Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Kolejny International i kolejny pokaz tego, jak sprytnie Valve potrafi doić hajs z graczy. "Kupujesz kompendium? Świetnie! A teraz dokup sobie odpowiednio dużo boosterów, inaczej nie dostaniesz wszystkich obiecanych nagród."
Tak czy siak, po tempie zwiększania się puli kasy można łatwo stwierdzić, że znajdzie się odpowiednio dużo osób, które zgodzą się na taki układ. I hajs będzie się zgadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 20:05, xDeuSx napisał:

A teraz dokup sobie odpowiednio dużo boosterów, inaczej
nie dostaniesz wszystkich obiecanych nagród."


Można normalnie zdobyć te nagrody bez kupowania.

Sam kupiłem Kompendium. Będę robił tak co roku i ile będę jeszcze grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 20:05, xDeuSx napisał:

(...)

Przecież kompendium pojawiło się jako rozwinięcie zwykłych biletów umożliwiających oglądanie turniejów in-game. Dodano ten całkiem fajny motyw z poczuciem wspierania drużyn i powiększania puli nagród na TI. Wszystkie unlocki i nagrody to tylko dodatek i kupowanie kompendium "bo chcę mieć te itemy" raczej z założenia jest... dziwne. Taniej wyjdzie je kupić pojedynczo w markecie, bez plucia się o dojenie kasy i żerowanie na graczach.

A to, że ktoś wyda więcej? Ja się ciesze... Większy bonus do BP dla mnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ból dupy. Nie chcesz to nie kupuj. Połowę rzeczy które są ze stretch goali dostaniesz nawet nie kupując kompendium. Jak ktoś chce kłaść w to hajs, nie ma problemu. Chodzi też o to, że rok temu nie było sensu kupować więcej niż jednego kompendium, bo to już nic nie dawało. A tak jak ludzie są chętni zwiększać pulę nagród, to niech mają z tego bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych osób do fantasy league. Limit jest do 10 osób. Fajnie by było pograć w pełnym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 14:29, okon napisał:

Szukam chętnych osób do fantasy league. Limit jest do 10 osób. Fajnie by było pograć
w pełnym składzie.


A o co chodzi w tym fantasy league, może ktoś wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 11:16, Kermit napisał:

Czy ktoś dostał Portfolio of Heroes Triumphant nie mając kompendium ?


aka loading screeny? Tak, osoby które nie kupiły dostały jedną paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma może miejsce w fantasy league? Albo może są chętni, żeby stworzyć gramową ligę? Pewnie zebrało by się 10 osób, które kupiły kompedium na tym forum, żeby był komplet. W razie czego ja mam 1 osobę dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 16:43, MastAlol napisał:

Ktoś ma może miejsce w fantasy league? Albo może są chętni, żeby stworzyć gramową ligę?
Pewnie zebrało by się 10 osób, które kupiły kompedium na tym forum, żeby był komplet.
W razie czego ja mam 1 osobę dodatkowo.


Też mógłbym wziąć udział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jest już sześć milionów... No nieźle, nieźle. Ciekawe, czy graczom uda się jeszcze dobić do siedmiu (o ośmiu nawet nie ma co marzyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 15:13, skyline20 napisał:

I jest już sześć milionów... No nieźle, nieźle. Ciekawe, czy graczom uda się jeszcze
dobić do siedmiu (o ośmiu nawet nie ma co marzyć).


Zjesz buta jak się założymy, że dojdzie do 8? (reddit :))
Biorąc pod uwagę, że jeszcze nie ma nawet wprowadzonych skrzynek z itemami, pewnie dodadzą nowe progi i zostały 2 miesiące do końca zbierania puli, obstawiam że dojdzie nawet do 9-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować