Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Jakieś porady jak wyjść z nowego Low Priority? Granie tuż przed wyłączeniem prądu, a potem otrzymanie z tego tytułu sporej ilości reportów (gra powiedziała mi, że 7 :v) wywaliły mnie do LP. Mam wrażenie, że u wrogów zawsze grają ludzie, których do LP wywaliło za takie problemy jak u mnie, a moich sojuszników za feedzenie, flejmowanie i bycie skończonymi debilami. Gdyby jeszcze nie trzeba było wygrać to luz, ale po patchu trzeba i jest to ogromnie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2016 o 21:21, Boleksy napisał:

Jakieś porady jak wyjść z nowego Low Priority?

20160228222301593

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2016 o 21:21, Boleksy napisał:

Jakieś porady jak wyjść z nowego Low Priority?


Poproś znajomych o pomoc, jeśli lekko potryhardujecie w piątkę to powinien być win za każdym razem. Jeśli nie masz znajomych którym by się chciało grać po low prio to pozostaje tylko klepać te gry i grać jak najlepiej, kiedyś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dota 2 ma już tyle lat, a dalej matchmaking nie jest zbalansowany. Nas 2 vs 5 stack i to nie pierwszy raz. Super balans. Gra się czasem, dla funu, ale po takim czymś to ma się ochotę odinstalować grę. Szkoda, że tylko w rankedzie dobiera "po równo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2016 o 12:19, Fimbulvinter napisał:

Dlaczego jak poprawiałem misję z kompendium z 2 gwiazdkami na 3 to mi tego nie zalicyzło?

Możliwe że lag, ale pewnie bug. Miałem tak samo w poprzednim sezonie, staraj się do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować