Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 15:11, Wielki_Bubba napisał:

No i się nie dostaje, jeśli poleciał od kogoś innego abandon.


To ciekawe czemu kilka razy dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 porażek pod rząd. Meh, to nie był mój szczęśliwy dzień... Ma ktoś może sugestie jak ogarniać choć trochę Melee, bo za nic nie mogę się do nic przekonać i z reguły idzie mi koszmarnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:57, skyline20 napisał:

5 porażek pod rząd. Meh, to nie był mój szczęśliwy dzień... Ma ktoś może sugestie jak
ogarniać choć trochę Melee, bo za nic nie mogę się do nic przekonać i z reguły idzie
mi koszmarnie :P

Ale kogo konkretnie, bo postacie mocno się od siebie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tylu różnych melee że nie da się stworzyć ogólnej zasady jak nimi grać. Nie wiem, patrz na otoczenie gdy chcesz kogoś uderzyć bo może się okazać że zblokujesz się creepami i więcej stracisz niż zyskasz. Do tego kupuj BKB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo konkretnie. Po prostu bardzo słabo mi idzie wszelkimi melee heroes. Myślałem, że są jakieś ogólne wskazówki jak nimi grać. Cóż, może postaram się zagrać ze znajomymi - może wtedy mi pójdzie lepiej. Z reguły wszyscy stoją sztywno na określonych lane''ach, przez co cały czas trafiam na ranged, którzy mnie zabijają zanim do nich dobiegnę...
Nie wiem, może to ja, ale jakoś nigdy nie korzystałem z BKB. Prawdę mówiąc to gram trochę na czuja, dlatego mi ten przedmiot wydaje mi się niepotrzebny.
Anyway, dzięki za pomoc. Może jakoś mnie olśni i będę mieć w końcu więcej zabójstw niż asyst...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melee? Dla przykładu bierzesz takiego Axe i niszczysz wszystko od pierwszej sekundy ; ) Spam klątw, udane helixy i nawet quadra lane wysolujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 23:13, skyline20 napisał:

Nikogo konkretnie. Po prostu bardzo słabo mi idzie wszelkimi melee heroes. Myślałem,
że są jakieś ogólne wskazówki jak nimi grać. Cóż, może postaram się zagrać ze znajomymi
- może wtedy mi pójdzie lepiej. Z reguły wszyscy stoją sztywno na określonych lane''ach,
przez co cały czas trafiam na ranged, którzy mnie zabijają zanim do nich dobiegnę...
Nie wiem, może to ja, ale jakoś nigdy nie korzystałem z BKB. Prawdę mówiąc to gram trochę
na czuja, dlatego mi ten przedmiot wydaje mi się niepotrzebny.
Anyway, dzięki za pomoc. Może jakoś mnie olśni i będę mieć w końcu więcej zabójstw niż
asyst...


Na niskim poziomie grasz - dlatego.
Nie licz double mid / triple bot /top hard pusher triple etc czy hard line na takim lvlu.
BKB to podstawa dla 95% melee carry, i dla 50% reszty postaci.

A ogólne wskazówki? Nie giń, deniduj creepy, deniduj wieże, graczy, harrasuj i nie puszuj linii + rób double/triple pulla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie jak można zdobyć dostęp do doty 2 na steam? Bo widzę, że na steam early access kosztuje prawie 30 euro z drugiej strony na allegro klucze kosztują grosze (ale mam duże wątpliwości do ich działania i legalności). LoL już mnie trochę nudzi chętnie bym zagrał w Dote 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej są one prawdziwe. Niedawno Valve hojnie rzucało kluczami na prawo i lewo, dlatego ich cena na allegro wynosi ~5-10 zł. Ewentualnie istnieje szansa, że ktoś w tym wątku da Ci gifta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 14:44, Sweeney90 napisał:

Panowie powiedzcie jak można zdobyć dostęp do doty 2 na steam? Bo widzę, że na steam
early access kosztuje prawie 30 euro z drugiej strony na allegro klucze kosztują grosze
(ale mam duże wątpliwości do ich działania i legalności). LoL już mnie trochę nudzi chętnie
bym zagrał w Dote 2.

Napisz do mnie na Steamie ( steamcommunity.com / id / 6d654a4b75/ ) to dam ci jedną kopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 14:44, Sweeney90 napisał:

Panowie powiedzcie jak można zdobyć dostęp do doty 2 na steam? Bo widzę, że na steam
early access kosztuje prawie 30 euro z drugiej strony na allegro klucze kosztują grosze
(ale mam duże wątpliwości do ich działania i legalności). LoL już mnie trochę nudzi chętnie
bym zagrał w Dote 2.

Daj mail to Ci gifta wyślę, o ile to co mam to ten gift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 18:30, Fimbulvinter napisał:

Jak budować Phantom Assassin?

Podstawowe itemy: Poor Man''s shield, battlefury, bkb
Late game: HoT, MKB, satanic, devine rapier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować