Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Zagrałem pierwszą grę po patchu. Czy mi się wydaje, czy mega-creepy dostały strasznego buffa? Oba typy mają ponad 100 obrażeń, a creep melee ma więcej hp od Pugny na 20 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2014 o 16:35, Fatal-X napisał:

Void picker detected :D Dobrze ci tak xD

Dobrze mi tak! I żebyś wiedział, że nie postanawiam poprawy!
I nie nie przejde na Tinker pickera, czy PL pickera....

Właśnie: nie ogarniam, wszystkie mecze gram przeciwko temu diabłu i wszystkie wkopuje ;(
assshaker płakał jak skakał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2014 o 14:08, nightfaler napisał:

złoto embera rośnie jak składki ubezpieczeniowe w naszym kraju....
Faktycznie bardzo latwo o throw ;/


Grałem wczoraj gre Meduzą, drużyny z tą postacią często zostają w tyle ponieważ w early game Meduza jest raczej słaba, więc jest 4vs5. I moja drużyna ginęła. Z nowymi zmianami wrogowie nie mogą super pushować więc udało mi się ufarmić 2 większe przedmioty(Manta, Linkens) i w końcu zaczyna się wrogi push na T3. Na początku walki mam 2000 złota(na bb). W trakcie walki giną wszyscy poza mną, dostaje ultrakilla i nagle mam 7000 złota :D. MKB, krótko po tym Skadi i już rozpieprzałem absolutnie wszystko, rozjechaliśmy ich wszystkich na midzie z ich T2, T3, rax i prosto tron...a jeszcze niedawno to oni mieli przewagę!

Moim zdaniem Meduza z tymi zmianami w złocie/exp jest w 6.82 grywalna. Wystarczy się upewnić że wróg nie ma mocnych counterów typu AM, PL(Rubick, Nyx też są upierdliwi). Ciekaw jestem czy jakaś pro drużyna się pokusi o jej przetestowanie, myślę że może być miłym zaskoczeniem.

@Gvyn
Nie było żadnych zmian dla mega creepów. Pugna ma chyba najgorszy STR gain co lvl z wszystkich bohaterów jeśli się nie mylę, więc jeśli nie masz przedmiotów to nie dziwi mnie że mega creep ma więcej HP :D. BTW, im gra trwa dłużej tym creepy rosną w siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom nie trudno o comeback :P

Dnia 27.09.2014 o 15:20, Fatal-X napisał:

upewnić że wróg nie ma mocnych counterów typu PL

A to meduza nie kontruje PLa? Znerfili jej ulta?

I szybkie pytanie kinetic gemy mogę wkładać w jaki item chcę czy nie? Różne informacje czytam, a póki to co stworzyłem nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2014 o 16:13, nightfaler napisał:

I szybkie pytanie kinetic gemy mogę wkładać w jaki item chcę czy nie? Różne informacje
czytam, a póki to co stworzyłem nie działa ;/



Hmm chyba zaczynam ogarniać... Kinetic gemy zmieniają tylko "animacje ATAKU" a dopiero "mastery gemy" zmieniają animacje czaru....
Fuck me czyli kinetyka yulsaria''s glacier mogę sobie wsadzić do piwnicy i tak czy owak muszę założyć cały ten szpetny item...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2014 o 16:25, nightfaler napisał:

Hmm chyba zaczynam ogarniać... Kinetic gemy zmieniają tylko "animacje ATAKU" a dopiero
"mastery gemy" zmieniają animacje czaru....
Fuck me czyli kinetyka yulsaria''s glacier mogę sobie wsadzić do piwnicy i tak czy owak
muszę założyć cały ten szpetny item...

W ostatnich patchach wywalili mastery gemy i teraz wszystkie gemy zmieniające animacje nazywają się kinetic gemy o ile dobrze pamiętam.

Dnia 27.09.2014 o 16:25, nightfaler napisał:

A to meduza nie kontruje PLa? Znerfili jej ulta?

Wiesz w teori to racja, ale moim zdaniem teraz kiedy PL potrafi robić te swoje iluzje tak szybko nie ma wielkiego znaczenia jeśli one zginą. Więc jeśli PL jest inteligentny to zaatakuje Meduzę i ta jest zmuszona by użyć ulta, PL wtedy ucieka przez parę sekund(nowy Doppelganger pomaga) i phantom rush na nią ponownie ze swoim diff blade. Medusa bez ult nie ma z nim szans jeśli farmy obu carry są równe. Medusa wygrywa tylko wtedy jeśli PL jest zmuszony by walczyć pod jej Stone Gaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2014 o 16:53, Fatal-X napisał:

W ostatnich patchach wywalili mastery gemy i teraz wszystkie gemy zmieniające animacje
nazywają się kinetic gemy o ile dobrze pamiętam.

Hmm no to mam problem
https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&rlz=1C1MSIM_enPL592PL592&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#safe=off&q=yulsaria%20glacier%20gem tego gema włożyłem w to:
http://dota2.gamepedia.com/White_Sentry
I nie działa ;/

Dnia 27.09.2014 o 16:53, Fatal-X napisał:

Więc jeśli PL jest inteligentny to zaatakuje Meduzę i ta jest zmuszona by użyć ulta, PL wtedy ucieka przez ? > parę sekund(nowy Doppelganger pomaga) i phantom rush na nią ponownie ze swoim diff blade. Medusa bez > ult nie ma z nim szans jeśli farmy obu carry są równe. Medusa wygrywa tylko wtedy jeśli PL jest zmuszony > by walczyć pod jej Stone Gaze.

Z takim założeniem słowo counterpick nie istnieje xD

Dnia 27.09.2014 o 16:53, Fatal-X napisał:

Wiesz w teori to racja, ale moim zdaniem teraz kiedy PL potrafi robić te swoje iluzje tak szybko nie ma
wielkiego znaczenia jeśli one zginą.

Żeby nie było coś o tym wiem ;(
http://www.dotabuff.com/matches/921965369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2014 o 18:01, nightfaler napisał:

Z takim założeniem słowo counterpick nie istnieje xD

Okej, powiem tak, bohater który polega mocno na manie, nigdy nie będzie mógł się czuć w pełni komfortowo walcząc z przeciwnikiem który może tę manę szybko pożreć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się myśl techniczna volvo jeśli chodzi o balans... najlepsze ulti w grze "Doom"a zredukowane do zwykłego niewyróżniającego się za specjalnie "g***a", zaś najbardziej absurdalne ulti Voida dostaje lekkiego nerfa z którego cieszy się raptem góra 6-7 postaci ? Seems legit...

BKB widze też nieźle zbugowane... ostatnio co 2 zaklęcie z pełnym dmg do mnie trafiało xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2014 o 15:06, MisticGohan_MODED napisał:

Podoba mi się myśl techniczna volvo jeśli chodzi o balans... najlepsze ulti w grze "Doom"a
zredukowane do zwykłego niewyróżniającego się za specjalnie "g***a", zaś najbardziej
absurdalne ulti Voida dostaje lekkiego nerfa z którego cieszy się raptem góra 6-7 postaci
? Seems legit...

Void dostał praktycznie taki sam nerf jak Doom, ich ulty nie wyłączają już wrogom pasywnych umiejętności, czyli największa różnica jest taka że i Doom i Void muszą teraz kupować MKB jeśli ktoś ma uniki. Plus Chrono jest odrobinę mniejsze i trwa pół sekundy krócej. Void nerf>Doom nerf.

Dnia 04.10.2014 o 15:06, MisticGohan_MODED napisał:

BKB widze też nieźle zbugowane... ostatnio co 2 zaklęcie z pełnym dmg do mnie trafiało xp

Nie spotkałem się z takim bugiem, wyśli do Volvo repleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 12:59, SongoX napisał:

Czy tylko ja mam problem z połączeniem z siecią doty? Z netem nie mam żadnych problemów.

Restart steam mi zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 15:13, Archi155 napisał:

Restart steam mi zawsze pomaga.


Mi właśnie czasami też, ale już wszystko wróciło do normy. No nie do takiej zupełnej, bo muszę grać mecze o niskim priorytecie z dzieciakami, ale tak to jest jak mecz się chce zagrać w najbliższej wolnej chili i coś wypada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuck, teraz doczytałem w Rekindling Soul update. Nie ma w tym roku Diretide :dd. Meh, a myślałem że po ostatnim razie Volvo już tego eventu nie odpuści...no cóż. Ciekawe co wypuszczą za jakiś czas w zamian. Nadal nie ma tych specjalnych budynków, nie pamiętam co tam jeszcze obiecali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 12:46, Fatal-X napisał:

Fuck, teraz doczytałem w Rekindling Soul update. Nie ma w tym roku Diretide :dd. Meh,
a myślałem że po ostatnim razie Volvo już tego eventu nie odpuści...no cóż. Ciekawe co
wypuszczą za jakiś czas w zamian. Nadal nie ma tych specjalnych budynków, nie pamiętam
co tam jeszcze obiecali.

Mają przerobić model Faceless Voida, alternatywny głos chyba dla Spectre, acrana dla PA, może coś jeszcze jest ale już nie pamiętam.
Coś mi się wydaje że powodem dla którego nie będzie diretaida jest to że skupiają się na "czymś wielkim" na początek przyszłego roku i mamy nie być zawiedzeni tym że nie będzie w tym roku eventu halloweenowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy system dropów jest do bani. Jeszcze nie widziałem żeby komuś coś poleciało. Chyba nie dokońca o to chodziło w nim i wiem, że jest "przejściowy", ale mimo wszystko zabili zabawę wymiany itemów i składania setów. Ded Geam.

Btw matcheking też jest zajebsity. Do meczu: < 3k mmr losuje nam "Doma" który idzie na offlane z 2 tangosam i "zieloną rękawicą" przeciwko agressive 3-lane, po czym "farmi" midasa cudem nie ginąc i idzie afk jungle, szkoda, że gra już jest przegrana, a po meczu okazuje się, że jest 2,2k a kolega Invoker aka "yolo 2 skill spam" nawet nie ma rankignu ustalonego :] Ez win, przeciwnicy za to mają 3,7k :D I na koniec tak to wyglądało:

20141103220251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować