Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2012 o 11:02, Madoc napisał:

> Blizzard czepia się nazwy dota tu poczytajcie sobie o tym
> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=65940
>
Co za bełkot. Przecież to, że ktoś stworzył moda do Warcrafta nie znaczy, że Blizz ma
prawa do jego tytułu. Zresztą Dotę 2 tworzy IceFrog, a to chyba on ma najwięcej do powiedzenia
w tej sprawie.


Dla Ciebie bełkot, a dla sądu mogą to być dobre argumenty- świat prawników ma własne zasady, poza tym blizz pracuje nad własną dotą, więc to nie jest taki oczywisty spór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat nowy wpis na blogu DOTA 2

"It’s not you, it’s us!
February 10, 2012 - Dota Team
Yep, we’ve done it again. There will not be an update today.

Now, before you start a petition to get us all fired, let us tell you what is going on. You are probably aware that the number of people with access to Dota 2 is not equal to the size of the Earth’s population (our internal estimate of the number of people who want Dota 2). The primary reason we haven’t allowed everyone access to the game is because we don’t yet have enough server capacity to run all the games it would require. Our server deployment team has spent the last few months flying around the world setting up new server clusters to increase that capacity.

The extensive network changes we’ve been working on, to support the new replay system among other things, has resulted in significant changes to our servers. This is why we’ve taken longer than anticipated to get this update out. It’s also the reason why we’ll be needing to take down all Dota 2′s servers for 24 hours, starting Tuesday 14th at 11am PST.

On the bright side, our game team has been working as usual, building new heroes and features. So you can expect our next update, which we’re probably going to regret saying will be out next week, to be a packed one. In the meantime, here’s some light reading: https://developer.valvesoftware.com/wiki/Valve_Time "

Reasumując kolejny piątek bez update''u :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałem moja opinie na youtube w tej wypowiedzi, która była w filmiku
.Ale długo czekać nie było trzeba bo Ten element oznaczono jako spam. LOL..A napisałem tak:
Wszystko ładnie opowiedziane ale Sory Blizzard po pierwsze tej gry nie wymyślił tylko IceFrog Po drugie Valve zaoferowało jego twórcy IceFrogowi propozycje odświeżenia szaty graficznej.Teraz to Blizzard zachowuje sie jak małe dziecko któremu zabrano lizaka. Sami sobie winni powinni wcześniej zaproponować IceFrogwi współprace i odświeżywszy szatę graficzna a nie teraz .Jestem po stronie IceFroga no i samego Valve że pomogli odświeżyć szatę graficzną. Pełne prawo ma tylko IceFrog z nazwa Dota może z nia robic co mu się tylko podoba To tyle z mojej strony.I przede wszystkim IceFrog z nazwa Dota może z nią robić co mu się podoba a nie jakieś pretensje o nazwę Dota się czepiają , co do niej nie maja prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzieć Ci dlaczego oznaczone jako spam? bo aż oczy bolą jak się to czyta, zdania conajmniej dziwne, 3razy powtarzanie tego samego.

a blizzard ma rację w niektórych argumentach, to oni utrzymywali serwery tej gry, to na silniku ich gry (i jako mod do ich gry) powstala dota itp. ogólnie jest mi kompletnie obojętne kto wygra, czy to nazywać się bedzie Valve dota, czy dota 2, czy kij w oko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczy bolą od tego co napisałeś. Mniejsza ze to oni utrzymywali serwery tej gry,że na silniku ich gry (i jako mod do ich gry) powstala dota itp. Ale Blizzard doty nie wymyślili tylko IceFrog . Wiec nie wymądrzaj się jak nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On nie mówi, że to co napisałeś jest źle. Czytaj ze zrozumieniem. Koledze wyżej chodzi o Twój styl pisania, który jest na pozimie ucznia ze szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, że ty to widzisz i nie grzmisz...

przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, a raczej... JAK to napisałeś, twoja opinia mi ogólnie terefere, ale styl pisania jak dobrze zauważył SiDi jest na poziomie szkoły podstawowej, a nawet i niżej.


akurat wiem dużo o tej całej sprawie i nie wyskakuje z takimi wnioskami, że blizzardowi się nic nie należy, to przecież blizzard stworzył warcraft 3, gdzie to główny nacisk był na bohaterów, caly system gry jaki użyty został w docie był zaczerpniety z podstawowej wersji gry, ale nie widze sensu tłumaczenia tego, bo sam wiesz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Naucz się korzystać z interpunkcji.
Poza tym- czytałeś w ogóle skargę blizzarda? Zapewne nie, bo takich głupot byś nie pisał. Blizz ma solidne podstawy i wszakże nie jestem prawnikiem, ale myślę, że ma szanse zablokować rejestracji doty przez valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek valve może zrobić blizzarda w prosty sposób. Bo mod do w3 się zwał Defence of the Ancients, a ich nowa gra to tylko Dota2. Nie jest to żaden skrót czy co tam ma być, po prostu dota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 21:50, Wielki_Bubba napisał:

Aczkolwiek valve może zrobić blizzarda w prosty sposób. Bo mod do w3 się zwał Defence
of the Ancients, a ich nowa gra to tylko Dota2. Nie jest to żaden skrót czy co tam ma
być, po prostu dota.


To raczej nie zadziała, a nawet jeśli, to blizz ma kilka innych asów w rękawie. Dota to Dota, ale nazwa skądś się wzięła i jednoznacznie kojarzy się z blizzem i jego produkcjami, grami, książkami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne, mi nigdy nie przyszedł do głowy blizz i nic co z nim związane na myśl doty, dota to dota i basta. Zresztą jak udowodnią, że to jest skrót a nie pełna nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 22:26, Zbicku napisał:

Trochę to dziwne, mi nigdy nie przyszedł do głowy blizz i nic co z nim związane na myśl
doty, dota to dota i basta. Zresztą jak udowodnią, że to jest skrót a nie pełna nazwa.


Nie muszą nic udowadniać. Dota od valve ma magiczną cyfrę 2 w nazwie, co oznacza kontynuację moda (mapy) do gry Blizzarda, Warcraft 3, o nazwie Defense of the Ancients. Blizz podkreśla, że przywłaszczenie sobie nazwy Dota przez Valve uderzy w jego interesy, bo Dota od zawsze była kojarzona z blizzem i to blizz dotę wspierał, a nie valve. To jest wiadome nawet bez zabawy w gierki typu rozwijanie skrótów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 22:36, Budo napisał:

Blizz podkreśla,
że przywłaszczenie sobie nazwy Dota przez Valve uderzy w jego interesy, bo Dota od zawsze
była kojarzona z blizzem i to blizz dotę wspierał

W jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 23:26, Budo napisał:

Chodzi Ci o wspieranie, czy o interesy?

O wspieranie, ale jak pytasz, to w sumie o oba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 00:14, Madoc napisał:

> Chodzi Ci o wspieranie, czy o interesy?
O wspieranie, ale jak pytasz, to w sumie o oba.


O interesach nie chce mi się pisać, bo za dużo tego, poczytaj skargę. W skrócie chodzi o przywłaszczenie nazwy Dota przez Valve, które to nie ma z oryginalną Dotą nic wspólnego i nigdy nie miało, w przeciwieństwie do Blizza.

Jeśli chodzi o wspieranie Doty przez Blizzard... no cóż. Z jakiego dużego serwisu była dostępna w necie Dota (podpowiedź- nie chodzi o Steama posiadanego przez Valve lol), na jakich serwisach reklamowano Dotę i kto jest właścicielem Dota Allstars llc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 00:33, Budo napisał:

Jeśli chodzi o wspieranie Doty przez Blizzard... no cóż. Z jakiego dużego serwisu była
dostępna w necie Dota (podpowiedź- nie chodzi o Steama posiadanego przez Valve lol),

Serwisu? Masz na myśli Warcrafta?

Dnia 12.02.2012 o 00:33, Budo napisał:

na jakich serwisach reklamowano Dotę

A reklamowano?

Dnia 12.02.2012 o 00:33, Budo napisał:

i kto jest właścicielem Dota Allstars llc?

Wygooglałem, że Guinsoo i Pendragon, którzy teraz pracują dla Riotu, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 00:46, Madoc napisał:

Wygooglałem, że Guinsoo i Pendragon, którzy teraz pracują dla Riotu, ale nie wiem ile
w tym prawdy.


Bodaj twórców moda było dwóch, jeden pracuje dla Riotu a drugi tworzy Dota 2 z Valve, ale nie chce sie wymadrzac bo zaraz stwierdzą że moja wypowiedź az w oczy kole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować