Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Mam tego dosyć. Czekam na pełną wersję. Trzy gry i w każdej wymiatacze z 10-20 poziomem kiedy ja nie mam piątego. Każdy z ilością wygranych większą od moich rozegranych gier. Oczywiście w meczu zostaje ze mnie mokra plama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:37, Fimbulvinter napisał:

Mam tego dosyć. Czekam na pełną wersję. Trzy gry i w każdej wymiatacze z 10-20 poziomem
kiedy ja nie mam piątego. Każdy z ilością wygranych większą od moich rozegranych gier.
Oczywiście w meczu zostaje ze mnie mokra plama.


Pociesze ciebie, 3 gry i po 1-2 partnerów z poziomami 5-11 - została z nich mokra plama, przez co naffedowali przeciwnika i przegraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w meczu gdzie grałeś weaverem, przegrałeś przez brewmastera, co specjalnie feedował. A on miał 50 poziom i 1000 rozegranych gier...

W meczu slarkiem wszyscy mieliście podobne poziomy i tak samo feedowaliście, oprócz death prophet, która coś tam zabijała.

A w meczu gondarem feedował rubick i templarka, którzy mieli po 800-1000 rozegranych gier. Natomiast silencer z 12 levelem miał 3/1/9.

Ja po prostu nie wierzę w te śmieszne bajki z levelami. Osobiście mam przy 400 grach dziwiąty poziom, bo większość moich gier rozegrałem, zanim weszła opcja zdobywania poziomów. A nie gram jakoś tragicznie, żeby wszyscy na mnie narzekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Popatrz na jeszcze wcześniejsze - nieźle się uśmiejesz ;)

---
Ale gra z BM rozbiła moją wiarę w ludzkość :

Powód dla którego feedował : Nie dostał mida i obraził się na 1 osobę - przez co spieprzył rozgrywkę 9 innym osobom ( a mecz był wyrównany oprócz BM ) oraz zmarnował 25 minut naszego czasu.

Zbieram podpisy pod sugestią dla Valve ,, kick buttom" z opcją penantly dla wyrzuconego gracza - nie dostaje się kicka bez powodu, a np. 6/10 osób powinna to zadeklarować.


Zastanawiam się, czy będzie reset statystyk - a zostawienie poziomu, to jest ciekawe pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro cały czas narzekasz na matchmaking to może graj tylko w grupkach? Ja od dłuższego czasu tak robię i jakoś nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 11:53, Neleron napisał:

Zbieram podpisy pod sugestią dla Valve ,, kick buttom" z opcją penantly dla wyrzuconego
gracza - nie dostaje się kicka bez powodu, a np. 6/10 osób powinna to zadeklarować.

W Heroes of Newerth właśnie jest Kick/Concede/Remake. Muszę przyznać, że strasznie mi tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 12:02, SiDi napisał:

Skoro cały czas narzekasz na matchmaking to może graj tylko w grupkach? Ja od dłuższego
czasu tak robię i jakoś nie narzekam.


Nie zawsze gram w grupie, a kiedy gram solo to oczekuję graczy na podobnym do mnie poziomie.

Nie walki kontra team, nie grania z noobami /feederami - normalnego meczu na podobnym poziomie - coś jak w HoNie.

Tak jest to możliwe do zrobienia - wystarczy wprowadzić rating , obecnie nie wiem nic.
Co z tego, że mam 39 poziom x rozegranych meczy win ratio x kd x - jak nie wiem przeciwko komu będę grał.

Zasadniczo moi sojusznicy mają podobne Win ratio w stosunku do mojej osoby - ale to jest nieadekwatne do umiejętności.

Dlatego powinni wprowadzić rating.

---
Do tego właśnie pije, spędziłem ponad rok nad HoNem i co jak co, ale rating + opcję concede/ kick / remake były świetne.
Tego właśnie brakuje w Docie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnęli już tę funkcję z bezpiecznym wychodzeniem z gry jak ktoś wyjdzie i nie wróci? Wcześniej jak wychodziłem po tym komunikacie to mi naliczało leave i lose.......a to chyba nie powinien się wtedy taki mecz liczyć, bo po cholere by dawali te info, że można wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona zawsze działała, że przy "bezpiecznym wyjściu" dostawało się tylko "Lose" do statystyk. Gdy ktoś opuści grę to ma leava i losa. Pozostali z drużyny, w której był leaver mają tylko lose. Jest to zrobione lepiej niż w LoLu, bo tam nie ma bezpiecznego opuszczenia danego meczu. Musisz trwać do końca albo do /ff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować