Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2013 o 12:29, Ciekawski94 napisał:

Jutro brak nowego hero, czyli standard.

Jutro w ogóle będzie patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 12:29, Ciekawski94 napisał:

Jutro brak nowego hero, czyli standard.

Do września z przecieków można wnioskować iż wyjdą jeszcze max 3 postacie, więc lepiej uzbroić się w cierpliwość. Poza tym nie rozumiem tej "nagonki" na usilne dodawanie nowych postaci, pamiętajmy że lista bohaterów jest już skończona (z uwzględnieniem nowych bohaterów wychodzących raz na ruski rok w pierwowzorze), większość bożyszczy tłumów jest już dodana, więc nie ma co zrzędzić tylko brać w łapki grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 22:13, DarkWolf_PL napisał:

Poza tym nie rozumiem tej "nagonki" na usilne dodawanie nowych
postaci, pamiętajmy że lista bohaterów jest już skończona (z uwzględnieniem nowych bohaterów
wychodzących raz na ruski rok w pierwowzorze),

Powód tej "nagonki" jest bardzo prosty, w większości ludzie po prostu tęsknią za "starymi znajomymi", jak Techies, Abbaddon, Lord czy Terrorblade. Ja chętnie bym się zapoznał z postaciami, które powstały, gdy przestałem grać w pierwszą Dotę. Poza tym w większości podoba mi się styl postaci tworzonych przez Valve, ich wygląd, animacje, teksty, nawiązania do naszej kultury, dlatego zawsze mi sprawia przyjemność poznawanie ich nowego dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby nauczyć się grać melee champami, a nie ciągle tylko range :D Coś ciekawego polecacie? Timbersawem i Tidehunterem fajnie mi się grało, Skeleton Kinga nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 14:04, Madoc napisał:

Wszyscy są fajni. Na początek może wypróbuj Bristlebacka, ciężki do ubicia skurczybyk.


Grałem przeciwko niemu wczoraj, twardy i ciągle spamuje jakimiś glutami, ale nie ciągnie mnie do niego zbytnio D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 14:15, Ecko09 napisał:

Grałem przeciwko niemu wczoraj, twardy i ciągle spamuje jakimiś glutami, ale nie ciągnie
mnie do niego zbytnio D:

Smutno mu. A jaką chcesz pełnić rolę, chcesz dużo zabijać, inicjować walki czy wspierać drużynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 14:25, Madoc napisał:

> Grałem przeciwko niemu wczoraj, twardy i ciągle spamuje jakimiś glutami, ale nie
ciągnie
> mnie do niego zbytnio D:
Smutno mu. A jaką chcesz pełnić rolę, chcesz dużo zabijać, inicjować walki czy wspierać
drużynę?


Zabijać a jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2013 o 15:12, Ecko09 napisał:

Zabijać a jak :D


Treant Protector w takim razie. Z łapy wali jak ciężarówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 15:12, Ecko09 napisał:

Zabijać a jak :D

Chaos Knight, Sven. Kunkka jest ciekawy, ale wymaga trochę treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemu raczej o carry chodzilo a nie o to kto ma najwieksze bazowe dmg ktore nic nie odzwierciedla praktycznie. Co do carry to moj ulubiony to Naix , dalej Gyrocopter , Mrówa , Rikim tez lubie czasem (chodz podobno noob hero :( ) . Ja na poczatek jak zaczynasz przygode polecal bym innych bohaterow ktorymi tez mozesz zabic i nauczyc sie grac takich jak Zeus , Centaur , Viper , Tiny , Axe . W ogole wydaje mi sie ze Madoc dobrze gada dopiero po Internationalu moga dac hero zeby nie robic zamieszania bo taki Abaddon czy Techies moglby byc pickowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treant najlepszy. Best carry. Jego dmg na początku wygląda tak jakby kryty walił. Co do TI3. Valve może dodać herosów jak chce, niekoniecznie po turnieju. Po prostu nie udostępni ich w CM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie musi być carry jakieś, choć mordować lubie najbardziej^^ Cokolwiek co jest fajne się nada. Jest jakiś heros podobny do Zaca z LoLa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 10:17, Ecko09 napisał:

W sumie to nie musi być carry jakieś, choć mordować lubie najbardziej^^

Nyx''em pograj. Na pierwszych lvl''ach nikt nie wie co to smoke albo dust, o gem''ie nie wspominając, więc free kille co ulti ; )

Dnia 10.06.2013 o 10:17, Ecko09 napisał:

Cokolwiek co
jest fajne się nada.

Zeus. Ludzie nim nie grają bo jest tendencja, że jest strasznie słaby. Ja gram praktycznie tylko mid''a, i na puby jest naprawdę OP. Ludzie nie potrafią przeciwko niemu grać. Ciągły spam spellami, dmg zadawany na ilość % hp. Global ulti. Bardzo szybko sfarmisz aghanima i refreshera. No ale nie ma co go brać na storm spirita, bo jednak on spokojnie zje zeusa. Ale na resztę to ni ma problemu.

Dnia 10.06.2013 o 10:17, Ecko09 napisał:

Jest jakiś heros podobny do Zaca z LoLa?

W docie na szczęście nie gra się glutami (mhh.. hejt) Jako tako to chyba nie ma, ale nie wiem czemu Tusk''a mi przypomina, spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 10:30, ZnalazlemNemo napisał:

> W sumie to nie musi być carry jakieś, choć mordować lubie najbardziej^^
Nyx''em pograj. Na pierwszych lvl''ach nikt nie wie co to smoke albo dust, o gem''ie
nie wspominając, więc free kille co ulti ; )


Zobaczy się go.

Dnia 10.06.2013 o 10:30, ZnalazlemNemo napisał:

> Cokolwiek co
> jest fajne się nada.
Zeus. Ludzie nim nie grają bo jest tendencja, że jest strasznie słaby. Ja gram praktycznie
tylko mid''a, i na puby jest naprawdę OP. Ludzie nie potrafią przeciwko niemu grać. Ciągły
spam spellami, dmg zadawany na ilość % hp. Global ulti. Bardzo szybko sfarmisz aghanima
i refreshera. No ale nie ma co go brać na storm spirita, bo jednak on spokojnie zje zeusa.
Ale na resztę to ni ma problemu.


Zeus to akurat jeden z dwóch herosów, o których bym powiedział, że mam je opanowane :D Drugi to Mirana.

Dnia 10.06.2013 o 10:30, ZnalazlemNemo napisał:


>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować