Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Hyhy też dostałem trochę zaproszeń :P Jakaś masowa akcja rekrutacji nowego narybku.
Pytanie - kilka miesięcy temu robiłem podchody do DoTA2. Zdziwiła mnie wtedy lokalizacja będąca dziwną hrybrydą polsko-angielską. Jak teraz wygląda kwestia spolszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwy przedmiotów, głosy bohaterów - po angielsku.
Reszta po Polsku. Co jest dosyć logiczne. Czytaj, na czacie masz angielski, nazwy przedmiotów również po angielsku ( i skilli ), więc jeżeli nie znasz angielskiego - to nadal możesz spokojnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zgłasza kogoś za celowe wykorzystanie buga ? O ile to bug, ale...

Gra się rozpoczyna... mija 5 sekund i... informacja, że przeciwnicy zabili roshan''a i mają 3 lvl :O Domyślam się, że to Pudge przyciągnął do bazy... to jest legalne, bo chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra powtórka się wyczytała i zabili roshan''a we 3 jeszcze przed pojawieniem się creepów... no nieźle...randomowy team to to nie był na pewno. IMO Roshan powinien się pojawiać parę minut po rozpoczęciu rozgrywki, ale człowiek uczy się cale życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 20:29, Kermit napisał:

Dobra powtórka się wyczytała i zabili roshan''a we 3 jeszcze przed pojawieniem się creepów...
no nieźle...randomowy team to to nie był na pewno. IMO Roshan powinien się pojawiać parę
minut po rozpoczęciu rozgrywki, ale człowiek uczy się cale życie :)

A jaki mieli skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SK i Ursa wystarczą do tego. Niekoniecznie musi to być drużyna. Nie raz, nie dwa udało mi się być świadkiem tego typu rzeczy, a wszyscy stanowili random.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 21:25, tomoliop napisał:

Jeśli ktokolwiek potrzebuje jeszcze klucza do Dotki, to pisać, Steam obdarował mnie właśnie
siedemnastoma kluczami, was też?:)

Ja od czasu do czasu dostaję po 2 klucze i też mi się trochę tego nazbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Dzisiaj znalazłem przykrytą kurzem ikonkę DoTA 2 na Steamie. Zarejestrowałem się jakoś pół roku temu, jednak nie miałem jakoś chęci do gry. Dziś się obudziłem i zagrałem rundkę (na botach ;P) i powiem, ze nic nie ogarniam. Moglibyście jakoś wspomóc starego wyjadacza w LoLa, jak zacząć przygodę z tą produkcją, jakieś rady co do gry, podziału ról (jak w LoLu?) czy interfejsu(głownie chodzi o jedno, mianowicie o wycentrowanie kamery na postaci, bo nigdzie nie mogłem tego znaleźć). Ewentualnie jakieś strony z buildami, guidami etc.
Z góry dzięki ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma stałego wycentrowania jak w LoLu, bo to tylko ogranicza widoczność. Jednakże wycentrowanie jest pod tym samym przyciskiem co w W3, czyli F1 (domyślnie). Chociaż jak dwa razy klikniesz na portret swojego bohatera to niby centrowanie działa tak samo jak w LoLu, ale gdy tylko myszką podjedziesz do krawędzi ekranu znowu jest wolna kamera. Tutaj gra jest bardziej dynamiczna i nie ma nudnego i monotonnego podziału jak w grze Riotu, więc zazwyczaj jest więcej rzeczy do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oto mi chodziło ;} Denerwowało mnie, gdy nie mogłem znaleźć się na mapie bo mi myszka gdzieś pojechała, a klikanie spacji wywalało mnie na środek mapy z kamerą ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować