Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Szkoda, że bohaterowie znowu są oparci na statystykach, nie było to zbyt dobrze wyważone w oryginale (np. Lucifer oparty na sile był w sumie casterem). Ciekawe jak jest tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że Valve zupełnie sobie nie razi z organizowaniem tak wielkiego turnieju. Na IEM V nie ma żadnych problemów z internetem. Wszystko przebiega sprawnie, a mecze cały czas są rozgrywane. Oby była to jednorazowa wpadka z lagami, ale nawet pierwszego meczu dokończyć nie mogą to co będzie później.

PS. Stream już jest.

NdysH
Nie będzie tak samo bo turniej Doty 2 nie wchodzi w skład IEM V, gdzie rozgrywane są turnieje w LoLa i SC 2. A więc mają inną sieć, inną organizacje, inne wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęli fajnie, wyglądało na całkiem szybką i dynamiczną grę, bardziej niż LoL. A tu gra trwa dłużej niż nawet dwie gry w LoL-a. Coś czuje że będą duże opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


I to ta Dota ma być pogromcą LoLa?
Bez jaj, ja bym tego na streamie nie pokazywał...
W ogóe gameplay jest pasywny i gra już ponad godzinę trwała, a nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też racja, ale jednak LoL jest dużo szybszą grą, a tam też nie grali o małe pieniądze na finałach sezonu pierwszego. Ok tu są większe, ale jednak 100.000 $ piechotą nie chodzi.

Budo
Kilka ciekawych teamfightów, ale tak to raczej nudy. A co do ultimy, to tylko ja zauważyłem że nie daje takiego kopa jak w LoLu, czy po prostu jestem ślepy, ale nawet nie zauważyłem kiedy rzucali ulti, bo hp jakoś drastycznie od tego nie spadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1kk to jest pierwsza nagroda. W lolu pierwszą nagrodą było 60k, a pulą na cały turniej było 100k. W docie pula jest 1,6kk. Dlatego uważam, że nie powinni jako pierwszego pokazu robić turnieju o tak duże pieniądze, bo w lolu na dreamhacku było podobnie. Gra na farmienie i każdy boi się o killa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 12:01, Budo napisał:


I to ta Dota ma być pogromcą LoLa?
Bez jaj, ja bym tego na streamie nie pokazywał...
W ogóe gameplay jest pasywny i gra już ponad godzinę trwała, a nic się nie działo.


Też prawda gra już długo trwa, ale powiem ci, że mi w lol czasami się zdarzały z losowymi osobami gry co trwały grubo ponad 1h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 12:13, Ecko09 napisał:

Ogarnia ktoś, który team mniej więcej najlepszy jest?


Dire tak mi się wydaje.

W ogóle kto wpadł na pomysł, żeby robić turniej przed betą nawet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 12:15, Budo napisał:

> Ogarnia ktoś, który team mniej więcej najlepszy jest?

Dire tak mi się wydaje.

W ogóle kto wpadł na pomysł, żeby robić turniej przed betą nawet???


Koledze wyżej chyba chodziło o to, który jest najlepszy ze wszystkich na turnieju. A co do turnieju przed betą, ci co uczestniczą grali już w tę grę od miesiąca czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba chcieli pokazać, że łatwo można przejść z Doty na Dote2
Generalnie straszna nuda, nie ma garena w krzakach, nie ma fidlów z flashami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 12:15, Budo napisał:

W ogóle kto wpadł na pomysł, żeby robić turniej przed betą nawet???


Takie rzeczy tylko u Valve. Nie oszukujmy się ale to jest kampania reklamowa gry. Choć czuje że się na tym przejadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 12:17, Wielki_Bubba napisał:

Koledze wyżej chyba chodziło o to, który jest najlepszy ze wszystkich na turnieju.


Aha, to no idea, bo w Dotę nie gram i nie znam drużyn ^^

Dnia 17.08.2011 o 12:17, Wielki_Bubba napisał:

A
co do turnieju przed betą, ci co uczestniczą grali już w tę grę od miesiąca czy coś.


Tak czy siak jest przed betą- lagi, disconnecty, pasywny gameplay... nie wiem czy to wina streamu, czy to wina serwerów, czy samej gry, ale to ryzykowne zagranie i jak widać parę rzeczy nie pykło O_O

W ogóle to interfejs też jest brzydki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować