Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2013 o 21:19, Fimbulvinter napisał:

Jakieś rady jak ogarnąć Lone Druida?


Nauczyć się kontrolować obie postacie naraz: herosa i niedźwiedzia. Najlepiej zgrupuj je sobie pod F1 i F2 albo 1 i 2. W końcu się przyzwyczaisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem sobie controlsy jakiś czas temu i grupy mam pod 1 i 2, ale ciężko sterować niedźwiedziem plus dbać, żeby druid nie padł. No nic, praktyka czyni mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nim wygrałem podczas bycia nieobecnym przez jakieś 20 minut. Crash gry i update ładnie opóźniły mój powrót do meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 22:58, nightfaler napisał:

> Spróbuj Phantom Lancer.
Odnośnie PL..
Myślałem, że w late to on każdą grę wygrywa :(
http://dotabuff.com/matches/212377634

Love u Lina <3


Dziwne, że przegrałeś, ale gyro jest counterpickiem i to dość dobrym. Tide widać też wiedział co robi. No i silencer, jedna z lepszych postaci, według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 23:09, Inferno0009 napisał:

Dziwne, że przegrałeś, ale gyro jest counterpickiem i to dość dobrym. Tide widać też
wiedział co robi. No i silencer, jedna z lepszych postaci, według mnie.


Stary to łupu cupu kombo dabyl tajdo i dabyl warlocko + kunkozord ze statkiem :D. Co by nie mówić gdyby nie wjazdy Liną gdzie waliłem tripule (kunka na 2 hity xD) gra skończyła by się z 20 minut wcześniej :D. Diabelsko poryty mecz .
Teraz przynajmniej wiem, jak się ludzie czują jak sami wybieramy podobne AOE picki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 22:58, nightfaler napisał:

> Spróbuj Phantom Lancer.
Odnośnie PL..
Myślałem, że w late to on każdą grę wygrywa :(
http://dotabuff.com/matches/212377634

Love u Lina <3

Toć nawet sam Kunnka wystarczył u nich, żeby cie zniszczyć. Jeden dobry cios z pasywa i po twoich iluzjach ; ) Teraz na PL bierze się Meduse, strasznie fajny supporcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 10:56, meJKu napisał:

Toć nawet sam Kunnka wystarczył u nich, żeby cie zniszczyć. Jeden dobry cios z pasywa
i po twoich iluzjach ; ) Teraz na PL bierze się Meduse, strasznie fajny supporcik.

Szczerze Kunnka to był najmniejszy pikuś z ich drużyny :P. Jak już mówiłem schodził na 3 hity ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 11:40, nightfaler napisał:

Szczerze Kunnka to był najmniejszy pikuś z ich drużyny :P. Jak już mówiłem schodził na
3 hity ;p

Może, ale mam też jedno pytanko ; ) Po kiego grzyba w takiej grze trzymałeś się Tranquil Boots?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 11:46, meJKu napisał:

Może, ale mam też jedno pytanko ; ) Po kiego grzyba w takiej grze trzymałeś się Tranquil
Boots?

Pytanie nie do mnie ;p Ja grałem Liną. W sumie namawialiśmy phantoma na travelki, ale musiał mieć odłożone na buybacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 12:36, nightfaler napisał:

Pytanie nie do mnie ;p Ja grałem Liną. W sumie namawialiśmy phantoma na travelki, ale
musiał mieć odłożone na buybacki.

Lina też nie za dobrze zagrałeś ci powiem. Z tego co widzę miałeś bardzo dużą farmę, a co za tym idzie pieniążków. Dlaczego nie poszedłeś w Aghanima i Hexa? Dobrze, Bloodstone zamiast Aghanima jeszcze rozumiem, ale HoT, Desolator czy Daedalus? ; ) Byłby z ciebie wspaniały support z Hexem i Shiva. O braku Pipe przeciwko ich teamie chyba nie muszę wspominać? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phew przejąłem role nadwornego carry. Tak dużo więcej robiłem, niż gdybym biernie pod koniec team fighta rzucił hexa+ulta....
Pipe <- nakłanialiśmy omniego, ale strasznie nie resocjowalna bestyja..

Poza tym uwierz, że deso+ deadalus przy jej booscie do atack speeda, to bardzo ciekawa kombinacja jeśli nie ma w drużynie czegoś pokroju range ad carry. HoT'a kupiłem z braku laku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 13:20, nightfaler napisał:

Phew przejąłem role nadwornego carry. Tak dużo więcej robiłem, niż gdybym biernie pod
koniec team fighta rzucił hexa+ulta....

Tam ulta pies yechał, ale hex wygrywa gry. Więc ktokolwiek mógł go kupić.

Dnia 06.06.2013 o 13:20, nightfaler napisał:

Pipe <- nakłanialiśmy omniego, ale strasznie nie resocjowalna bestyja..

Niestety, niektórzy zamiast wygrać grę, wolą wygrać ... "swoje założenia" (?)

Dnia 06.06.2013 o 13:20, nightfaler napisał:

Poza tym uwierz, że deso+ deadalus przy jej booscie do atack speeda, to bardzo ciekawa
kombinacja jeśli nie ma w drużynie czegoś pokroju range ad carry. HoT''a kupiłem z braku
laku..

Pobawić się zawsze można : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 13:20, nightfaler napisał:

Poza tym uwierz, że deso+ deadalus przy jej booscie do atack speeda, to bardzo ciekawa
kombinacja jeśli nie ma w drużynie czegoś pokroju range ad carry. HoT''a kupiłem z braku
laku..

Wiem, wiem jak działa Lina : P To jest niestety tylko zabawa, Lina nie została stworzona do carrowania gry. Tym bardziej nie do gier, które trwają około godziny. Chcesz carrować Liną? Skończ grę najlepiej do 30-35 minuty i tylko i wyłącznie jeśli masz pieniądze i zniszczyłeś ich carry w early game. Tą grę zawaliła cala drużyna, brak podstawowych itemów i jeden biedny Rubick z Bloodstonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować