Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2014 o 00:26, necron1501 napisał:

Ah, czyli dropią :D Zastanawiałem się po prostu, czy można je zdobyć w inny sposób niż
przez wydanie kasy.


Kasę lub ich równowartość w postaci itemów i tak wydasz na klucze ;p

>O o o , właśnie to. Czyli teraz muszę tylko liczyć na drop.

Raczej dobry loot po otworzeniu skrzyneczki, te itemki nie dropią. Cena najsłabszych farbek to jakieś 2/3 klucze, najlepsze dochodzą do 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się z kim przyszło mi grać !

Zupełnie losowo przydzieliło mi do drużyny Bat "new meta" Rider''a od którego dużo się nauczyłem.
Miałem wielkie szczęście i przyjemność grać z tą osobą (podejrzewam, że to jakiś gracz z top tier teamów, może to nawet był Dendi !).
W trybie random draft miał pierwszy pick i wybrał w/w BR...kurcze taki wybór, a padło na BR... ez win. Będą na pewno gangi na linie, dobre hooki i mnuuuustwo killi...

SPOILER:

Nie było tak.
Zamieszczam build (warto zaznaczyć, że Blink pojawił się na końcu...) :) Jak by to był mój ~100 mecz i przydzieliło takich ludzi to jeszcze rozumiem, ale dalej matchmaking kuluje...eh.
Ulżyło mi i +1 do tematu bo ostatnio nic nikt nie pisze :)

20140304193444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś zainteresowany graniem w teamie, w miare regularnie? Tak żeby pobawić się w CM sensownie, a może nawet w tych ESLowych turniejach kiedyś:). Ja mam tak z 500+ godzin, myślę, że miałbym może jeszcze jednego, max dwóch gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 23:25, tomoliop napisał:

Byłby ktoś zainteresowany graniem w teamie, w miare regularnie? Tak żeby pobawić się
w CM sensownie, a może nawet w tych ESLowych turniejach kiedyś:). Ja mam tak z 500+ godzin,
myślę, że miałbym może jeszcze jednego, max dwóch gości.

Trashu mój :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak wyglada system oceniania MMR? Czemu po przegranej grze zawsze leci w dół? Czemu po wyrównanej, ale przegranej grze mimo, że byłem najlepszy w drużynie to mmr leci mi w dół? A jak wygram grę mimo że grałem beznadziejnie to zawsze rośnie?

Przeciez taki system nie ma za grosz sensu? Czy o czymś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w te linki.

Ostatnio brałem udział w grze, w której nie połączył się jeden z graczy. Wyskoczyl komunikat, że można opuścić rozgrywkę i statystyki nie będe zapisane. I co? Rozłączyłem się, gra zaliczona jako przegrana, MMR w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogląda się bardzo fajnie, ale zdziwiło mnie jakoś, że było o pierwszym international. Nic o nowych graczach, co oni myślą o tamtym okresie. O początku Doty 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 00:54, Inferno0009 napisał:

Ogląda się bardzo fajnie, ale zdziwiło mnie jakoś, że było o pierwszym international.
Nic o nowych graczach, co oni myślą o tamtym okresie. O początku Doty 2

Może valve szykuję nam więcej takich filmów?
Może za kilka lat na discavery coś takiego będzie właśnie puszczane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 21:42, Fatal-X napisał:

Dzięki to to ;p

Anyway:
https://www.youtube.com/watch?v=F99SorJmoyw#t=265
do tych (ale i do reszty) co oglądają DC.
Na jakiej podstawie, nie rozumieją jak on się tam przeteleportował? Tylko thrashe teleportują się używając minimapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 16:02, Inferno0009 napisał:

Koleś kliknął chyba blisko minimap''ki, ale w nią nie trafił i dlatego. Innego wyjaśnienia
nie widzę.

No właśnie doskonale zdaje sobie z tego sprawę, bo sam tak czasami robię :D

Dziwi mnie fakt, jak osoby które majstrują masę filmów, prowadzą kanał na yt, castują rozgrywk mogą tego nie wiedzieć ;pi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować