Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

To nie działa z BKB.

Napisałem przecież, że end game build - oczywiste, że BKB odpalone <>
Wygląda tak jakby miał stałą szanse na miss nawet bez użycia tego skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 23:21, Neleron napisał:

Napisałem przecież, że end game build - oczywiste, że BKB odpalone <>

Oh, najmocniej przepraszam, przecież to takie oczywiste, jak ja w ogóle śmiałem tego nie wiedzieć > <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za nisko stałeś. Ja ostatnio jak grałem, to jedynym bugiem NSa był jego brak skrzydeł. A padał tak, jak powinien. Kochany Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 3 razy powtórkę i doszedłem do sedna błędu.
Wisp był w rzecze podłączony do mnie - ja na górce, w momencie ataku - nie zadałem obrażeń / nie pojawił się komunikat miss, ale wisp za to otrzymał,,miss".
Tak jeszcze 2 razy - ot pech + lekki bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nowa postać mnie nie za bardzo przekonała (może dlatego, że nie przepadam za melee), jednak tekstury do śnieżnej mapy to jest to, na co czekałem <3 Więcej map, więcej wariacji itp! Jesienna mapa bardzo mi przypadła do gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26/12/28 Axe''em, 67 minut gry, na szczęście wygranej. Poszło by szybciej, gdyby nie nasz Void, który obraził się na Liona zabijającego mu creepy, więc przestał kupować przedmioty, biegał cały czas po lesie, a w końcu zdecydował się na dwa Orby.

Jeśli chodzi o kurierów, to najfajniej chyba wygląda Naked Grrevil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 21:51, Neleron napisał:

Seraphic Greevil - nie ma chyba lepszego.

Niestety, w świat poszła plotka, że jest ich o wiele więcej niż innych i ich ceny poszybowały w dół do tego stopnia, że wersja z trzema unusual essences kosztuje połowę tego, co analogiczne, tylko z innymi kombinacjami zwykłych esencji. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 01:16, Mercuror napisał:

> Seraphic Greevil - nie ma chyba lepszego.
Niestety, w świat poszła plotka, że jest ich o wiele więcej niż innych i ich ceny poszybowały
w dół do tego stopnia, że wersja z trzema unusual essences kosztuje połowę tego, co analogiczne,
tylko z innymi kombinacjami zwykłych esencji. Paranoja.


Przecież 1 unusual essence dawał 25% że będzie unusual courier, 2 unsuual essence to juz 50% a 3 to 100% przynajmniej tak czytałem, sam dodałem 2

Aha i nie sądzę że to jest plotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego kuriera złożonego z 3x Niebieskiego, 3x Czerwonego oraz 3x Żółtego jest najwięcej. I jest on zdecydowanie najbrzydszy. Sam go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 01:33, Redjevel napisał:

Przecież 1 unusual essence dawał 25% że będzie unusual courier, 2 unsuual essence to
juz 50% a 3 to 100% przynajmniej tak czytałem, sam dodałem 2

Bzdura, 1 unusual essence dawał wersję efektu Ambience, 2 unusuale - Air, a 3 - Aura. Każdy bardziej efektowny od poprzedniego. Pewnie w tym samym miejscu przeczytałeś, że white greevili jest o wiele więcej niż innych. Fajna, podwójna próba scamu - najpierw wmówić, że lvl 1 unusual courier to to samo co lvl 3, a potem, że white to w ogóle bezwartościowy śmieć. "Ale chętnie kupię, daję całe 8 kluczy, bierz szybko, zanim się rozmyślę i zostaniesz bez niczego!". So pro.

Dnia 17.11.2012 o 01:33, Redjevel napisał:

Aha i nie sądzę że to jest plotka :P

Wiesz, że taka forma zdaniowa to też plotka? O ironio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować