Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2013 o 20:58, SongoX napisał:

Ma ktoś może niepotrzebne gifty Dota? Nick na Steam: asbrogu

Poszło na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:
1. Da się uniknąć jakoś ulti snajpera ? Czy jak już się ma nad głową celowniczek to nie ma szans (nie mówię tutaj o odbiciu obrażeń czy tam różnych innych skillach supportu, ale o każdej klasie).
2. W jaki sposób Pudge może popełnić samobójstwo ? Bo dziś się pierwszy raz z tym spotkałem i dwa razy koleś się zabił sam jak go miałem dobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 21:19, Kermit napisał:

1. Da się uniknąć jakoś ulti snajpera ? Czy jak już się ma nad głową celowniczek to nie
ma szans (nie mówię tutaj o odbiciu obrażeń czy tam różnych innych skillach supportu,
ale o każdej klasie).

Musisz stać się niewidzialny (runa, Shadow Blade, jakiś skill), albo teleportować się (w praktyce tylko blink jest dostatecznie szybkie).
@Ciekawski - na pewno? Jestem pewien, że powyższe metody zadziałają, analogicznie jak z wszelkimi innymi pociskami.

Dnia 12.01.2013 o 21:19, Kermit napisał:

2. W jaki sposób Pudge może popełnić samobójstwo ? Bo dziś się pierwszy raz z tym spotkałem
i dwa razy koleś się zabił sam jak go miałem dobić.

Druga umiejętność, Rot, zadaje mu obrażenia i może go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 21:29, Mercuror napisał:

Musisz stać się niewidzialny (runa, Shadow Blade, jakiś skill), albo teleportować się
(w praktyce tylko blink jest dostatecznie szybkie).


Hmmm, dużo gram Bounty Hunterem i nie wiem czy przypadkiem ten skill nie trafia nawet podczas niewidzialności. Muszę to przetestować, ale wydaje mi się, że jednak trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 21:19, Kermit napisał:

Dwa pytania:
1. Da się uniknąć jakoś ulti snajpera ?
2. W jaki sposób Pudge może popełnić samobójstwo ?


1. O ile wiem nie. Możesz co najwyżej przełączć thready na strenght, wrzucić salve''a i modlić się żeby to wystarczyło :P
2. Pudge dostaje damage gdy ma aktywnego rota (czyli jego drugi skill) w tym samym tempie co przeciwnicy wokół niego (z tym że Pudge ma wiekszy resist ze swojego pasywu i zwykle buduje hood of defiance). Przy odrobinie szczęścia i dobrego timingu może od tego zginąć popełniając samobójstwo (co jest dobre, bo wtedy przeciwnik nie dostaje złota, chociaż Pudge dalej swoje traci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 21:29, Mercuror napisał:

@Ciekawski - na pewno? Jestem pewien, że powyższe metody zadziałają, analogicznie jak
z wszelkimi innymi pociskami.

Ale chodziło mu o uniknięcie bez używania zdolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 21:36, Madoc napisał:

Ale chodziło mu o uniknięcie bez używania zdolności.

Zinterpretowałem to głównie jako "dla każdej klasy", czyli Shadow Blade i runa jak najbardziej działają. Bo nie za bardzo wiem jak facet chciałby uniknąć czegokolwiek w tej grze nie korzystając z przedmiotów/zdolności, to nie jest FPS.

@Kermit - no właśnie ostatnio trochę pograłem Snajperem i zdaje się, że kilka razy przeciwnik ocalił życie właśnie przechodząc w niewidzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to może dać się też uniknąć snipe''a używając jakiejś transformacji, np. manty. Większość ma krótkie invulnerability (jakieś 0,1 sekundy). Nigdy mi się to nie udało ale w teorii można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo myślałem, że jak jest np. duża ilość drzew po drodze, albo wzniesienie/spadek to traci cel :D Naiwny ja :)
dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.
Przedmioty pozwalające uniknąć/ zniwelować:
Linken Sphere
Black King Bar
Pipe
+ Multum przedmiotów na zwiększenie życia ( to tylko 650 obrażeń - magic dmg )

---
Umiejętności zapewniające krótkiego invu / blinki / force staff < ważne żeby 0,2 sec przed uderzeniem >


Niewidzialność nie jest wliczana.

A pudge śmierdzi i od własnego smrodu ginie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 21:19, Kermit napisał:

1. Da się uniknąć jakoś ulti snajpera ?

Puck, jak dla mnie osobiste top5 postaci w Docie. Jego E w połączeniu z Q i Blink Daggerem potrafi być najbardziej irytującymi skillami w grze. Bo cóż może być gorszego gdy rzucają na Ciebie 2-3 ulty, ty znikasz, blinkujesz się, przy okazji zabierając im z połowę hp : D. A jakie są wasze topowe postacie? Pozwolę sobie zacząć.
1. Slark - Jego ult daje darmowe HoT, cholernie szybki. Ulti + BKB + Q + W + MoM = nietykalność, nuke, stun, oraz niesamowicie wysoki dmg, czynią go wg. mnie jednym z najlepszych bohaterów na wymiany na lane''ie. Nie pamiętam kiedy przegrałem nim 1v1. Chyba jest to praktycznie niemożliwe o0.
2. Puck jak już wymieniałem
3. Slardar, no nie ma chyba nic lepszego jak na pubie w przeciwnym teamie wybiorą Rikiego i BH =D. Czysta radość ze świadomości jak oni muszą być zirytowani. Dzięki jego ultowi ( z bardzo niskim CD) Lina niektórych ma na samo R ;)
4. Invoker - no tutaj można pisać i pisać. Kiedyś mój main, postać która może być wszystkim. Supportem, carry, disablerem. Wg. mnie najlepiej zaprojektowana postać ( pod względem skillów ) w MOBACH ever.
5. Centaur Warruner - twardy skurwolo. Z blink daggerem świetna inicjacja. Lane''a bardzo łatwo zdominować, HoD i HoT i można sobie latać i stunować cały team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2013 o 15:03, ZnalazlemNemo napisał:

Puck, jak dla mnie osobiste top5 postaci w Docie. Jego E w połączeniu z Q i Blink Daggerem
potrafi być najbardziej irytującymi skillami w grze. Bo cóż może być gorszego gdy rzucają
na Ciebie 2-3 ulty, ty znikasz, blinkujesz się, przy okazji zabierając im z połowę hp

/ciach/

1. Axe
2. Faceless Void
3. Slardar
4. Invoker
5. Pudge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 15:03, ZnalazlemNemo napisał:

3. Slardar, no nie ma chyba nic lepszego jak na pubie w przeciwnym teamie wybiorą Rikiego
i BH =D. Czysta radość ze świadomości jak oni muszą być zirytowani. Dzięki jego ultowi
( z bardzo niskim CD) Lina niektórych ma na samo R ;)

Ale przecież Slardar obniża pancerz, a Laguna Blade zadaje obrażenie magiczne, więc to nie ma na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować