Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2013 o 13:15, Fimbulvinter napisał:

Nic nowego. Znani lubią sobie pograć, nawet dziura w głowie im na przeszkodzie nie stoi.
Z Kurtem Cobainem raz grałem.

Bro mówię o tym, że system naliczył mi losta tu i w samej docie, chociaż brałem cały czas udział w rozgrywce.

P.S. George to ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 13:02, nightfaler napisał:

zniknąłem tylko na chwilę do ubikacji i system rozłączył mnie z gry. Good job.

Nie ma sikania w trakcie wojny.

Dziwna sprawa trochę, musiało cię długo nie być. I w sumie nie rozumiem, czemu dostałeś przegraną, powinieneś raczej dostać wygraną i opuszczenie meczu. Chyba, że coś mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawia się "Safe to leave" to drużyna w tym momencie posiada wg gry tylko 4 graczy i nawet jak wygrają to ma się przegraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 14:01, SiDi napisał:

Jak pojawia się "Safe to leave" to drużyna w tym momencie posiada wg gry tylko 4 graczy
i nawet jak wygrają to ma się przegraną.


Trochę kiepsko przemyślane. Powinien być jakiś bonus nawet za taką wygraną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 14:01, SiDi napisał:

Jak pojawia się "Safe to leave" to drużyna w tym momencie posiada wg gry tylko 4 graczy
i nawet jak wygrają to ma się przegraną.

Nope. Jeśli jest safe to leave, to za opuszczenie gry po prostu ci nie zaliczy jej jako +1 do opuszczonych tylko +1 do przegranych. Jeśli jednak bedziesz tę rozgrywkę kontynuował do końca i wygrasz to doliczy ci normalnie tę wygraną. Jeszcze jest sytuacja gdy ktoś wychodzi w przeciągu 5 minut od rozpoczęcia gry, wtedy co byśmy nie zrobili - nic nie zostanie zapisane, przegrana czy wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 14:20, nightfaler napisał:

Czemu w captains mode nie można wybieraż Elder Titana albo Centaura? Too ope?

Nie, bo ich jeszcze nie wprowadzono. Nie wiem dokładnie, na czym to polega, ale niektóre postacie wchodzą do CM dopiero po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze jest naprawdę ciężkie do wytłumaczenia, bo o ile jeszcze potrafię wyobrazić sobie Kunkkę w pojedynkę wycinającego wrogą drużynę, o tyle przegranie meczu przeciwko jednemu graczowi jest prawie niemożliwe, nawet z BoT nie byłby w stanie bronić wszystkich linii.

Natomiast w drugim meczu dziwi mnie jedynie czas trwania. Widziałem takie pogromy nie raz, ale serio, prawie godzina grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy screen jest zapewne z niskopoziomowego meczu.
Drugi - Furion pushował w nieskończoność. Wroga drużyna była tchórzliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 20:54, SiDi napisał:

Pierwszy screen jest zapewne z niskopoziomowego meczu.
Drugi - Furion pushował w nieskończoność. Wroga drużyna była tchórzliwa.

Najlepsze jest to kto dostał item.... Zawsze mnie bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeklikałem sobie ten mecz z Kunkką. Ogólnie wszystko było w miarę standardowo- Lancer wyszedł, potem reszta Mrocznych, prócz Kunkki, który wprawdzie zabijał nieźle, ale tracił budynki. U Radiantów wyszedł Leshrac. Przełom nastąpił wtedy, gdy Juggernaut zginął, upuszczając Rapier. Kunkka z Rapierem bez problemu likwidował fale creepów i bohaterów. Po kilku nieudanych pushach wyszedł też Juggernaut, Kunkka zaczął szturmować, zabijając kilkanaście razy przeciwników, z czasem wyszedł też Doom, i Kunkka kończy mecz mając 147+981 obrażeń.

Do tego masa błędów ze strony Świetlistych- stawianie sentry wardów pod wrogą wieżą, zostawianie Rapiera na ziemi, gdy Kunkka zginął, brak zdecydowanych ataków na jego bazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 19:28, Hummer napisał:

http://i.imgur.com/WQbBzDY.png

http://i.imgur.com/iBzATBB.jpg

Nie sądziłem, że takie rzeczy są możliwe.


Nie widzę w tym nic dziwnego ja w Docie 2 wygrywałem i przgrywałem gry 2v5 czy 3v5, i to jest aktualna zmora ludzi grających w tą grę 0 jakiegoklwiek zgrania i właśnie przez to mecze w Docie 2 trwają czasami po 60 czy dłużej minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować