Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2012 o 19:46, Tobi88Pl napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Magok
Sam się zastanów. To po jakiego byka pisze na tej stronie że że Ubisoft to wydawca.


Po pierwsze "jest napisane", a po drugie nie sugerowałbym się tym co gry-online ma na swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że można być początkującym itd bo sam jestem można powiedzieć ale czy tak ciężko pojąć go together, all mid albo def? To jest takie skomplikowane? Afff :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 19:51, Wielki_Bubba napisał:

Ilu gramowiczy gra w bete ? Może by jakiegoś inhouse zagrać ?


Już coś takiego robiliśmy w lolu, jak mnie pamięć nie myli. Jedna strona same prosy, druga: sami słabi gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 19:46, Tobi88Pl napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Magok
Sam się zastanów. To po jakiego byka pisze na tej stronie że że Ubisoft to wydawca.


Bo gry-online na niczym się nie znają i sami sobie wymyślaja daty premiery i wydawców gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 20:02, SiDi napisał:

>


Po meczu- dwóch można się rozeznać kto jaki poziom prezentuje i postarać się równo teamy ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dostałem się do bety, wszystko działa, tylko mam pytanie. Nie grałem nigdy w Dote tylko w LoL''a i trochę nie wiem do czego mam zacząć. Grać na początku z botami tylko ? Jakiś typ bohaterów jest lepszy do początkujących czy po prostu próbować wszystkim i szukać co mi się spodoba ? Na mida się pewnie raczej nie pchać na początku ;p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 11:26, masterHADES napisał:

(...) trochę nie wiem do czego mam zacząć.

Na pewno nie graj od razu z innymi graczami. Najpierw pobaw się z botami, naucz podstaw Doty i oducz przyzwyczajeń z Lola. Dopiero, kiedy będziesz wiedział gdzie jest twoje miejsce i co dokładnie dzieje się na mapie, zacznij grać z ludźmi. W przeciwnym wypadku możesz zepsuć innym grę i to dość konkretnie. Co do postaci to ciężko coś doradzić... Na pewno nie powinieneś zaczynać od Invokera, Chena i kilku innych postaci, którymi gra się trochę niestandardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 11:26, masterHADES napisał:

Dobra, dostałem się do bety, wszystko działa, tylko mam pytanie. Nie grałem nigdy w Dote
tylko w LoL''a i trochę nie wiem do czego mam zacząć. Grać na początku z botami tylko
? Jakiś typ bohaterów jest lepszy do początkujących czy po prostu próbować wszystkim
i szukać co mi się spodoba ? Na mida się pewnie raczej nie pchać na początku ;p ?

Zacznij z botami, zdecydowanie są lepsi niż większość graczy, gdy już opanujesz poziom trudny będziesz gotowy do prawdziwej walki. Zacznij od bohaterów którzy są łatwi w opanowaniu, polecam ci Lion, Axe, Viper, Zeus, Lich, Tidehunter, Sniper, Razor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw potrenuj z botami, zapoznaj się z grą. Rozegraj przynajmniej 30- 50 meczy z botami. Boty są bardzo dobre , nawet lepsze od innych graczy ;) Ja przed granie na necie z innym wolałem rozegrać trochę meczy z botami około 50-60 meczy , ale grałem w starsza wersie Doty. Jak włączyłem nowa to wymiatałem :) No i teraz z innymi mi się dobrze gra po tym treningu. Kupuj itemy które są rekomendowane dla danej postaci. W starszej wersji trzeba było wiedzieć co danej postaci kupić, ale tu jest to ułatwione.Chodź z innymi postaciami.Pamiętaj jak zginiesz, tracisz trochę kasę.Co do bohaterów to wszystkie są dobre , ale na razie pograj sobie takimi postaciami jak Riki,Pugna,Zeus,Lina,Tidehunter( Tide jest spoko. Jak będzie dużo przeciwników najlepiej wtedy użyj itemu dagger ,wejdź w środek i użyj ulti ) Możesz spróbować pograć jeszcze
Doom Bringer,Spirit Breaker,Juggernaut,Axe. Na razie na mida się nie pchaj. Jak poćwiczysz Last Hit i będzie ci to wychodziło to wtedy tak:) Myślę że któraś postać ci się spodoba ;) I nie zapominaj o treningach. Ja dalej trenuje na botach a potem gram z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na początek najlepszy jest Skeleten King. Ma tylko jedną aktywną zdolność (kulę ognia, która ogłusza, podpala, spowalnia i zadaje obrażenia). Reszta jest pasywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 12:59, zerohunter napisał:

Takie pytanko, czym się różni w tej mechanice DOTA od LoLa, że tak ciągle o tym gadacie?

Tracenie złota przy śmierci, możliwość dobijania creepów, wież i bohaterów, inne zachowanie wież (chociaż nie jestem pewien, czy to tak ma zostać, czy po prostu jeszcze tego nie dopracowali), interaktywne drzewa (możliwość zniszczenia i wykorzystania do niektórych umiejętności), zdolności wpływające na sojuszników (w LoLu sojuszniczy bohaterowie nie mogą na siebie wpływać, prócz leczenia i buffów, w Docie niektóre postacie mogą wpływać na położenie innych lub osłabić ich cechę w zamian za jakieś bonusy- dla przykładu Tiny może rzucać sojusznikami, ulti Voida może ich unieruchomić, Bloodseeker może wzmocnić obrażenia, ale wycisza wtedy, itd.), brak buffów z lasu, w zamian za pojawiające się na mapie runy, dające różne bonusy, brak recalla i summoner spelli, kurierzy, boczne i ukryte sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbyś ktoś chętny pograć? Nie uważam się za niesamowitego ale męczy mnie granie z ludźmi którzy nie rozumieją nawet podstaw czy brak współpracy. inffes . I question. Ten cały level w lewym dolnym rogu jak i PD nachodzą czy w BETA jest to OFF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mid jest jedną z najłatwiejszych lini w grze. Sczególnie kiedy grasz np Lichem, który bardzo łatwo potrafi zdominować lane''a. Carry na start nie polecam, bo one potzrebują dobrej farmy, a z tym na początku jest dosyć ciężko. Najłatwiejsi herosi moim zdaniem: Lich, Dazzle, Death Prophet, Earthshaker i Tidehunter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:45, Infes napisał:

I jeszcze jedno pytanie. Replay można jakoś nagrywać czy coś czy aktualnie nie ma takiej
opcji?


Jak wejdziesz w swój/czyjś profil to możesz przejrzeć historię rozgrywek i tam możesz włączyć sobie replay. Nigdy tego nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować