Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2015 o 23:19, MisticGohan_MODED napisał:

Zapomniałem jeszcze o czymś istotnym. Ulepszone Arcane Bootsy z Mekasmem są mocno konkretnym
przedmiotem.
W dodatku pozwalają zaoszczędzić 1 slot :]

Osobiście nie uważam, żeby były warte swojej ceny. Jest to przedmiot bardziej pod postaci supportowe, ale z recepturą za 1350 jego opłacalność znacznie spada. Ulepszanie meka i arkan do guardianów nie daje aż tak wielkich bonusów, by rezygnować z chociażby 2/3 forcestaffa. Sens tego przedmiotu widziałbym, gdyby nagle wpadła jakaś duża kwota za teamfight lub gra, by się przeciągała i było potrzebne miejsce na kolejne przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 23:19, MisticGohan_MODED napisał:

Zapomniałem jeszcze o czymś istotnym. Ulepszone Arcane Bootsy z Mekasmem są mocno konkretnym
przedmiotem.
W dodatku pozwalają zaoszczędzić 1 slot :]


Za drogie dla supporta, z reszta support rzadko ma problem z ilością slotów. 1.5k za recepte to sporo za dużo. Za tyle to może kupić prawie vlada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mek to nie jest przedmiot dla supporta, chyba że steamrollujecie przeciwnika w early game i support ma złoto lub grasz enigmą/chen. Mek jest świetny wcześnie, ale tak po 30 minutach zaczyna znacząco tracić efektywność, dlatego niefarmiący support nie powinien sobie nim zawracać głowy.

A co do Guardian Greaves, rzeczywiście chyba są najmniej atrakcyjnym nowym przedmiotem. Powiedziałbym że opłacałoby się je kupić kiedy już trochę brakuje miejsca na przedmioty, a arcane boots to często standard przy mek, więc ktoś mógłby się pokusić i dorzucić te 1650 złota. Raczej nie przedmiot który chciałbyś rushować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem z dwie gry Oracle w nowym patchu, masakra, najgorszy jest nerf dla false promise, a konkretnie brak niewidzialności. Zginęła mi już masa sprzymierzeńców którzy mogliby najpewniej przeżyć przez niewidzialność. Pewnie, jeśli są wrogowie naprawdę dobrze wyposażeni w detekcję to teoretycznie nowy ult jest lepszy bo nie można ogłuszyć sojusznika, ale co ja bym dał za powrót starego ulta. To długie cd może nawet zostać, ale niech to diabli, dajcie mi stare false promise z powrotem :(. Pewnie nie ma szans...na pewno będę znacznie rzadziej wybierać teraz Oracle, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadł mały patch 6.84b

Zmiany:

6.84b:

Roshan armor upgrade increased from 1 per 8 minutes to 1.4 per 8 minutes
Familiars hit requirement reduced from 4 to 3
Enrage damage multiplier reduced from 2/2.5/3 to 1.5/2/2.5
Glimmer Cape Magic Resistance reduced 66% to 55%
Glimmer Cape and Shadow Amulet Attack Speed reduced from 30 to 20
Silver Edge recipe cost increased from 350 to 600
Flesh Golem minimum damage amplification reduced from 5/10/15% to 1% (same for scepter)
Flesh Golem minimum slow reduced from 5% to 1%
Soul Rip manacost increased from 50/75/100/125 to 100/110/120/130
Zombies no longer require two hits to kill from Towers
Stampede Scepter damage reduction from 70% to 60%
Gyrocopter base Intelligence reduced from 23 to 19
Queen of Pain base movement speed reduced from 300 to 295
Hawk movement speed from 250/300/350/400 to 250/275/300/325

Zasłużony mały nerf dla Ursy, trochę overkill dla Undyinga i mała poprawka do Glimmer Cape''a też dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glimmer Cape i tak jest sporo za mocny. To 55% magic resistów powoduje, że granie necrophosem staje się bez sensu, bo item za 2k kontruje twoją postać całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 17:54, Wielki_Bubba napisał:

Glimmer Cape i tak jest sporo za mocny. To 55% magic resistów powoduje, że granie necrophosem
staje się bez sensu, bo item za 2k kontruje twoją postać całkowicie.


Ten cały cholerny glimmer cape jest op, pełna zgoda, grałem sobie clockwerk vs tinker i nieważne że miałem parę dobrych hooków ten kupił sobie ten przedmiot i nawet dust nie pomagał go zabić przez ten resist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza faza głosów o arkany skończona i tak patrzę...tylko jeden support się ostał! A przynajmniej przez większość czasu earthshaker jest grany jako support. Oczywiście znowu jakiś carry wygra, eh. Te głosowania są dobijające, oby volvo robiło ich jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9/10 herosow co zostało w głosowaniu to najpopularniejsze postacie. Wiadomo, że ludzie chcą arcanę dla postaci, którą najczęściej grają.

A tak odnośnie reborna, co u valve oznacza early next week? Bo już tak się zbliża środa a drugiego parta o custom games jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy będzie widoczny progres odnośnie lola w docie :p Swoją drogą teraz wszystkim fanom hotsa odpadł argument, że ludzie w docie grają od 10 lat tę samą mapę, biorąc pod uwagę, że valve wypuści dwie swoje + niezliczone mapy fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 14:50, Wielki_Bubba napisał:

Ciekawe kiedy będzie widoczny progres odnośnie lola w docie :p

To znaczy?

Dnia 17.06.2015 o 14:50, Wielki_Bubba napisał:

Swoją drogą teraz wszystkim
fanom hotsa odpadł argument, że ludzie w docie grają od 10 lat tę samą mapę, biorąc pod
uwagę, że valve wypuści dwie swoje + niezliczone mapy fanów.

Ludzie grający w Fifę też grają cały czas na tej samej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 14:44, Fatal-X napisał:

Pierwsza faza głosów o arkany skończona i tak patrzę...tylko jeden support się ostał!
A przynajmniej przez większość czasu earthshaker jest grany jako support. Oczywiście
znowu jakiś carry wygra, eh. Te głosowania są dobijające, oby volvo robiło ich jak najmniej.




Kto się ostał w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 18:08, Fatal-X napisał:

http://imgur.com/HrCmbdj

Chyba najciekawiej by było gdyby Invoker dostał arkanę, chociaż raczej nim nie grywam.



Zeus, Invoker, StormSpirit to dla mnie postacie które miałyby najbardziej ciekawe/widowiskowe nowe animacje. ES ma sporo nowych animacji z setów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 21:52, necron1501 napisał:

Zeus, Invoker, StormSpirit to dla mnie postacie które miałyby najbardziej ciekawe/widowiskowe
nowe animacje. ES ma sporo nowych animacji z setów.


Dla Zeusa nie ma jeszcze żadnych itemów, a jest dość popularną postacią, więc mam nadzieję, że to wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować