Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2012 o 10:00, Saineic napisał:

Chyba coraz bliżej końca bety. Skoro Valve rozdaje kolejne dwa zaproszenia.


Od roku Valve rozdaje zaproszenia ;)

Po prostu testują obciążenie serwerów etc... - już teraz przy 180 -200 tys graczy online w danym momencie, czasami potrafi się ich strona z aktualizacjami przyciąć, zobaczymy jak będzie kiedy będzie ponad 1 mln osób online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 10:05, Neleron napisał:

> Chyba coraz bliżej końca bety. Skoro Valve rozdaje kolejne dwa zaproszenia.

Od roku Valve rozdaje zaproszenia ;)

Po prostu testują obciążenie serwerów etc... - już teraz przy 180 -200 tys graczy online
w danym momencie, czasami potrafi się ich strona z aktualizacjami przyciąć, zobaczymy
jak będzie kiedy będzie ponad 1 mln osób online.



Przez pół roku nic nie dostałem. Wcześniej przez ok. 4 miesiące czekałem na zaproszenie do bety, a teraz w ciągu miesiąca dostałem 4 "gifty" by zaprosić znajomych. Po prostu twierdzę, że dostanie do bety jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 19:32, PanSzpieg napisał:

Właśnie ściągam Dota 2 przez Steama, jakieś rady dla początkującego? :)



Odinstaluj?

Żartuje, najpierw na boty zagraj najlepiej skeleton kingiem, ja nim grałem pierwsza gre, dość prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2012 o 19:34, Inferno0009 napisał:

Żartuje, najpierw na boty zagraj najlepiej skeleton kingiem, ja nim grałem pierwsza gre,
dość prosty

Z tego co tak czytam to gra podobna do League of Legends, w które też miałem zagrać kiedyś, ale jakoś nie wyszło. Czyli w grze jest jakiś tutorial/single player cobym mógł zobaczyć co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 19:32, PanSzpieg napisał:

Właśnie ściągam Dota 2 przez Steama, jakieś rady dla początkującego? :)

mumble + 4 znajomych z DOTĄ. Bez tego radzę grać z botami, bo tylko zepsujesz sobie zabawę.

PS: mam 2 zaproszenie do gry, ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 20:10, Imeilic napisał:

> Właśnie ściągam Dota 2 przez Steama, jakieś rady dla początkującego? :)
mumble + 4 znajomych z DOTĄ. Bez tego radzę grać z botami, bo tylko zepsujesz sobie zabawę.



A czemu niby, ja przez pierwsze 40 meczy wygrałem 25 -,-'' inna sprawa, ze tylko w jednym robiłem coś więcej niż ginąłem i od czasu do czasu jakąś asystę złapałem xD ale dopóki wygrywałem większość meczy to było ok^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem gifta z następującym opisem "To jest prezent z ograniczeniem, który może zostać użyty tylko w następujących krajach'''' dalej jest lista krajów na której są takie kraje jak kongo czy Litwa ale nie ma polski :) To znaczy że nie mogę nikomu z polski nie będę mógł dać tego gifta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 20:26, Ecko09 napisał:

> > Właśnie ściągam Dota 2 przez Steama, jakieś rady dla początkującego? :)
> mumble + 4 znajomych z DOTĄ. Bez tego radzę grać z botami, bo tylko zepsujesz sobie
zabawę.
>


A czemu niby, ja przez pierwsze 40 meczy wygrałem 25 -,-'' inna sprawa, ze tylko w jednym
robiłem coś więcej niż ginąłem i od czasu do czasu jakąś asystę złapałem xD ale dopóki
wygrywałem większość meczy to było ok^^

Grałeś premade z 4 kumplami kiedyś?
Wcale nie uważam, że nie da się grać solo, ale komunikacja i 5 ogarniętych znających się ludzi wygrywa 75% gier. Ganki(Wisp, Nature`s Prophet), umiejętności niektórych bohaterów (Invoker, Zeus), inicjacje (Earthshaker, Puck), to wszystko wychodzi o wiele lepiej jeżeli mamy ze soba komunikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod żadnym pozorem nie graj z botami więcej niż trzy-cztery mecze potrzebne do ogarnięcia mechaniki. Boty są naprawdę irytujące, zdecydowanie lepie grać z żywymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boty są dobre do nauki LH/D, ale zaawansowane, no i junglować też można się pouczyć.

PS:Swoją drogą to może jakaś gierka, służę prywatnym serwerem mumble, na stemie jako Harven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 20:35, Wielki_Bubba napisał:

Za trudne ? ;)

Raczej za głupie by zejść z lini czy coś i jak zaczną dostawać w dupę o botów z przeciwnej drużyny to już się tak utrzyma. Gracze na początku jakąś tam szansę odbić się mają. Plus graczy łatwiej zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 20:33, Tupako napisał:

To jest darmowa gra ?

Na razie zamknięta beta, ale w przyszłości będzie darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować