Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

8:0:17 Brewmasterem. Polecam, świetna postać, nie dość że twarda i trudna do zabicia, to jeszcze świetna do ścigania wrogów i zabijania. A ulti nie raz potrafi odwrócić losy walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probujac obmyslic build dla moich hard carry, opracowalem calkiem fajny rush midasa. Zaczynamy z queling blade + stout shield + tango, wszystko by powiekszyc sustaina i ulatwic lasthity. I tu pojawia sie problem: czy znacie jakis sposob zeby zdobyc tego midasa przed 10 minuta? Pullanie creepo z lasu? Czy moze jakiies wczesne ancienty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś na krótkim lane i masz babysittera to idzie rushować midasa w jakoś 5-6 minucie. Potrzebujesz 40 lasthitów. Więc zwyczajnie musisz trafic prawie wszystkie lasthity do tej minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 14:00, SiDi napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=OXl1DA2leNE
Może mi ktoś wyjaśnić jak on robi Enigmą, że steruje minionami (chodzą za nim i atakują
jego cel) bez zaznaczania ich?


W ustawieniach możesz zaznaczyć ''Wspólne rozkazy dla jednostek'' i wtedy kiedy trzymasz ctrl to kierujesz wszystkim co masz. Ja tam wole do jednostek używać ''attack move'' (przydaje się szczególnie przy farmieniu iluzjami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:29, hammerfall87 napisał:

Pytanie na allegro sprzedają coś takiego co sie zwie gift i to zawiera dote 2 czy opłaca
się to kupić ?

Zależy, jak jesteś bardzo napalony żeby pograć, to może. Ale pełna wersja ma być i tak darmowa, więc może warto poczekać na premierę, a w międzyczasie dostaniesz zaproszenie do bety za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:29, hammerfall87 napisał:

Pytanie na allegro sprzedają coś takiego co sie zwie gift i to zawiera dote 2 czy opłaca
się to kupić ?

Teraz nieźle potaniało, jeśli naprawdę musisz zagrać to owszem, gra będzie f2p więc lepiej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Kunkka jest beznadziejny... To jego Q to tylko z E zadziała, a ten statek to jakiś żart w sumie. Takie przynajmniej jest moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 11:24, SiDi napisał:

Jaki Kunkka jest beznadziejny... To jego Q to tylko z E zadziała, a ten statek to jakiś
żart w sumie. Takie przynajmniej jest moje odczucie.

Oj SiDi Admiral jest jedną z trudniejszych postaci, trzeba mieć niezły timing i dobrze opanować skille by być efektywnym, ulti które potrafi zestunować cały team wroga dodający prędkość ruchu dla towarzyszy by szybko doskoczyć do przeciwników to żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 11:24, SiDi napisał:

Jaki Kunkka jest beznadziejny... To jego Q to tylko z E zadziała, a ten statek to jakiś
żart w sumie. Takie przynajmniej jest moje odczucie.

Kunkka to był mój main za czasów DoTA. Dla mnie to był OP chempion. Tylko, że trzeba było nim sporo pograć by wymiatać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kunkką świetnie mi się grało w dota1. Wygodnie się farmi na creepach (tidebringer), dobry do teamfightów (statek) i gankowania (combo marks + torrent). Czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tak, to żart. Widać, że leci stun to ktoś będzie na niego czekał? Notabene Q to skillshot, który się uruchamia po czasie, więc nikt nie będzie stał i czekał, aż ono zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 13:59, SiDi napisał:

Wg mnie tak, to żart. Widać, że leci stun to ktoś będzie na niego czekał?

Nie zawsze widać, czasem leci znienacka. Zresztą podczas teamfightów jest często takie zamieszanie, że nie bardzo to zależy od ciebie, czy dostaniesz statkiem czy nie.

Dnia 25.04.2012 o 13:59, SiDi napisał:

Notabene Q
to skillshot, który się uruchamia po czasie, więc nikt nie będzie stał i czekał, aż ono
zadziała.

Owszem, i od tego masz "X marks the spot", którym sobie sprowadzasz przeciwnika tam, gdzie potrzebujesz.

A Tidebringer to jest wręcz przegięty, szczególnie na początku meczu. Ma taki zasięg i obrażenia, że spokojnie możesz trzymać przewcinika z dala od creepów.

Ale nie martw się, ja też nie umiem nim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 21:08, Inferno0009 napisał:

Brak nowego bohatera w tym tygodniu. Zmiany z patcha głównie dotyczą interfejsu

Skąd to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować