Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2012 o 16:17, skyline20 napisał:

Timbersaw jest już dostępny w grze tak więc moje pytanie: jak wrażenia? Mieliście szansę
nim zagrać czy jeszcze nie? ;) Jakieś wskazówki co do gry?


Sporo grałem Shredderem w jedynce i to jest taki tank ganker z blinkiem. Tanker przez jego świetny pasyw. Warto zauważyć, że jak ulti jest w użyciu to nie można autoatakować, może za to dalej korzystać z umiejętności. Małe CD, wszystkie jego skille mogą zadawać pure dmg, co też warto podkreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 18:34, SiDi napisał:

> wszystkie jego skille mogą zadawać
pure dmg, co też warto podkreślić.


Aż strach pomyśleć co by się w LoLu działo jak by tam dali takiego champa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 18:37, Ecko09 napisał:

> > wszystkie jego skille mogą zadawać
> pure dmg, co też warto podkreślić.

Aż strach pomyśleć co by się w LoLu działo jak by tam dali takiego champa xD


Praktycznie każdy heros z Doty wrzucony do LoLa byłby więcej niż OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 11:13, Madoc napisał:

Poważne nerfy dostali w sumie tylko Centaur, Magnus, Sven i Feniks, ale reszta to w większości
zmiany na plus.


Nie wiem czy ogarnąłeś nerf całego buffa z poprzedniego patcha dla drowki. Znowu stała się useless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Docie oryginalnej nie było smartcastów i w dwójce też ich nie ma. Na początek to Skeleton King, Lich, Tidehunter, Luna, Drow Ranger, Centaur, Zeus, Keeper of the Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem idiotą. Czy to, że gra mi się crshuje może mieć związek z wymaganiami sprzętowymi? Mam i3 2120, AMD Radeon 7700 HD Series i 8GM RAM. Na jakie ustawienia taki sprzęt pozwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Docie 2 (ale glupio to wyglada i brzmi...) dzialaja ee komendy z 1? typu -ma, -ms, -swap, -switch itp? Ms nie jest potrzebny bo podano przy atrybutach, ale jak z cala reszta? I w sumie jest mozliwe (w trakcie rozgrywki, jak ktos wyjdzie z gry), przeniesc sie do drugiej druzyny (-switch od tego byl jesli dobrze pamietam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swap czy switch działa, bo jest używany do zamiany postaci z kimś innym z drużyny. Co do pozostałych to nie wiem, nie używam i raczej nie widziałem żeby ktoś używał. MS nie jest potrzebne, tak samo jak cson/di , bo licznik creepów mamy w prawym górnym rogu. Nie pamiętam co robiło MA.

Dołączyć do drugiej drużyny nie możemy, bo trochę by to mieszało w statystykach.

Swoją drogą, ciekawe czy wprowadzą opcję wyłączania poszczególnych linii, żeby można było grać w mniejszych składach.


A poza tym, eventy eventy:
http://www.dota2.com/frostivus/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ostatnio rozdają dość dużo kodów ;) Jak by ktoś miał zbędny to chętnie przyjmę.

Spoiler

kermit267[at]wp.pl


dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować