzy graja pierwszy raz. Nie znają postaci, nie wiedzą jak nimi grać i jak się przed innymi bronić. W lolu na pewno każdy dobiera postacie inteligentnie i gra drużynowo. Zawsze.

Dnia 19.04.2012 o 22:24, Ilona napisał:

dłuugie kolejki

Haha to mnie zagięłaś xD Śmiem przypuszczać, że im więcej graczy, tym krótsza kolejka, tak? Słyszałem, że lol na 21 mln użytkowników(podobno), a ile może mieć zamknięta beta gry zwanej dota2? Pewniej mniej, wiec kolejka będzie dłuższa. Gra natomiast ładuje się szybciej niż w lolu btw.

Dnia 19.04.2012 o 22:24, Ilona napisał:

mogłabym tak wymieniać długo.

Proszę o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróć jednak do LoLa i nie płacz że dostałaś mocno po tyłku.. Dota bardziej wymaga od gracza niż w Lolu. Naucz się najpierw grać w Dote . I nie oceniaj gry po 5 godzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:


Na szczęście rynek obecnie jest na tyle pięknie, że tacy gracze odbiją się od DOTA 2 i będzie zdecydowanie mniej nobów. No offence.

Zostają wkońcu LoL lub HoN.

Dlatego nie podoba się bo ma inny styl? Zmień grę lub nie graj - krytykować można jak się ma argumenty, a ty takich nie masz.

Z niezwykła przyjemnością gram na takich ,,pro" graczy invokerem.

Ale jak to ??? 10 różnych czarów w niecałe 15 sekund ( Scepter ) ? Cheater! OP postac, Unbalanced.


Zaiste: Wex Wex Quas, Quas Quas Quas, Quas Wex Exort, Wex Wex Exort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 10:47, In_The_End napisał:

Wnioskuje, że grałaś z jedną(lub pięć skoro wspominasz o 5h) grę i dostałaś mocno w po
tyłku. Bardzo mi przykro. Spróbowałaś jeszcze raz? Nie. Odinstalowałaś grę. Płacząc i
krzycząc odpaliłaś LoLa by skopać parę tyłów i podbudować swoją niską samoocenę.


Chłopcze, moja osobista samoocena nie ma nic wspólnego z grami w które gram dla zabawy. Dalej nie fatygowałam się by czytać Twoja skrzętnie zredagowaną, przydługawą- jak wydać kątem oka - odpowiedź na mój post.
Szkoda prądu. Dbam o środowisko.

@Neleron
>Zmień grę lub nie graj (...)
Dziękuję za wskazówkę, ale sama już na to wpadłam wcześniej bez Twojej cennej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 13:30, Ilona napisał:



Nie ma sprawy. Po prostu nie dziw się ataku na twoją osobę skoro krytykujesz grę nie podając żadnych sensownych argumentów:

Ja nie krytykuję przekombinowanej, ,,oczojebn**" { najbardziej adekwatne słowo }, cukierkowatej grafiki LoL''a, po prostu odpowiadam ,, to nie mój gust".
Interfejs przekombinowany to jest tylko i wyłącznie twoja opinia - Porównaj 3 gry:
HoN
LoL
DOTA 2
oceń wtedy co jest najbardziej przekombinowane:
W mojej opini:
LoL - najbardziej przekombinowane
DOTA 2 / HoN

Portrety 3 D to akurat bardzo fajna sprawa, oczywiście kwestia gustu.

Głosy:
Znowu porównaj 3 gry:
LoL
http://www.youtube.com/watch?v=WXX3Fd9Z9R0 ( penta kill mnie rozwala -.~ )
HoN
http://www.youtube.com/watch?v=yPyzufnRbDM
http://www.youtube.com/watch?v=Fxph7uUdtwc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=zyYZ0pacTIA
http://www.youtube.com/watch?v=b2BbaLbsQbA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=mbQH_PVPhvg&feature=related
DOTA 2
http://www.youtube.com/watch?v=tG2ohOcJqs0&feature=related

Teraz oceń:
W zdecydowanie większości opinii wygląda to tak:
HoN>DOTA 2> LoL

Głosy postaci? Wręcz odwrotnie, świetnie podłożone i dobrane głosy postaci.
Chociażby: http://www.youtube.com/watch?v=U_nV24LQkCY

Nieczytelna mapa? Kwestia gustu, ale zdecydowanie bardziej po oczach ,,wali" mnie mapa z LoL''a - wybacz ta gra chyba nie jest na najwyższą rozdzielczość.

Niezbalansowane postacie? Nie podałaś nawet 1 przykładu.

Albo inaczej:
Czy Master YI był zbalansowany przed nerfem? Wg. ciebie oczywiście.

Długie kolejki? Fakt, 30 sekund czekania na grę to strasznie długo.


Jestem w stanie zrozumieć krytykę jak ktoś przedstawia racjonalne argumenty, ale wybacz twoje takie nie są, stanowią po prostu twoją nie pochlebną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady przecież głosy w lol a w dota 2 to co innego i nie ma żadnego porównania wiadomo przecież, że w docie są o wiele lepsze i jest ich kilkadziesiąt razy więcej niż w lol dla każdej postaci, do tego w lol w ogóle (prawie) nie ma dźwięku otoczenia a w dota 2 są więc jeśli chodzi o udźwiękowienie to zdecydowanie wygrywa dota 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wypowiedzieć się do postu Ilony ponieważ zmarnowałem w lol''u ponad rok i dalej marnuję w nim czas grając czasem z kolegą

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

Jakaś taka brzydka przekombinowana pastelowo-mdła w moim mniemaniu grafika,

Niestety a grafika w Lol''u jets znacznie gorsza, jak dla mnie to nie ulega wątpliwości.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

interfejs przekombinowany i nieczytelny,

To już zależy od gustu, ja odnalazłem się już po pierwszej grze

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

portrety 3D,

Można wyłączyć, ale osobiście wolę te 3D

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

brak czytelności na mapie,

W Lol''u mapa jest jednak znacznie mniej czytelna. Nawet jeśli komuś przeszkadzają na mapie postacie jako punkty to poprzez przytrzymanie altu lub po zmianie w opcjach widzimy ikonki bohaterów.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

irytujący zkaszaniony głos narratora, mało klimatycznie zagrane dialogi postaci,

Dialogi może nie są dobrze zgrane, lecz w Lol''u one wogólę nie istnieją. Postacie może mają po 3-4 linie dialogowe.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

brak balansu w postaciach

Większego braku balansu niż w Lol''u doświadczyć chyba w żadnej innej grze nie można. Jeśli chodzi o balans w docie to główną rolę itemki. Wystarczy dostosować build.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 13:30, Ilona napisał:

Dalej nie fatygowałam się by czytać Twoja

Piszesz bzdury o grze, w którą prawie nie grałaś. Ciekawe jak to skomentować?
Ja obecnie pogrywam Drow ranger. Banalnie łatwo nią grać, ale i łatwo zginąć przed +/- 17lvl. Pózniej kryty 800 dmg robią swoje xd
btw czy itemy dające do krytów sumują się? (np. 20% + 20 % = 40%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę kulturalnie dziś na pocztę i patrzę na wczorajszego mejla :OOOO
"CONGRATUlATIONS!
YOU HAVE BEEN INVITED TO PLAY DOTA 2

To get started - launch Steam, locate the game in your library and follow the instructions to install the game.
As always, we rely on your feedback to improve the game, so please drop us a line and let us know how we''re doing.
To install Steam, click this link: www.steampowered.com/about
Thanks, and enjoy your game!

The Dota 2 Team"

Samą ankiete zrobiłem już naprawdę trochę czasu temu a tutaj proszę... :) Jakieś porady dla początkującego? Pomijąc fakt że przy DotA spędziłem sporo czasu to jednak nie ślędziłem uważnie jakiś zmian czy poczynań na temat DOTA 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 16:41, Infes napisał:

Wchodzę kulturalnie dziś na pocztę

To pewnie dlatego, że wszedłeś kulturalnie.

Dnia 20.04.2012 o 16:41, Infes napisał:

Samą ankiete zrobiłem już naprawdę trochę czasu temu a tutaj proszę... :) Jakieś porady
dla początkującego? Pomijąc fakt że przy DotA spędziłem sporo czasu to jednak nie ślędziłem
uważnie jakiś zmian czy poczynań na temat DOTA 2.

Jeśli grałeś w pierwszą Dotę, a w międzyczasie NIE grałeś w LoLa, to poczujesz się jak w domu. Wszystko jest tak samo, tylko że ładniejsze i fajniejsze. W gameplayu zbyt dużych zmian nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 20.04.2012 o 16:36, In_The_End napisał:

btw czy itemy dające do krytów sumują się? (np. 20% + 20 % = 40%)


Raczej się mnożą. De facto zauważ, że czasami przy opisie masz "Orb doesn''t stack" czy coś w ten deseń, więc wtedy jest to jak UNIQUE z LoLa.

@Infes
Pograj z botami i ogarnij cały interfejs. Kilka gier na to zleci na pewno. Ustaw sobie używanie przedmiotów tak jak Ci pasuje (bo domyślnie to jest chyba klawiatura numeryczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować