Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Ostatni patch był spory, ale cholera, przydałby się jakiś nowy content. Masa ludzi spodziewała się jakiegoś eventu halloween, w tym ja i wygląda na to że nic z tego :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. :)
Dobrze wiedzieć, że jest wątek o grze która rozpoczęła moją przygodę z grami MOBA. A wlasciwie jej pierwsza częśc. Jak już się natknąlem na owy wątek, to zacząłem czy Dota 2 pod względem mechaniki bardzo zmienila się pod wzgledem jej poprzedniczki? Rozumiem, ze dostala wlasny silnik itd. ale czy rozni się on od silnika modyfikacji? (o zmianach graficznych nie wspominam bo są oczywiste) I ostatnie pytanko czy można już w nią grać bez ograniczen? W sensie z zywymi przeciwnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 04:16, QST07 napisał:

Jak już się natknąlem na owy wątek, to zacząłem czy Dota
2 pod względem mechaniki bardzo zmienila się pod wzgledem jej poprzedniczki? Rozumiem,
ze dostala wlasny silnik itd. ale czy rozni się on od silnika modyfikacji?

Nie, gra się prawie identycznie, są jakieś nieliczne różnice - niektóre zdolności na przykład działają odrobinę inaczej, ale jak ogarniałeś pierwszą Dotę, to z tą też nie będzie problemu.

Dnia 02.11.2013 o 04:16, QST07 napisał:

I ostatnie pytanko czy można już w nią grać
bez ograniczen? W sensie z zywymi przeciwnikami?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś się trafił mecz z 3 losowymi Polakami... serio...już Ruscy się lepiej zachowują i grają. Tak sobie pomyślałem co musi się dziać w LoL''u skoro gra jest tak popularna w naszym kraju. Nie dość, że piszą/rozmawiają an głosowym chacie po polsku to jeszcze klną na potęgę i walą tekstami "Twoja stara" "Zjedz jaja" itp. itd.
Pierw z Mastalolem się nie przyznaliśmy, że ich rozumiemy i pisaliśmy po angielsku, ale pod koniec meczu już nie wytrzymałem i musiałem ich po prostu opier...
Chamstwo i bieda umysłowa + kompletnie 0 zgrania i umiejętności grania w dotę. Tak bardzo przegranego meczu nie pamiętam... jeszcze tekst "...ku*** po ch** brałem midową postać... ja tylko umiem hard cary grać..." :D Było parę perełek... a swoją drogą da się ściągnąć powtórkę, żeby można było odsłuchać chat głosowy w swojej drużynie ? Chętnie bym zatrzymał ten mecz na pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pomnóż takei zachowania przez 1000. :) Ale żeby być sprawiedliwym, tam wszystkei narodowości się tak zachowują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby tego, gdyby Valve komunikowało się ze swoją społecznością. Wiem, że nigdy tego nie robili, ale chyba najwyższy czas zacząć, bo to jest mocno nieprofesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 19:07, Mercuror napisał:

Nie byłoby tego, gdyby Valve komunikowało się ze swoją społecznością. Wiem, że nigdy
tego nie robili, ale chyba najwyższy czas zacząć, bo to jest mocno nieprofesjonalne podejście.


Pewnie tak, ale podoba mi się w jaki sposób cała akcja przebiega

༼ つ ◕_◕ ༽つ Give DIRETIDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładną reklamę volvo urządzają xD

Dnia 02.11.2013 o 19:05, Inferno0009 napisał:

༼ つ ◕_◕ ༽つ Give DIRETIDE

Poza tym czemu odnosze wrażenie, że kiedy diretide faktycznie miało miejsce to większość nań narzekała? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 19:51, nightfaler napisał:

Poza tym czemu odnosze wrażenie, że kiedy diretide faktycznie miało miejsce to większość
nań narzekała? ;>


Popsuło rynek dla traderów. Każdy mógł farmić jak dużo chciał i przy każdej grze dropiło się itemek.Teraz nikt nie chce nawet itemków z przed diretide za bardzo.

༼ つ ◕_◕ ༽つGive DIRETIDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 17:34, Kermit napisał:

(...)


To właśnie nasi krajanie oraz ruscy i Hiszpanie/Portugalczycy skłonili mnie do migracji na serwery amerykańskie. Paradoksem była dla mnie sytuacja, gdzie wchodząc na serwer Europe West (o East już nie wspominam, bo to jądro ciemności na miarę najgłębszych zakamarków Russia) nie mogłem się dogadać z własną drużyną po angielsku... Teraz kosztem wyższego pingu przynajmniej mogę się dogadać, choć wydaje mi się, że poziom jest też wyższy niż na serwerach europejskich. Idealnie nie jest, szczególnie gdy przychodzi grać z randomowym meksykańcem czy brazylijczykiem (odpowiednik ruskich na US West i East), ale na to jedyną radą jest granie w pełnych 5-cio osobowych drużynach.

P.S.
༼ つ ◕_◕ ༽つGive DIRETIDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 17:34, Kermit napisał:

Chamstwo i bieda umysłowa + kompletnie 0 zgrania i umiejętności grania w dotę. Tak bardzo
przegranego meczu nie pamiętam... jeszcze tekst "...ku*** po ch** brałem midową postać...
ja tylko umiem hard cary grać..." :D


Czyli nie tylko ja znam cierpienie grania z rodakami. Ogólnie zgadzam się z tym, że to bieda umysłowa - najczęściej, gdy próbowałem ich uspokoić to się kończyło na "ruchaj swoją starą" i inne ciekawe perełki. Co do tekstu, miałem równie ciekawe przygody z pewnymi polakami. Jeden grał Banem i był tak cholernie głupi, że w momencie teamfighta/ganka nie chciał użyć ulti, bo "boje się, że ktoś mi ukradnie killa". Kolejny był tak mądry, że twierdził, że w docie 2 nie ma suportów a chen/pugna/dazzle to dpsy. Szkoda gadać, bida i tyle, choć by nie być aż tak krytycznym, to zdarzyło mi się trafić na polskich graczy o przyzwoitym poziomie.

༼ つ ◕_◕ ༽つ Give DIRETIDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimże ja szczęśliwy, że nie rozumiem waszych zmartwień :P Na europejskich serwerach rozegrałem ze 30-40 meczy i nie trafiłem na żadnego Polaka. Teraz cały czas gram na amerykańskich serwerach i też na żadnego nie natrafiłem (no chyba, że dobrze się maskują). Ogólnie to chyba nie jest aż tak źle, do ruskich/meksykańców nam sporo brakuje, prawda?... Prawda?

༼ つ ◕_◕ ༽つ Give MOAR HATZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 15:33, skyline20 napisał:

(...)


Mnie się wydaje, że jednak polacy - a przynajmniej znaczna ich część w docie - to większa bieda umysłowa niż w przypadku ruskich/espaniolów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 15:37, Kerethzimierz napisał:

Mnie się wydaje, że jednak polacy - a przynajmniej znaczna ich część w docie - to większa
bieda umysłowa niż w przypadku ruskich/espaniolów.

Rzadko się zdarza, żeby Polacy pisali po polsku na czacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 20:18, Madoc napisał:

> Mnie się wydaje, że jednak polacy - a przynajmniej znaczna ich część w docie - to
większa
> bieda umysłowa niż w przypadku ruskich/espaniolów.
Rzadko się zdarza, żeby Polacy pisali po polsku na czacie.


Dlatego mi się dwa, trzy razy niestety zdarzyło że zaczęli pisać po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 22:03, Kerethzimierz napisał:

Dlatego mi się dwa, trzy razy niestety zdarzyło że zaczęli pisać po polsku.

W porównaniu do częstotliwości występowania cyrylicy na czacie to tyle, co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować