Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2012 o 20:55, Undertaker napisał:

To DOTA 2 jest płatna?? Właśnie widzę na steam w promocji za 14 euro... Przecież dostałem
inva do bety z rok temu i wciąż normalnie mogę się logować.

Nie Dota, a pakiet wcześniejszego dostępu do doty, z kilkoma zestawami przedmiotów i kurierem i to za te dodatki się płaci. Ale imho i tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 21:00, Mercuror napisał:

Nie Dota, a pakiet wcześniejszego dostępu do doty, z kilkoma zestawami przedmiotów i
kurierem i to za te dodatki się płaci. Ale imho i tak drogo.


Drogo dla nas, bo jesteśmy krajem trzeciego świata... To tak jakbyś chciał płacić za nowego coda 60€, bo tyle kosztuje na steamie. Za to 15zł to już byłaby taniocha, a gdzieś takim kosztem jest to dla ludzi z europy/stanów. Po prostu steam nie jest dobrą platformą dla nas do kupowania gier, dopóki nie są to 3letnie gry z przeceną 75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś przypadkiem dysponował zbędnym kluczem i miał ochotę się go pozbyć, to chętnie przyjmę (mój nick na Steam''ie: DashedMoxie). Z góry dzięki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 16:22, Randall napisał:

Gdyby ktoś przypadkiem dysponował zbędnym kluczem i miał ochotę się go pozbyć, to chętnie
przyjmę (mój nick na Steam''ie: DashedMoxie). Z góry dzięki :).


Już nieaktualne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem kompletnym casualem jeśli chodzi o gry typu moba czy jak to się tam zwię, więc mam trzy głupie pytania xD
1.Na koniec rundy, gdzie wyświetla się tabela wyników w prawym dolnym jej rogu bodajże jest jakiś przedmiot. Niby co ja mam z nim zrobić w dupę go sobie wsadzić? Dlaczego nigdzie go potem nie mogę odnaleźć, czy ja go w ogóle dostaje? Czy kury mogą polecieć więcej niż 50m? Dobra nie ważne, mam nadzieje że odpowiecie.
2.Skąd... skąd nagle pojawiło mi się pięc Dota 2 giftów? Mogę je komuś wysłać? W ogóle ktoś je chce?
3.Wypełniłem jakąś ankietę i dostałem Dotę 2 za darmo. Z tego wiem to jest beta, a co będzie w przyszłości, będę musiał za nią zapłacić żeby grać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 14:55, Wijet napisał:

Jestem kompletnym casualem jeśli chodzi o gry typu moba czy jak to się tam zwię, więc
mam trzy głupie pytania xD
1.Na koniec rundy, gdzie wyświetla się tabela wyników w prawym dolnym jej rogu bodajże
jest jakiś przedmiot. Niby co ja mam z nim zrobić w ... go sobie wsadzić? Dlaczego nigdzie
go potem nie mogę odnaleźć, czy ja go w ogóle dostaje? Czy kury mogą polecieć więcej
niż 50m? Dobra nie ważne, mam nadzieje że odpowiecie.

Po każdym meczu masz bodajże 15% szans że wypadnie przedmiot dla ciebie. Po każdej grze widzisz że coś wyleciało ale niekoniecznie jest to dla ciebie :D Stosunkowo popularne jest też to że wypadnie ci skrzynka. Którą, żeby otworzyć, to należy potraktować kluczem. Który to klucz kosztuje 2 euro. Klucze do skrzynek zresztą stanowią nieoficjalną walutę Doty 2 przy wymianie przedmiotami. W swoim czasie za takiego Unusual Baby Roshana (czyli zmienionego kuriera) to niektórzy po 40-50 kluczy dawali. Czasem też wypadają normalne przedmioty które można wsadzić na daną postać żeby lepiej wyglądała.
Swoje przedmioty możesz zobaczyć klikając na sklep->ekwipunek.
Zasadniczo to jest też kilka poziomów rzadkości przedmiotów - pospolity, niepospolity, rzadki, mityczny, legendarny. Te pierwsze są w zasadzie nic niewarte i raczej ich za nic innego nie wymienisz, co najwyżej za inne podobne jakościowo przedmioty. Rzadkie są już niezłe, z kolei mityczne i legendarne wypadają naprawdę rzadko (mi się trafił Baby Roshan tylko, czasem też jakiś mityczny kurier komuś wyleci).

Dnia 24.12.2012 o 14:55, Wijet napisał:

2.Skąd... skąd nagle pojawiło mi się pięc Dota 2 giftów? Mogę je komuś wysłać? W ogóle
ktoś je chce?

Valve zaspamowało wszystkich obecnych graczy Doty 2 dodatkowymi kopiami. Już nie ma co z tym robić, samemu mam 7 bodajże. Wysłać je komuś jak najbardziej możesz, czasem też na forach ludzie poproszą o jakieś ;)

Dnia 24.12.2012 o 14:55, Wijet napisał:

3.Wypełniłem jakąś ankietę i dostałem Dotę 2 za darmo. Z tego wiem to jest beta, a co
będzie w przyszłości, będę musiał za nią zapłacić żeby grać dalej?

Nie. Dota 2 poza mikrotransakcjami zmieniającymi tylko estetykę postaci czy komentatorów jest całkowicie darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 15:04, Inferno0009 napisał:

> Podzielę się z Wami moją kolekcją na Axe''a :D


Kipeska ta kolecja, brakuje najlepszego setu ;p

Mam 7/8 setów, a tamten set jest brzydki ;d Może się wezmę za handlowanie i go zdobęde ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 15:04, Inferno0009 napisał:

> Podzielę się z Wami moją kolekcją na Axe''a :D


Kipeska ta kolecja, brakuje najlepszego setu ;p

Teraz do kolekcji doszedł Rare Nightmare Blade, więc cały czas ją ulepszam. Poza tym: Blood Chaser :]
Dostałem go za 8 prezentów i greevila, którego i tak nie lubiałem i zrobiłem nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 21:00, Riddl3r napisał:

Opłaca się wymieniać [JA] Blood Chaser [ON] CorspeMaker?

Tańszy od Blood chasera bez zmienionej animacji ataku, nie radze iść na taki układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 16:17, Riddl3r napisał:

> > Podzielę się z Wami moją kolekcją na Axe''a :D
>
>
> Kipeska ta kolecja, brakuje najlepszego setu ;p
Mam 7/8 setów, a tamten set jest brzydki ;d Może się wezmę za handlowanie i go zdobęde
;d


Nie powiesz mi, że demon blood jest łatdny, po za bronią to paskuda. Bloodmist jest dość dobrze wykonany za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 01:34, LubieWafle napisał:

Czemu w sklepie Steam jest napisane, że mogę zagrać w tę grę, bo ją mam, ale nie pokazuje
mi się w bibliotece gier?


Chodzi o Spectators Client, dzięki któremu możesz oglądać gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 01:34, LubieWafle napisał:

Czemu w sklepie Steam jest napisane, że mogę zagrać w tę grę, bo ją mam, ale nie pokazuje
mi się w bibliotece gier?

Mogę Ci wysłać tą gierke jak chcesz ;d Tylko napisz mi twój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować