Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2014 o 16:29, Madoc napisał:

> Tak czy siak event jest bardzo niefajny i wychodzi na to, że Valve zwyczajnie ich
robić
> nie umie już.
Jak to nie umie już? Wraith Night było bardzo fajne.

Wraith Night było bardzo niedopracowane. Wyglądało to, jakby syn któregoś z pracowników Valve z kolegami z uczelni na kierunku informatycznym szlifował swoje zdolności na gotowym produkcie. Mały wybór bohaterów, zawsze te same fale, to był mod na góra kilka gier. Gdyby od razu wraz z tym eventem wydali pełnoprawny tryb survival, to rozmowa wyglądałaby inaczej. To co się Valve ostatnio naprawdę udało, to Ability Draft, czyli fanowski mod porządnie wkomponowany w samą grę. Co prawda wymaga jeszcze trochę poprawek i balansu, ale jest na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa Arkana dla TB. Cena dla nas - Polaków - jest dość spora, bowiem w przeliczeniu wychodzi niewiele ponad 100 zł, jednak jeśli komuś nie żal pieniędzy... Nowy zestaw dodaje nowe ikony, animacje (bardzo fajnie wygląda animacja śmierci zabitych wrogów) oraz... możliwość kolorowania TB za pomocą klejnotów! Jak dla mnie bajer bardzo fajny i choć nie grałem jeszcze tą postacią oraz nie interesują mnie tego typu sety to przyznaję, zaciekawiło mnie to.

Zainteresowanych odsyłam tu: http://www.dota2.com/store/itemdetails/5957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 08:08, skyline20 napisał:

Wyszła nowa Arkana dla TB.

Jakoś specjalnie nie jestem nimi zainteresowany póki co, ale dla takiej arkany dla właśnie TB zrobiłbym wyjątek.
Ale póki co to zbieram sety dla postaci które lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woo, dostałem kuriera, Redhoof (oryginalny). Widać 22 melony wystarczyły by być w tych 10%, podziękowania dla wszystkich żebraków grających w Year of the Beast ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 08:08, skyline20 napisał:

Wyszła nowa Arkana dla TB. Cena dla nas - Polaków - jest dość spora, bowiem w przeliczeniu
wychodzi niewiele ponad 100 zł, jednak jeśli komuś nie żal pieniędzy...


Każda, niestety, arcana kosztuje takie pieniądze. Ale to i tak nic w porównaniu do co niektórych immortali, jak chociażby sławnego Dragonclaw Hook, który na Dota Market stoi (najtaniej) po 124 euro. Co ludzie widzą w tym paskudztwie? o_o

Dnia 07.02.2014 o 08:08, skyline20 napisał:

Nowy zestaw dodaje nowe ikony, animacje (bardzo fajnie wygląda animacja śmierci zabitych wrogów) oraz...
możliwość kolorowania TB za pomocą klejnotów!


IMO to ostatnie przywodzi mi na myśl tandetne odpustowe figurki rozświetlane od środka kolorowymi lampkami. Moim zdaniem dość nietrafiona arcana - po świetnej arcanie dla Liny liczyłem na to, że będą to przedmioty w dalekim i kreatywnym stopniu zmieniające wygląd postaci. Terrorblade niczym świecąca zabawka do mnie nie trafia. Niestety, ale to samo mogę powiedzieć o samym projekcie Terrorblade''a. Do spaczonego Illidana nawet się to nie umywa. Wyszedł kolejny rogaty demon o jednolitej teksturze z pseudo-badass tekstami. Po Elder Titan to chyba druga najbrzydsza z dodanych ostatnio postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś strona, gdzie są ładnie spisane wszystkie zmiany i nowe postacie jakie wyszły przez ostatnie pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol odpaliłem grę i dostałem miliard różnych itemów :D Za udział w becie to czy co? Te rzadkie prezenty (nie mogę użyć prezentu poziomu 4 =/ Ile tych poziomów jest? To czy można je otworzyć zależy od lvl mojego profilu?), karty gracz, przedmioty do bohaterów. http://screenshot.xfire.com/s/129454877-4.jpg

Zrobiłem też sobie jakieś miejsce w przedmiocie na wsadzenie czegoś. Do czego służy ten item? Ten drugi co mam to jasno napisane, że będzie pokazywał ilość killów zdobytych tą bronią. http://screenshot.xfire.com/s/129454875-4.jpg

No i zdaje się, że jednym z przedmiotów jakie dostałem jest coś w rodzaju skina do champa z LoLa. Że mogę cały jego wygląd zmienić, ale nigdzie tego znaleźć nie mogę. To się wybiera tak jak w LoLu przed meczem, po wyborze herosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2014 o 23:06, Ecko09 napisał:

Lol odpaliłem grę i dostałem miliard różnych itemów :D Za udział w becie to czy co? Te
rzadkie prezenty (nie mogę użyć prezentu poziomu 4 =/ Ile tych poziomów jest? To czy
można je otworzyć zależy od lvl mojego profilu?), karty gracz, przedmioty do bohaterów.
http://screenshot.xfire.com/s/129454877-4.jpg

Taką skrzynie jakiś czas temu każdy dostawał, można otwierać co 5 lvl profilu, prawdopodobnie nigdy sie to nie kończy

Dnia 08.02.2014 o 23:06, Ecko09 napisał:

Zrobiłem też sobie jakieś miejsce w przedmiocie na wsadzenie czegoś. Do czego służy ten
item? Ten drugi co mam to jasno napisane, że będzie pokazywał ilość killów zdobytych
tą bronią. http://screenshot.xfire.com/s/129454875-4.jpg

Można robić miejsca na gemy w różnych itemach, do tego potrzebny jest młotek, ten gem co ty masz chyba nic specjalnego nie robi, pokazuje ile giftów doty rozdałeś(wtedy kiedy potrzebne były gifty do grania)

Dnia 08.02.2014 o 23:06, Ecko09 napisał:

No i zdaje się, że jednym z przedmiotów jakie dostałem jest coś w rodzaju skina do champa
z LoLa. Że mogę cały jego wygląd zmienić, ale nigdzie tego znaleźć nie mogę. To się wybiera
tak jak w LoLu przed meczem, po wyborze herosa?


I ostatnia odpowiedź. Nie wiem o jaki item chodzi z LoLa, nie grałem w to, ale w docie można używać przedmiotów które zmieniają częsci ubrań czy częsci ciała, wystarczy wcisnąć prawy na przedmiot i kliknąć załóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać volvo szaleje wprowadzając te wejściówki w postaci liczby golda jaki chcemy poświecić na bestie. Z jednej strony to dobrze, żebracy mogą pocałować jedynie klamkę, ale gdy widzę że za 6 milionów dmg z wejściówki za 1 tysiak dostaje 1020 tokenów to odechciewa mi się dalsza farma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze ma coś takiego, ze jak uruchamia gre i pomija te intro (czy co to tam jest), gdy się pojawia ta głowa to wyłącza się gra i włącza ponownie? Wtedy jak pominę to już leci dalej normalnie. Troche wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście kiedyś (negatywne) recenzje doty pisane przez ludzi na steamie ? :D Polecam, idzie się pośmiać :)

Ecko09
No idea... spróbuj reinstall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 01:01, DarkWolf_PL napisał:

Widać volvo szaleje wprowadzając te wejściówki w postaci liczby golda jaki chcemy poświecić
na bestie. Z jednej strony to dobrze, żebracy mogą pocałować jedynie klamkę, ale gdy
widzę że za 6 milionów dmg z wejściówki za 1 tysiak dostaje 1020 tokenów to odechciewa
mi się dalsza farma.


To nie lepiej uzbierać 2.5k żeby wejść na Tier 4? 100% dropu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2014 o 23:49, Archi155 napisał:

>
>
I ostatnia odpowiedź. Nie wiem o jaki item chodzi z LoLa, nie grałem w to, ale w docie
można używać przedmiotów które zmieniają częsci ubrań czy częsci ciała, wystarczy wcisnąć
prawy na przedmiot i kliknąć załóż.



chodziło o cały zestaw dla bohatera, który się wybiera przed meczem (te co trzeba kupić). Dostałem jeden taki, ale nie pamiętam do kogo i nie wiem, gdzie to znaleźć -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 17:20, necron1501 napisał:

To nie lepiej uzbierać 2.5k żeby wejść na Tier 4? 100% dropu.

Mam grać ~20 gier, żeby móc raz spróbować sił w trybi eventowym i dostać co najwyżej 1500 jade tokenów?

Czy może mam kupić boosta za 5 euro? Pay2win, huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 17:20, necron1501 napisał:

To nie lepiej uzbierać 2.5k żeby wejść na Tier 4? 100% dropu.

Właśnie ta zależność dropu od wydanego hajsu a nie efektu twojego wysiłku w walce mnie wnerwia, volvo po raz kolejny leci na hajs. Praktycznie za 1k kupujemy wszystko co nam potrzebne by siać tons of dmg i przy dobrej współpracy osiągać dobre wyniki, ale volvo musi przecież zarobić na czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2014 o 23:49, Archi155 napisał:

I ostatnia odpowiedź. Nie wiem o jaki item chodzi z LoLa, nie grałem w to, ale w docie
można używać przedmiotów które zmieniają częsci ubrań czy częsci ciała, wystarczy wcisnąć
prawy na przedmiot i kliknąć załóż.

Mam wrażenie, że chodzi o arkana. Zmienia wygląd całej postaci. Ma taki Lina, Legion Commander i Terror Blade. No, ale pewnie zakłada się go tak, jak popularniejsze itemki...

Co do LoLa, tam nie ma pojedynczych itemów kosmetycznych, tylko skiny tworzone przez samych grafików z Riota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 18:06, Mercuror napisał:

> To nie lepiej uzbierać 2.5k żeby wejść na Tier 4? 100% dropu.
Mam grać ~20 gier, żeby móc raz spróbować sił w trybi eventowym i dostać co najwyżej
1500 jade tokenów?

Czy może mam kupić boosta za 5 euro? Pay2win, huh?



Co najwyżej? Kto mówi że nie wbijesz więcej? Ingot leci często, wypadają też te paczki co dodają albo 50 albo 300, co przyśpiesza zdobywanie.

@DarkWolf

Chyba nie możesz się dziwić, że chcą sprzedać jak najwięcej boosterów, prawda? Na tym polegają eventy, żeby ludzie kupowali nowe sety/łakomi się na boosty. Nie chcesz? To możesz używać tego co sam wydropisz.

Ja tam się zwyczajnie cieszę, że przynajmniej robią jakieś eventy, które są w sumie udane i dają radochę. Tego samego było ze świecą szukać np. w LoLu. A to, ze wprowadzili tiery też nie jest zaskoczeniem, rynek by padł jakby każdy kupował gift za 3k Jade i dostawał myth które są warte sporo euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować