Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2013 o 16:44, Pampereczek napisał:

Szkoda jednak że Loda od razu sam sobie wziął to ,,płaskie trofeum" przez co Gabe nie
wyszedł i nie mógł im tego oficjalnie wręczyć, a tak chciałem zobaczyć jego buźkę. :<


Chyba go już nie było. Na otwarciu się pokazywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 16:50, Inferno0009 napisał:

Chyba go już nie było. Na otwarciu się pokazywał

Ludzie piszą co innego, że już miał wychodzić na scenę, ale Loda sam to dziwne coś podniósł. Potem wypuścili tę dziennikarkę żeby to jakoś oficjalnie zakończyła, chociaż jak dla mnie to Gabe mógłby mimo to wyjść i po prostu im pogratulować więc możliwe że to tylko teorie spiskowe. ;)

Hej, a o co chodzi z menadżerem [A], że któraś tam ważniara napisała ,,Gratulacje Dla [A], drużyna w pełni zasłużyła, menadżer nie". Co zrobił? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 16:02, DarkWolf_PL napisał:

> Czy dzisiaj są finaly czy jak?
Można tak powiedzieć, ostatni mecz finałowy zakończył się jakieś 10 godzin temu ;p

Aha.... ;D Rozumiem. To musiałem przegapić finał. Fajny był? To ten mecz trwał te 1.5h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 17:05, Pampereczek napisał:

Hej, a o co chodzi z menadżerem [A], że któraś tam ważniara napisała ,,Gratulacje Dla
[A], drużyna w pełni zasłużyła, menadżer nie". Co zrobił? :D


https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=HL7kN7DC5oc&t=5749

Jeszcze nie obejrzałem, ale ten link jest mi podsuwany.

edit: Tak. Obejrzyj. Tobi wyjaśnia co jest z nią nie tak. Ale to jeszcze nic, bo na reddicie więcej rzeczy jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 17:20, LubieWafle napisał:

Aha.... ;D Rozumiem. To musiałem przegapić finał. Fajny był? To ten mecz trwał te 1.5h?



Mecz fajny, ale to nie ten 1.5h. To był mecz między dwiema drużynami z azji, chyba Orange vs TongFu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym incydencie. Filmik wyjaśnia tylko małą część problemu, polecam również reddit, ale tutaj to tylko najpopularniejsze artykuły z tej materii. Kilka osób robiło sobie z tego jaja. ;D

@Inferno0009
Ah, rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow ! Właśnie obejrzałem sobie finał A v N. Ostatni mecz o wszystko był mega emocjonujący. IMO wygrali lepsi. Navi grało nierówno, coś jakby nie byli w swojej szczytowej formie, Alliansi nacieralii do przodu wszystkich taranując( w drodze do finału). Nawet sobie nie wyobrażam jaka mus być presja grając mecz o wszystko w finale. Podejrzewam, że Orange właśnie tej presji nie wytrzymali i popełniali błędy przez które odpadli, a tak niewiele brakowało by być w finale :) Przez ten turniej ledwo wstawałem do pracy, na szczęście dziś już się wyśpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy dużo grywa Spirit Breaker''em, jakiego bohatera wybrać by dobrze go wspomagać? Z reguły preferuję bohaterów walczących na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 20:24, Fatal-X napisał:

Znajomy dużo grywa Spirit Breaker''em, jakiego bohatera wybrać by dobrze go wspomagać?
Z reguły preferuję bohaterów walczących na odległość.

Io ?

Ja tam osobiście lubię kombinację CK + CM :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ostatnich paru dni mam dziwne lagi w Docie. Sprawa wygląda tak, że w losowych momentach postać przestaje reagować na polecenia (mimo że widzę, jak wszyscy naokoło coś robią) i stoi w miejscu. Po chwili następuje ostra zwiecha (trwa dobre dwie sekundy, więc w środku teamfightu boli bardzo) i wszystko jest okej. Do następnej takiej akcji.

Na początku myślałem, że to kwestia upałów i komp mi się przegrzewa, ale nawet jak te upały się skończyły, to problem nadal wystepuje. Gram w Dotę od ponad pół roku na tej samej konfiguracji, a problem zaczął się robić dopiero teraz.

Ktoś wie, jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Heroes of Newerth miałem podobny problem. Jeżeli masz Windows 7, to polecam zrobić tak:
* Open regedit
* Go to: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Multimedia\SystemProfile
* There will be an entry for network performance throttling, default value is 10; set it to FFFFFFFF hex (willl look like 0xFFFFFFFF to the right of the entry)
* Reboot
Mi i wielu innym pomogło.
Source: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1043281

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować