Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2013 o 22:25, SiDi napisał:

To sprawdź sobie w ustawieniach.

Hmm nie widziałem takiej opcji...
Mało tego rozmów na team chacie też nie widać to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 22:29, nightfaler napisał:

> To sprawdź sobie w ustawieniach.
Hmm nie widziałem takiej opcji...
Mało tego rozmów na team chacie też nie widać to normalne?


Mea culpa. Źle przeczytałem, a właściwie zacząłem odpisywać bez doczytania do końca. Z tego co się orientuję to Voic chatu nie da się słyszeć podczas oglądania powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 00:49, Madoc napisał:

> He he, akurat w przypadku doty nie jest to prawda. Mapa jak popatrzysz jest asymetryczna,

> więc różne strony mają różne przewagi.
Świetliści mają gorzej chyba, bo i dalej do Roshana, i gorszy dostęp do ukrytego sklepu.

KRULU RAPU nie wiedziałem że w to grasz , ja też pykam codziennie prawie bo w Dote Allstar już pare ładnych latek grałem weź dodaj na steam nick : phelela to zagramy cos moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 23:20, SiDi napisał:

Mea culpa. Źle przeczytałem, a właściwie zacząłem odpisywać bez doczytania do końca.

Gj czekałem aż sam się poprawisz ;p

Dnia 28.01.2013 o 23:20, SiDi napisał:

Z tego co się orientuję to Voic chatu nie da się słyszeć podczas oglądania powtórki.

Wielka szkoda miałem grę z pewnym ruskiem która rozmowa, doprowadziła mnie i znajomego do łez i chciałem się pośmiać jeszcze raz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 01:23, Phelela napisał:

KRULU RAPU nie wiedziałem że w to grasz , ja też pykam codziennie prawie bo w Dote Allstar
już pare ładnych latek grałem weź dodaj na steam nick : phelela to zagramy cos moze :)

Spoko, tylko może być czasem problem z dostępnością, bo ostatnio gram głównie premade''y, albo ze składem z forum, albo ze znajomymi z roku, ale czasem nam brakuje kogoś do pełnej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po jednej z gier otrzymałem coś takiego http://i48.tinypic.com/10711fm.jpg Rozumiem, że jeśli pokuszę się o wysupłanie 2 euro będę mógł dostać jeden z losowo wybranych przedmiotów z tej puli. Pozostaje pytanie: co owe przedmioty dają?

EDIT: Obrazka oczywiście zapomniałem dodać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 00:00, xDeuSx napisał:

Dzisiaj po jednej z gier otrzymałem coś takiego [patrz obrazek]. Rozumiem, że jeśli pokuszę
się o wysupłanie 2 euro będę mógł dostać jeden z losowo wybranych przedmiotów z tej puli.
Pozostaje pytanie: co owe przedmioty dają?


Patrze i nie widze tego obrazka^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pozostaje pytanie: co owe przedmioty dają?

Dnia 30.01.2013 o 00:00, xDeuSx napisał:


EDIT: Obrazka oczywiście zapomniałem dodać... :P

Co dają przedmioty ... poza wyglądem/zmianą animacji kompletnie nic (pomijam komentatorów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 10:26, DarkWolf_PL napisał:

Co dają przedmioty ... poza wyglądem/zmianą animacji kompletnie nic (pomijam komentatorów).

A cóż takiego dają komentatorzy? 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 14:03, nightfaler napisał:

A cóż takiego dają komentatorzy? 0_o


Sprawdź sobie na Dota2wiki choćby co gada komentator "Bastion", najlepszy zdaniem większości. Gada coś dużo częściej niż zwykły, choćby komentuje wybór bohaterów (5 carry w teamie:"Y''all can''t be the star player, but y''all can try" :D Także ma jakąś swoją kwestię lub dwie do każdego indywidualnego bohatera), albo jak nic się nie dzieje przez dłuższy czas, to też zamarudzi "both teams taking their time..." albo coś innego-kilka kwestii w tym i praktycznie każdym innym wypadku.

BTW. Czy ktoś z tego forum, kto zagląda do tego wątku, jest zainteresowany grą w jakimś przygotowanym składzie? Aha. I jak już tak, to mam nadzieję, że pojęcie o grze jest jakieś konkretniejsze, bo to nie LoL, którego strategię zrozumie 10-latek (nie żebym hejtował, bo taki nie jestem, ale to jest suchy fakt po prostu) i linii w stylu Sniper + Drow bot WR + PA (no, powiedzmy, że ta może być w miarę) top nie znajdę. Wspominam o tym, bo zebrawszy drużynę Polaków na chacie Poland w Docie takie właśnie mi się zdarzyły, a szukali ponoć "ogarniających". Także nie polecam tam ludzi szukać.

Za to jeśli angielski jest na niezłym poziomie, dobrze gra się z ludźmi z grupy PurgeGamers, co też polecam (także kanał PurgeGamers na YT, można się wiele nauczyć, a potem może dołączenie do grupy...?)... wgl ciekawi mnie, czy ktoś tu Purge''a kojarzy? Dota w Polsce jest strasznie mało popularna, wszyscy w LoLa nawalają (jakoś mnie to nie dziwi), toteż pewnie małe na to szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
Zdziwisz się, ale 90% osób które znam i maniakalnie grało w LoL''a - udało mi się przekonać że dota 2 jest zdecydowanie lepsza.
Teraz już grają w DOTE a LoL''a nie tykają . Kwestia poznania nowej, lepszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 16:49, ZubenPL napisał:

Czy jest jakiś inny sposób na zdobycie Treasure Key niż kupienie go w sklepie ?


Handel za przedmioty z innymi graczami ( rare + )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2013 o 16:20, SirGanjalf napisał:

BTW. Czy ktoś z tego forum, kto zagląda do tego wątku, jest zainteresowany grą w jakimś
przygotowanym składzie?
Za to jeśli angielski jest na niezłym poziomie, dobrze gra się z ludźmi z grupy PurgeGamers,
co też polecam (także kanał PurgeGamers na YT, można się wiele nauczyć, a potem może
dołączenie do grupy...?)... wgl ciekawi mnie, czy ktoś tu Purge''a kojarzy? Dota w Polsce
jest strasznie mało popularna, wszyscy w LoLa nawalają (jakoś mnie to nie dziwi), toteż
pewnie małe na to szanse.


Ja chętnie pogram, i osobiście oglądam stream Purga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 17:02, Neleron napisał:

> Czy jest jakiś inny sposób na zdobycie Treasure Key niż kupienie go w sklepie ?


Handel za przedmioty z innymi graczami ( rare + )

Czyli o otwieraniu większości skrzyń mogę zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2013 o 18:45, ZubenPL napisał:

Czyli o otwieraniu większości skrzyń mogę zapomnieć :)



Możesz otworzyć je wszystkie, potrzebujesz tylko kluczy. Na allegro są po niecałe 7 zł chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować