Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2011 o 12:20, Salwatorowiec napisał:

Taka ciekawostka inne mecze trwały 30-40min.

Budo tak jak pisałem wyżej jak byś grał o 1Milion $ to też byś grał pasywnie.


To musi być też po części wina gry, w Lolu nie ma opcji, żeby gra twała 1,5 godziny Oo
A tu jeszcze nie koniec i nie wiadomo kiedy się skończy.

edit- lag i wyłączenie streamu w środku walki- hmm od strony technicznej porażka po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 12:29, Budo napisał:

> Taka ciekawostka inne mecze trwały 30-40min.
>
> Budo tak jak pisałem wyżej jak byś grał o 1Milion $ to też byś grał pasywnie.

To musi być też po części wina gry, w Lolu nie ma opcji, żeby gra twała 1,5 godziny Oo
A tu jeszcze nie koniec i nie wiadomo kiedy się skończy.


Bardziej moim zdaniem to też wina drużyn inne grają ofensywnie a inne defensywnie, jednak jest różnica między 40min a już 93min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 12:45, Axuwax napisał:

Jeśli chce konkurować z lolem to musi być darmowa.
Wiesz może jak się zapisać na betę (jeśli jeszcze można ...).


Musi to na rusi. Ja tam z chęcią zapłace pieniądze Valve za owy produkt, ale gdy będzie darmowy to będe skakał z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 12:45, Axuwax napisał:

Jeśli chce konkurować z lolem to musi być darmowa.
Wiesz może jak się zapisać na betę (jeśli jeszcze można ...).


Była ale najprawdopodobniej się skończyła gdzieś 1 godzinę temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 12:48, Salwatorowiec napisał:

Była ale najprawdopodobniej się skończyła gdzieś 1 godzinę temu.

Mam szczęście ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki pewny, bo po becie może Ci się zmienić zdanie. Po tym co zobaczyłem, to nie ma mowy aby zapłacił Valve za ich produkt. Mam nadzieję że dostanę się do bety i będę mógł zagrać, wtedy ostatecznie będę wiedział czy w ogóle będę chciał zaczynać przygodę z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 12:58, Kraju napisał:

Nie bądź taki pewny, bo po becie może Ci się zmienić zdanie. Po tym co zobaczyłem, to
nie ma mowy aby zapłacił Valve za ich produkt. Mam nadzieję że dostanę się do bety i
będę mógł zagrać, wtedy ostatecznie będę wiedział czy w ogóle będę chciał zaczynać przygodę
z tą grą.


W pierwszą DOTę grałem kilka razy z kumplami na LANie i myślę, że to raczej nic specjalnego. Grało się jednak fajnie i z odświeżoną grafiką ta gra może być warta tego, żeby jej poszukać w Googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 12:58, Kraju napisał:

Nie bądź taki pewny, bo po becie może Ci się zmienić zdanie. Po tym co zobaczyłem, to
nie ma mowy aby zapłacił Valve za ich produkt. Mam nadzieję że dostanę się do bety i
będę mógł zagrać, wtedy ostatecznie będę wiedział czy w ogóle będę chciał zaczynać przygodę
z tą grą.

O tak, bo po zobaczeniu jednego, lagującego streama od razu wiadomo czy kupić grę czy nie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na betę ja się zapisałem i zobaczymy co będzie.
Co do ceny- Dota 2 będzie darmowa.

btw czy można mieszać teamy dire / radiant, czy pozamieniali strony niektórych herosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 13:14, gogiell napisał:

O tak, bo po zobaczeniu jednego, lagującego streama od razu wiadomo czy kupić grę czy
nie ;).


Tu nie chodzi o lagi, bo wiadomo że to wina internetu na turnieju. W normalnej grze tak nie będzie, ale sama rozgrywka, gameplay jakoś mnie nie przekonuje. To nie jest pogromca LoL-a. Ludzie będą masowo przechodzić tylko wtedy gdy Valve będzie pompowało kasę w tą grę, inaczej na chwilę dzisiejszą to nie jest konkurencja dla LoL-a. Zobaczymy co się zmieni do bety.

Budo
To jest pewne już że będzie darmowa? Bo nigdzie oficjalnie o tym nie powiedzieli. Co prawda było, że któraś z gier Valve będzie darmowa, ale Valve robi wiele gier, pewnie niektóre nawet nie ujawnione. Ale jeżeli DoTa 2 chce konkurować z LoL-em to musi być darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 13:18, Kraju napisał:

Budo
To jest pewne już że będzie darmowa? Bo nigdzie oficjalnie o tym nie powiedzieli. Co
prawda było, że któraś z gier Valve będzie darmowa, ale Valve robi wiele gier, pewnie
niektóre nawet nie ujawnione. Ale jeżeli DoTa 2 chce konkurować z LoL-em to musi być
darmowa.


Dali do zrozumienia, że chodzi o Dotę, nie sądzę, żeby teraz stwierdzili, że będzie płatna, to byłby strzał w stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten turniej jest żałosny masa lagów, problemów technicznych i opóźnień... To jest turniej w który można zgarnąć 1mln € czy jakiś turniej amatorów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować