Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

zawsze dostaje team z leaverami/afkerami/noobami.

jaki hero nalepiej daje sobie rade samodzielnie, zeby ich wycarrowac ?? przewaznie gram abaddonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 17:42, Malevyn napisał:

zawsze dostaje team z leaverami/afkerami/noobami.

jaki hero nalepiej daje sobie rade samodzielnie, zeby ich wycarrowac ?? przewaznie gram
abaddonem.


Ostatni update coś namieszał, też ciągle dostaje podobnych graczy. Leaver lub afker to podstawa. Full carry team też.

Co pytania, jeżeli team może robić za mięso armatnie to polecam Undyinga, właśnie nim grę wygrałem, ale cały team był komunikatywny. Tombstone nikogo nie oszczędza w trakcie teamfightu ;)

Zeus z refresher''em i Aghanim''s Scepter rozwala cały team, jak masz mięso armatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 17:42, Malevyn napisał:

zawsze dostaje team z leaverami/afkerami/noobami.


Pisałem o tym zaraz po wyjściu patch''a... chociaż ostatnio nawet idzie coś ugrać.

Dnia 05.08.2013 o 17:42, Malevyn napisał:


jaki hero nalepiej daje sobie rade samodzielnie, zeby ich wycarrowac ?? przewaznie gram
abaddonem.


Za dawnych czasów (tzn. moich początków) całkiem dobrą opcją był Bounty Hunter. Jak nałapiesz szybko killi i trochę kasy (z ulti już lecą pieniążki jak z automatu :) ) możesz wykańczać każdego 1v1. Jest szansa, że początkujący nie ogarną niewidzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 17:42, Malevyn napisał:

zawsze dostaje team z leaverami/afkerami/noobami.

jaki hero nalepiej daje sobie rade samodzielnie, zeby ich wycarrowac ?? przewaznie gram
abaddonem.


Może zeus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się zdarzyło, że w single draft taki oto team miałem tyle leczenia, że drużyna przeciwna się poddała bo nic nie mogli zrobić :P

20130806205225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadł mi ostatnio kurier Blotto and Stick(legendary)...wygląda na to że już nie mogę zrzędzić na to że wypadają mi same karty z nerdami.

Life is kinda cool sometimes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 17:42, Malevyn napisał:

zawsze dostaje team z leaverami/afkerami/noobami.

i know the feeling... najgorsze jest to, jak ktoś nakarmi z początku team, potem wyjdzie, a następnie znowu wyjdzie inna osoba. Wtedy można spokojnie opuścić rozgrywkę, bo 5 feeded vs 3 to żadna gra. Też często otrzymują takich graczy jak Ty.

Ale chciałem spytać się o coś innego... o żargon w Docie. Niektórzy ludzie tak dziwnie mówią, że wolę się upewnić:
- co ten "ss" właściwie odznacza? ludzie często go używają, nawet wtedy, kiedy nie ma przewidzianej przez ten skrót sytuacji..
- "x is missing" ... to chodzi o bohaterów z drużyny przeciwnej czy z drużyny mojej w końcu?

@Fatal-X
=o nieźle! mnie zadowoliłby jakikolwiek kurier, jeśli by wypadł... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 17:06, LubieWafle napisał:

Ale chciałem spytać się o coś innego... o żargon w Docie. Niektórzy ludzie tak dziwnie
mówią, że wolę się upewnić:
- co ten "ss" właściwie odznacza? ludzie często go używają, nawet wtedy, kiedy nie ma
przewidzianej przez ten skrót sytuacji..
- "x is missing" ... to chodzi o bohaterów z drużyny przeciwnej czy z drużyny mojej w
końcu?


SS jest wzięty od miss, wrogiego bohatera z którejś linii brakuje, co oznacza że powinieneś być ostrożny bo może właśnie idzie by zabić kogoś z twojej drużyny(lub ciebie). Także ty powinieneś ostrzegać kolegów że ktoś z twoich przeciwników na linii jest nieobecny przez dłuższy czas.

Jeśli czegoś jeszcze nie będziesz wiedział ze skrótów to polecam tą stronę:
http://dota2.gamepedia.com/Glossary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 17:55, Rebal napisał:

Dlaczego podczas załadowanej gry nie mogę wybierać z pełnej listy herosów ?

Może wybrałeś tryb "limited heroes" lub jeszcze coś innego. Upewnij się że wziąłeś "All pick". Swoją drogą polecam "limited heroes" jeśli jesteś nowy, nie ma tam nadmiernie zaawansowanych postaci i można łatwiej ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 18:01, Fatal-X napisał:

> Dlaczego podczas załadowanej gry nie mogę wybierać z pełnej listy herosów ?
>
Może wybrałeś tryb "limited heroes" lub jeszcze coś innego. Upewnij się że wziąłeś "All
pick". Swoją drogą polecam "limited heroes" jeśli jesteś nowy, nie ma tam nadmiernie
zaawansowanych postaci i można łatwiej ogarnąć.

Nie mogę ogarnąć menu. Gdzie to sie wylącza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 19:55, LubieWafle napisał:

Dzisiaj jest mecz Internationala... jak można go obejrzeć i o której się zaczyna?



22, normalnie przez grę, lub na streamie albo nawet w pubie w warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 20:10, Inferno0009 napisał:

22, normalnie przez grę, lub na streamie albo nawet w pubie w warszawie ;)

I nie trzeba do tego opłat czy coś? W jaki sposób można przez grę obejrzeć, tj. gdzie wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2013 o 20:10, Inferno0009 napisał:

22, normalnie przez grę, lub na streamie albo nawet w pubie w warszawie ;)


A nie o 21? Bo właśnie coś się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że te mecze są o aż tak późnych porach. Oglądnąłbym sobie mecz fnaticów :( Nie dość, że tak późno, to zapewne znowu jakieś opóźnienia będą... Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 21:51, okon napisał:

Szkoda, że te mecze są o aż tak późnych porach. Oglądnąłbym sobie mecz fnaticów :( Nie
dość, że tak późno, to zapewne znowu jakieś opóźnienia będą... Szkoda.


Nic nie poradzisz. Turniej odbywa się w USA. Zawsze można obejrzeć powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować