Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dziś w końcu zagrałem porządy premade. Po pickach wyglądałem an przegrane ale się udało. Zastanawia mnie tylko co musiał myśleć sobie Chen gdy zablokowaliśmy mu 4 spawy w lesie ;)

P.S.

20130814225544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłby ktoś tu zainteresowany okazjonalnym pograniem w jakiejś grupce? Bo ostatnio puby solo queue mocno mi grają na nerwach... Godzin około 200, tyle też gier, wygranych kilkanaście więcej niż przegranych, gram więcej supportami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 17:09, tomoliop napisał:

Witam, byłby ktoś tu zainteresowany okazjonalnym pograniem w jakiejś grupce?

Chętnie, podaj nick na steam. Mój to Fatal-X ale podobno jest sporo moich doppelgangerów w okolicy, więc raczej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 17:09, tomoliop napisał:

Witam, byłby ktoś tu zainteresowany okazjonalnym pograniem w jakiejś grupce? Bo ostatnio
puby solo queue mocno mi grają na nerwach... Godzin około 200, tyle też gier, wygranych
kilkanaście więcej niż przegranych, gram więcej supportami.

Kiedyś wyszedłem z podobną inicjatywą ;P Podaj nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 17:09, tomoliop napisał:

Witam, byłby ktoś tu zainteresowany okazjonalnym pograniem w jakiejś grupce? Bo ostatnio
puby solo queue mocno mi grają na nerwach... Godzin około 200, tyle też gier, wygranych
kilkanaście więcej niż przegranych, gram więcej supportami.


Mógłbym spróbować :P Jeśli nie przeszkadza Ci obecność dość przeciętnego gracza to chętnie mogę zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom rozgrywek się nie zwiększa przez ti3 ani inne turnieje, a raczej ty grasz już lepiej i po prostu dolosowuje ci lepszych zawodników. Mój nick na steam jakby ktoś chciał zagrać Tralln.
Wie ktoś może kiedy wyjdzie Techies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 09:23, MrMeepo napisał:

Wie ktoś może kiedy wyjdzie Techies?

Podobno ma to być ostatnia dodana postać, ale nie wiadomo, ile w tym prawdy. A biorąc pod uwagę to, że ostatnio wydawanie postaci zajmuje Valve grubo ponad miesiąc, to jeszcze poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 09:23, MrMeepo napisał:

Poziom rozgrywek się nie zwiększa przez ti3 ani inne turnieje, a raczej ty grasz już
lepiej i po prostu dolosowuje ci lepszych zawodników.

Może i masz racje. Co jak co ja widzę dużą poprawę względem tego co było parę tygodni temu po którymś patchu który kompletnie spartolił matchmaking

Dnia 29.08.2013 o 09:23, MrMeepo napisał:

Mój nick na steam jakby ktoś chciał
zagrać Tralln.

Posłałem zapro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Techies nie powinien być ostatni, bo na dota 2 wiki jest napisane, że już tam nad nim pracują, prawdopodobnie teraz wyjdzie Legion Commander.

Co do matchmatchingu to nie grajcie trybu -sd bo tam 9/10 to się Rosjanie trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować