Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Aha, czyli to nie jest jakaś kompletna nowość. W każdym razie pierwszy raz coś takiego widziałem. I tak gość raczej nie grał zbyt dobrze, superszybkie hexy to jedno, ale mimo wszystko Dota to o wiele więcej niż tylko dobry refleks.

Dzięki Hummer i Gvyn że zechciało wam się rzucić okiem, pozostaje teraz liczyć na Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złapałem końcówkę, myślę że gdyby C9 kupiło BKB, skadi/heart, sheep stick, DMG itemy na wszystkich swoich bohaterach + necro3 z kurierów, a myślę że gdyby posprzedawali wszystko i pofarmili to mieliby, to wystarczyłoby pójść na chama gdy glifu nie ma, a było sporo sytuacji gdy go nie było. Tzn powinni ignorować bohaterów i wpaść do bazy ze smoke i walić w Ancienta. Na końcu throw z ich strony, ale w sumie to pewnie nawet nie mają sobie za złe, tylko cieszyli się że już po tej okropnej grze :D. Game 3 ez win dla C9.

Nowy Void wygląda tak dobrze że przestałem używać moich setów na nim, bo tylko sprawiają że wygląda gorzej, jedynie sobie zostawiłem broń, bo akurat mam fajną :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich moich 7 meczach 5 razy pickowany był troll.
Troll w przeciwnej drużynie = 0% win rate
Troll w mojej drużynie = 100% win rate (powiedziałbym nawet, że ez win)

Co prawda gram raz na ruski rok, ale odechciewa mi się doty za każdym razem jak widzę, że ktoś wybiera tego bohatera...

Czemu jeszcze nie wyszedł jakiś "hotfix" z nerferm. W każdym meczu trzeba omni brać czy co...
Ta postać jest OP jak chyba żadna inna po patchu, gdy ma HoD i Bkb to można powoli pisać gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Source 2 naprawili wszystko.

Pewnie niedlugo 6.84 wyjdzie i poprawi pewne rzeczy. Teraz gry są pełne Trolli, Jurków, Kardeli i Axe''ów. Ogólnie tragedia, ale trzeba być dobrej myśli i czekać na update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 22:04, Kermit napisał:

W ostatnich moich 7 meczach 5 razy pickowany był troll.
Troll w przeciwnej drużynie = 0% win rate
Troll w mojej drużynie = 100% win rate (powiedziałbym nawet, że ez win)

Co prawda gram raz na ruski rok, ale odechciewa mi się doty za każdym razem jak widzę,
że ktoś wybiera tego bohatera...

Czemu jeszcze nie wyszedł jakiś "hotfix" z nerferm. W każdym meczu trzeba omni brać czy
co...
Ta postać jest OP jak chyba żadna inna po patchu, gdy ma HoD i Bkb to można powoli pisać
gg.



kurczę, ja ostatnio tylo single/random drafta albo all random/detemach i jest ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 6.84 ma pojawić się po Starladder (kończy się 27 kwietnia). Chyba nie ma bata, sniper i troll warlord dostaną po nerfie, ale nie spodziewałbym się żeby to były wielkie nerfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... z nowych przedmiotów widzę dla siebie tylko 2-3 przydatne. Ulepszony Shadow Blade (ale tylko jako ulepszony dodatek) ; Ocarine jako OP przedmiot i ratunek dla late casterów ( i który będzie pewnie nachalnie nadużywany przez takie postacie jak WK czy Abbadon) ;oraz ten niby klejnot co potrafi na stałe zwiększyć szybkość ataku o 60, ale to tylko po złożeniu całego buildu bo inaczej się nie opłaca... nawet nie konsumując lepiej złożyć AC lub Mjolnira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 20:57, MisticGohan_MODED napisał:

Ulepszony Shadow Blade
(ale tylko jako ulepszony dodatek)

Break i zmniejszenie obrażań są mega. Grałem ostatnią grę Legion i biedna PA nic nie mogła zrobić, bo wychodząc z invis wyłączałem jej uniki i kryty, a potem od razu szedł duel, gdzie robiła niewiele obrażeń i schodziła bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 20:57, MisticGohan_MODED napisał:

Ocarine jako OP przedmiot i ratunek dla late casterów
( i który będzie pewnie nachalnie nadużywany przez takie postacie jak WK czy Abbadon)


Nie jest OP, oferuje dosyć mało w porównaniu do ceny, bardzo niewiele postaci będzie miało z niego użytek. Stawiam na Bristlebacka, Leshraca, Earth Spirita, Ogre Magi, może Pugna i Skywrath.

Już lepszy jest Glimmer Cape, który kosztuje ledwo 2k, da się go rozłożyć, daje invisa i 66% magic resista przy małym CD. Więcej postaci może z niego korzystać, szczególnie jakieś postacie pod siłę, z dużą ilością armoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 22:28, Hummer napisał:

Nie jest OP, oferuje dosyć mało w porównaniu do ceny, bardzo niewiele postaci będzie
miało z niego użytek. Stawiam na Bristlebacka, Leshraca, Earth Spirita, Ogre Magi, może
Pugna i Skywrath.

Wygórowana cena ? Bez przesady... niewiele większa od Bloodstone''a, który teraz będzie pewnie pomijany.

Zapomniałem jeszcze o czymś istotnym. Ulepszone Arcane Bootsy z Mekasmem są mocno konkretnym przedmiotem.
W dodatku pozwalają zaoszczędzić 1 slot :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować