Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2014 o 21:44, Fatal-X napisał:

Navi wyeliminowane, pewna era właśnie dobiegła końca :d...
Bounty Hunter support OP, LOL.


EZ rares, hehe. Postawiłem na C9 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie reakcja ludzi, którzy przeglądają kanały sportowe i nagle przed ich oczyma wyświetla się "dziwna mapa, po której biegają różne ludziki i czarują". Pewnie bezcenny widok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce sobie obejrzeć techies w akcji, to pojawili się we wczorajszym All Star Match :). Strasznie mają kiepski dmg i move speed, ale mogą użyć suicide squad attack już na lvl 1, więc trzeba z nimi postępować ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 19:59, Madoc napisał:

Oglądam finał i mam pytanie: dlaczego nikt nie idzie do dżungli?

Taka meta?

anyway to tylko ja czy w tym roku jakaś mniejsza oglądalność? Patrzę choćby na twitcha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 20:08, nightfaler napisał:

> Oglądam finał i mam pytanie: dlaczego nikt nie idzie do dżungli?
Taka meta?

To mi nic nie wyjaśnia. Nie lepiej wysłać jednego do dżungli i mieć więcej doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 20:08, nightfaler napisał:

anyway to tylko ja czy w tym roku jakaś mniejsza oglądalność?


800 tys. jest zalogowanych do Doty na Steamie. Część z nich na pewno ogląda finały przez klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 20:15, Madoc napisał:

> > Oglądam finał i mam pytanie: dlaczego nikt nie idzie do dżungli?
> Taka meta?
To mi nic nie wyjaśnia. Nie lepiej wysłać jednego do dżungli i mieć więcej doświadczenia?

To nie takie łatwe, czasami potrzeba mieć lepiej zabezpieczone linie jeśli wrodzy bohaterowie mają dobry potencjał by znaleźć kill, często drużyna stwierdza że potrzebuje gank na ważnego wrogiego bohatera zanim się ten rozkręci. Jeśli masz junglera to grasz chciwie i możesz zostać za to ukarany. Widzieliśmy dzisiaj w finale chen''a i sk w jungli, także też nie jest tak że nie ma junglerów.

@nightfaler
Chińczycy grali agresywnie, walk było sporo, gry same w sobie nie były nudne, ale muszę przyznać że ciężko się było emocjonować, bo chińczycy vs chińczycy...ostatecznie mało kogo obchodzi kto wygra, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W VG coś pękło.
Jakby stracili nerwy i wiarę we własne siły, ostatni mecz to przecież był pogrom. Miałem wrażenie, że sami się podkładali ;/
Eh widzę, że nie tylko thrashe jak ja snowbolują w dół, jak im nie idzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w finałach tak naprawdę zabrakło "postaci", "osobowości". Po odpadnięciu najbardziej hypowanych teamów emocje tak opadły, że więkoszości było wszystko jedno kto wygra, bo będą to Chińczycy. A Chińczycy (UWAGA - 0 rasizmu !) nie wyróżniają się niczym szczególnym...nie ma tam postaci na tyle charyzmatycznej, która przyciągneła by uwagę tłumu. Bariera językowa też zrobiłą swoje, inna kultura była widoczna na każdym kroku. Wracając już do samej doty, picki były praktycznie takie same w każdy meczu, sam finał był jednostronny, a VG zapomniało chyba jak budować dobry skład...peresja wzięła górę. Newbee nie grało 2 dni więc byli "głodni" rozgrywki, co później ciekawie tłumaczlyli przegrany pierwszy mecz "nierozgrzanymi palcami" :)
Kolejnym cyznnikiem jest ilość meczy...wydaje mi się, że było ich po prostu za dużo. Nie wiem jak Wy, ale ja się cieszę, że już sie turniej skończył. Zmęczenie materiału i dzień w dzień godziny nocne z dotą potrafią znużyć :)
Tak czy siak gratulacje dla Newbee. VG grali bardzo solidnie i agesywnie i mało kto się spodziewał, że dotrą tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Mam pytanko : przed rozpoczęciem meczu wybieram swoją postać. Skąd mogę ''wyczytać'' które z postaci to carry, suport itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 22:51, feenek napisał:

Hej !
Mam pytanko : przed rozpoczęciem meczu wybieram swoją postać. Skąd mogę ''wyczytać''
które z postaci to carry, suport itd. ?

Od paru miechów nie grałem, ale raczej nic się nie zmieniło. Wystarczy czytać ikonki na karcie postaci, by sprawdzić co one znaczą najedź kursorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batrider bez blink daggera, ale za to z vanguard, viper który mnie wyśmiewa jeśli mówię mu że mek jest dobrym przedmiotem dla jego postaci i by się przydał dryżynie. "Playing carry viper". Shadow blade i manta. Za tą sumę mógłby kupić aghs i orchid(byliśmy przeciwko emberowi i brew), ale nieeee... To wszystko w ranked, tragedia...3,5 k mmr a tutaj takie frajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować