Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Ścinki jak postacie pojawiały się na mapie za pierwszym razem miałem zawsze, chyba podobnie nawet mam w TF2 więc to wina silnika Source, więc raczej szybko tego nie naprawią.
Zapodaj screena z tego drugiego buga gdzie ci itemki zostają na ekranie. Możliwe że kupujesz itemy i one lądują do schowka bo nie masz miejsca w ekwipunku lub nie ma Cię przy sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wypadają już częściej przedmioty dla postaci? Przez ten cholerny turniej mam od groma (oprócz częstych skrzyneczek) kart z zawodnikami, których nie sposób się pozbyć... Co one dają/dawaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie stronę na której można się powymieniać przedmiotami z DOTA2? Mam trochę kart z nerdami które nie są mi do niczego potrzebne.

@up
Jeśli kupisz kompendium to możesz tam sobie te karty "wklejać". Za zebranie ich wszystkich jest chyba jakiś unikalny przedmiot, ale mogę się mylić, niespecjalnie mnie to interesuje i osobiście chce się tych kart pozbyć.

@Bubba
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 19:27, Fatal-X napisał:

Znacie stronę na której można się powymieniać przedmiotami z DOTA2? Mam trochę kart z
nerdami które nie są mi do niczego potrzebne.


dota2lounge.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 18:53, LubieWafle napisał:

Czy wypadają już częściej przedmioty dla postaci?

Drop normalnych itemów pozostaje bez zmian (około 2 itemy na poziom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 19:50, DarkWolf_PL napisał:

> Czy wypadają już częściej przedmioty dla postaci?
Drop normalnych itemów pozostaje bez zmian (około 2 itemy na poziom).

Aha, rozumiem. Czyli w dwóch itemach mieszczą się też skrzynki... ? Bo mi ciągle od jakiegoś czasu wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 21:09, LubieWafle napisał:

> > Czy wypadają już częściej przedmioty dla postaci?
> Drop normalnych itemów pozostaje bez zmian (około 2 itemy na poziom).
Aha, rozumiem. Czyli w dwóch itemach mieszczą się też skrzynki... ? Bo mi ciągle od jakiegoś
czasu wypadają.



Nie, skrzynki są oddzielnie i non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dzialaja tutaj staty. po przejsciu z lola trudno sie polapac. nie ma ap i ad.

np jestem bohaterem str. 1 pkt sily zwieksza obrazenia autoataku oraz moich wszystkich umiejetnosci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 00:45, Malevyn napisał:

jak dzialaja tutaj staty. po przejsciu z lola trudno sie polapac. nie ma ap i ad.

np jestem bohaterem str. 1 pkt sily zwieksza obrazenia autoataku oraz moich wszystkich
umiejetnosci ??



Umiejętnościom obrażenia zwiększają się tylko z ich level''em. Przedmiotów na obrażenia jest dość sporo, lecz też nie wpływają na umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie aktualizacje był boskie. Było narzekanie że po 5 minut albo i dłużej czeka się na grę, to teraz macie po 10 sekund czekania i wyszukuje takie pro gry gdzie ja mam 2000 wygranych i wyszukuje mi ruskie nooby co mają 50, 100, 200 wygranych. Do tego jeszcze Valve dodało możliwość ukrycia swoich wygranych, no niestety tak się nie rozwiąże problemów z matchmakingiem, albo raczej z jego brakiem. Teraz żałośnie się w to gra, 5 przegranych pod rząd przez noobów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 03:31, Archi155 napisał:

Ostatnie aktualizacje był boskie. Było narzekanie że po 5 minut albo i dłużej czeka się
na grę, to teraz macie po 10 sekund czekania i wyszukuje takie pro gry gdzie ja mam 2000
wygranych i wyszukuje mi ruskie nooby co mają 50, 100, 200 wygranych. Do tego jeszcze
Valve dodało możliwość ukrycia swoich wygranych, no niestety tak się nie rozwiąże problemów
z matchmakingiem, albo raczej z jego brakiem. Teraz żałośnie się w to gra, 5 przegranych
pod rząd przez noobów...


Sprawdzaj w profilu steam całkowity czas gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować