Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2012 o 21:43, Fimbulvinter napisał:

Wiadomo coś o dacie premiery?


Mówili że chcą zdążyć z wydaniem do internationala czyli na koniec sierpnia. Nie sądzę, żeby dali radę, aczkolwiek koniec września jest już możliwy, bo ostatnio przyśpieszyli z wydawaniem postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 08:37, DarkWolf_PL napisał:

> Czemu ostatnio stale mi pokazuje 0 graczy online i nie wyszukuje meczy? A jak już
włączę
> wyszukiwanie ludzi to nie moge przerwać.
Zwykle tak jest gdy gra jest nieaktualna, sprawdź spójność plików gry może steam coś
musi dobrać.


Zrobiłem to i nadal to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 20:14, Ecko09 napisał:

Zrobiłem to i nadal to samo...

Jesteś pewien że ci nie wyszukuje? Też mam 0 graczy, ale wyszukuje mi, tylko jakoś długo, po 3, 4 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 22:08, Madoc napisał:

> Zrobiłem to i nadal to samo...
Jesteś pewien że ci nie wyszukuje? Też mam 0 graczy, ale wyszukuje mi, tylko jakoś długo,
po 3, 4 minutach.

W becie to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 22:34, DarkWolf_PL napisał:

W becie to normalne.

Nie, poprzednio mi wyszukiwało nie dłużej niż 2 minuty. Ostatnio coś się zepsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio jeszcze nie fixnęli zbugowanego Ursy? Zawsze ceniłem Valve, ale za trzymanie tego buga w grze przez wiele miesięcy cholernie u mnie tracą.

Serio, god mode z uber szybkością ruchu, chorymi wartościami ataku i jeszcze bardziej chorą szybkością ataku to przegięcie, Ursa nie tylko je bez popitki cały team przeciwnika naraz, ale jeszcze na deser wcina solo Roshana nie tracąc w ogóle życia. Co to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 15:54, Mercuror napisał:

Serio jeszcze nie fixnęli zbugowanego Ursy? Zawsze ceniłem Valve, ale za trzymanie tego
buga w grze przez wiele miesięcy cholernie u mnie tracą.

Serio, god mode z uber szybkością ruchu, chorymi wartościami ataku i jeszcze bardziej
chorą szybkością ataku to przegięcie, Ursa nie tylko je bez popitki cały team przeciwnika
naraz, ale jeszcze na deser wcina solo Roshana nie tracąc w ogóle życia. Co to ma być?

Ursa zawsze taki był, luknij w pierwszej DoTA.
Urse łatwo skontrować, wystarczy blademail, ogarnięty Viper, razor, Storm Spirit czy nawet CM... disable + slow.
Dodatkowo ward na roshanie i po miśku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 16:12, SiDi napisał:

Bug? Ursa taki jest...

It''s not a bug, it''s a feature? Sorry, ale Roshan nie był projektowany do zabijania go solo, m.in. dlatego nagrodę dostają wszyscy gracze w drużynie, a nie tylko zabójca.

I niezależnie od tego jak łatwo go skontrować, dalej bugiem jest to, co się z nim dzieje w rękach dobrego gracza podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 16:33, SiDi napisał:

Slow/stun i już ginie. Sorry, ale Ursa nie jest OP bogiem jak go tutaj przedstawiasz.

To najpierw w randomowym meczu skoordynuj drużynę do tego stopnia, żeby go stunowała/spowalniała. Ursa nie potrzebuje w ogóle współpracy z drużyną od pewnego momentu, biega sobie po lasku, po Roshanie i po graczach, wbijając kolejne lvle i nabijając tony złota. On to sobie robi bez spocenia się, a drużyna przeciwna na niego samego musi się odpowiednio zgrać. Dalej nie czujesz, ze tu coś nie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2012 o 16:31, Mercuror napisał:

dalej bugiem jest to, co się z nim dzieje w rękach dobrego gracza podczas gry.


W rękach dobrego gracza każda postać jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 16:52, Mercuror napisał:

> Slow/stun i już ginie. Sorry, ale Ursa nie jest OP bogiem jak go tutaj przedstawiasz.

To najpierw w randomowym meczu skoordynuj drużynę do tego stopnia, żeby go stunowała/spowalniała.
Ursa nie potrzebuje w ogóle współpracy z drużyną od pewnego momentu, biega sobie po lasku,
po Roshanie i po graczach, wbijając kolejne lvle i nabijając tony złota. On to sobie
robi bez spocenia się, a drużyna przeciwna na niego samego musi się odpowiednio zgrać.
Dalej nie czujesz, ze tu coś nie tak jest?


nie czuje że coś jest nie tak, wystarczy, że TY weźmiesz postać ze stunem, boom ursa leży, TY stawiasz warda przy roshanie, widzisz, że go ursa bije, wpadasz kradniesz roshana, zabijasz urse stunując go poprzednio..

można tak pisać i pisać, ale najłatwiej zwalić na team, albo op przeciwnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

URSA NIE JEST OP! Argh, jak mnie męczy takie narzekanie graczy kiedy przegrywają gry. Ostatnio ktoś narzekał na małego Tiny i to chyba byłeś własnie Ty... Ursa w żadnym wypadku nie jest bogiem. To samo może robić Lycan i nikt go nie nazywa OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ursa ma jeden z najwyższych winratio we wszystkich postaciach. Bo często postacie, żeby skontrować trzeba koorydnacji drużyny, odpowiednich postaci, a puby są zwyczajnie debilne. On jest zwyczajnym pubstomperem, bo siedzi w jungli, więc nikt mu early nie psuje, robi roshana solo, bo nikt go nie warduje itd. Wystarcza vlad, blink i zabijasz większość postaci. Aczkolwiek mocną postacią nie jest, bo da się go kontrować. Gorzej jest z lycanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To samo może robić Lycan i nikt go nie nazywa OP.

Jak dla mnie to jets on op. W late gamie na ulti z bkb zawsze zjada mi cały team. Nie wiem za bradzo jak go zalatwic. Domyślam się, że powinienem w early game szukać go po jungli, ale samemu mam małe szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować