Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2013 o 09:07, T3de napisał:

> Jeśli ktokolwiek potrzebuje jeszcze klucza do Dotki, to pisać, Steam obdarował mnie
właśnie
> siedemnastoma kluczami, was też?:)

Jeśli byś mógł... ;)


No to nick na Steamie poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 20:29, tomoliop napisał:

> > Jeśli ktokolwiek potrzebuje jeszcze klucza do Dotki, to pisać, Steam obdarował
mnie
> właśnie
> > siedemnastoma kluczami, was też?:)
>
> Jeśli byś mógł... ;)

No to nick na Steamie poproszę.


FrankC4stle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 20:43, T3de napisał:

> > > Jeśli ktokolwiek potrzebuje jeszcze klucza do Dotki, to pisać, Steam obdarował

> mnie
> > właśnie
> > > siedemnastoma kluczami, was też?:)
> >
> > Jeśli byś mógł... ;)
>
> No to nick na Steamie poproszę.

FrankC4stle ;D


Cholera przepraszam za dubla ale to u góry jest nieaktualne to jest ok: kobacccp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa postać "Troll Warlord" nie jest przypadkiem za mocna ? Nie dość, że dostaje takiego boosta speeda, to jeszcze jak poleci 5 to nikt nie ma szans... grając Silencer''em zostałem dojechany w niecałe 3 sek :/ Ktoś ma podobne odczucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 21:09, Kermit napisał:

Ta nowa postać "Troll Warlord" nie jest przypadkiem za mocna ? Nie dość, że dostaje takiego
boosta speeda, to jeszcze jak poleci 5 to nikt nie ma szans... grając Silencer''em zostałem
dojechany w niecałe 3 sek :/ Ktoś ma podobne odczucia ?


Grałeś silencerem, dość słaba jeśli chodzi o wytrzymałość postać. Ja dziś grałem przeciw niemu i jakoś się nie wyróżniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowy hard carry. Na początku jest strasznie słaby, ale poczekasz 30-40 minut i jeżeli nie masz svena / pl / mortred / syla czy voida to pożegnaj się z grą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 04:42, Volvox napisał:

Jakby ktoś chciał to mam parę kluczyków do Doty

Aktualnie trudniej znaleźć kogoś, kto nie ma. Ale jakby ktoś chciał zagrać całą rodziną, to ja też mam jeszcze 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowałem się grami typu MOBA, które do tej pory omijałem szerokim łukiem (oprócz Demigod, ale ta gra raczej się nie przyjęła, poza tym nie grałem w nią zbyt dużo). Naturalnie więc zainteresowałem się dwoma najbardziej znanymi grami tego typu: LOL-em i właśnie DOTĄ 2, z czego ten pierwszy wydał mi się zbyt cukierkowy, także swoją przygodę chciałbym rozpocząć właśnie od DOTY.
W związku z tym, jeśli ktoś ma ochotę i czas na napisanie kilku słów dla kompletnego nooba w tym temacie, chciałbym prosić o klucz i garść porad na początek, coby nie zniechęcić się przez nieznajomość mechaniki. Moja wiedza o tej grze mieści się w jednym zdaniu: symetryczna mapa, walki 5v5, sporo bohaterów do wyboru z unikalnymi zdolnościami, dwie bazy z nexosem pośrodku, którego zniszczenie owocuje wygraną lub porażką.

Klucz, jeśli łaska, prosiłbym o podesłanie na: mazixx (małpa) o2 (kropka) pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 18:52, xDeuSx napisał:

Moja wiedza o tej grze mieści się w jednym zdaniu:
symetryczna mapa.


He he, akurat w przypadku doty nie jest to prawda. Mapa jak popatrzysz jest asymetryczna, więc różne strony mają różne przewagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 21:45, Wielki_Bubba napisał:

He he, akurat w przypadku doty nie jest to prawda. Mapa jak popatrzysz jest asymetryczna,
więc różne strony mają różne przewagi.

Świetliści mają gorzej chyba, bo i dalej do Roshana, i gorszy dostęp do ukrytego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 00:49, Madoc napisał:

Świetliści mają gorzej chyba, bo i dalej do Roshana, i gorszy dostęp do ukrytego sklepu.



Za to mogą pullować short lane, wg mnie jest to tak przemyślane, że żadna strona nie ma znacznej przewagi. Przy okazji, również mam jeszcze z 10 kluczy do rozdania, których się chętnie pozbędę, bo kumple grają w LoLa, którego bez bólu opuściłem po kilku grach w Docie. I niespecjalnie mi go brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radiant może pullować na mid lane z easy campa, co daje sporą przewagę na midzie, a także na topie mogą pullować hard campa, co troche bruździ przeciwnikowi jak jest tam 1v1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 19:35, nightfaler napisał:

Jest jaka opcja/trik który pozwoli odtworzyć rozmowy na voice chacie podczas powtórki?


Domyślnie jest to chyba klawisz G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 22:24, nightfaler napisał:

> Domyślnie jest to chyba klawisz G.
No chyba nie działa.


To sprawdź sobie w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować