Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2012 o 13:50, Ecko09 napisał:

> >

Wcześniej ktoś gadał, że przez pierwsze 3 gry wypada item, ja już z 5 gier jak nie więcej
zagrałem i nic nie mam nadal.

Pierwsze 3 po patchu z itemami chyba coś takiego było, niedawno sprawdzałem na świeżaku kumplu, dopiero gdy wygrał grę dostał item.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 15:06, DarkWolf_PL napisał:

> > >
>
> Wcześniej ktoś gadał, że przez pierwsze 3 gry wypada item, ja już z 5 gier jak nie
więcej
> zagrałem i nic nie mam nadal.
>
Pierwsze 3 po patchu z itemami chyba coś takiego było, niedawno sprawdzałem na świeżaku
kumplu, dopiero gdy wygrał grę dostał item.


No ja wygrałem ze 4 gry po tamtym patchu i nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie mogę zdobyc klucz do bety? Szukałem pare godzin po necie bawiąc sie w takie pierdoly jak "polub nas na fejsie to damy ci klucz" ale nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 07:55, pinoyz napisał:

Czy wie ktoś gdzie mogę zdobyc klucz do bety? Szukałem pare godzin po necie bawiąc sie
w takie pierdoly jak "polub nas na fejsie to damy ci klucz" ale nic z tego nie wyszło.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62404&pid=1178

I tu małe sprostowanie valve jednak rozsyła klucze choć czas oczekiwania zwiększył się to kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z TA czyli Lynaya.

Postać jest niesamowita.

Z początku wydaję beznadziejna - krucha, zasięg ataku beznadziejny, a ulti... napewno to nie jest ulti liona ;)

Jednak jeżeli człowiek się wczuję i nauczy - jest to morderczy ganker / carry / nuker / escaper.

Obecnie mój ,,licznik" 13:2 ( 2 przez dc { kochane polskie burze } )

Postać jest w stanie przeprowadzić udane ganki, dzięki II umiejętności - + 200 obrażeń + redukcja pancerza.

Łączymy to z Desolatorem i mamy - 14 pancerza na przeciwniku lub grupie ( III skill )

Prościej mówiąc, mało kto jest wstanie uciec od TA, łącząc tarczę + 80 obrażeń, z II skillem, daggerem - mamy gankera prawie idealnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 10:58, Neleron napisał:

Ja mam jeden klucz w sumie, wymienie za 5 Euro lub odpowiednik ;P


Ten temat nie służy do składania ofert wymiany lub sprzedaży... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 13:34, Buachu napisał:

Mój kolega zarejestrował się jakiś miesiąc temu, wczoraj dostał klucz >.>

Właśnie widzę że wznowili rozdawanie, 2 znajomych otrzymało wczoraj klucz, wygląda na to że valve ustala terminy rozsyłki kluczy a następnie robi dość długą przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kogoś, kto mógłby mnie poduczyć troche gry w Dote, jako ze dzisiaj dopiero zaczalem, niestety nawet nie umialem kupic itemow w sklepie (sic!). Moj nick na skype to Vardon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 21:05, Buhahahahaha napisał:

Poszukuje kogoś, kto mógłby mnie poduczyć troche gry w Dote, jako ze dzisiaj dopiero
zaczalem, niestety nawet nie umialem kupic itemow w sklepie (sic!). Moj nick na skype
to Vardon


A w LoLa też Cię ktoś uczył? ;] Masz boty. W sklepie itemy kupujesz PPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam chociaz byl wbudowany w gre tutorial, a tutaj nawet ogladanie skilli champow jest utrudnione ze wzgledu na powolnosc zmiany ekranu info o champach, no nic, randoms, here I come

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 22:07, Buhahahahaha napisał:

Tam chociaz byl wbudowany w gre tutorial, a tutaj nawet ogladanie skilli champow jest
utrudnione ze wzgledu na powolnosc zmiany ekranu info o champach, no nic, randoms, here
I come


Ech, masz do góry "Ucz się", jeśli dobrze mówię, więc tam możesz sobie co nie co poczytać. Po wejściu do gry nowi gracze też mają napisane co mogą zrobić, aby wybrać bohatera. Niestety LoL to gra dla casuali, a w Docie trzeba trochę więcej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 11:27, krzaqwro napisał:

> Nic ważnego.
Może w takim razie jakiś komentarz/sugestia? :P


Bez urazy, ale nawet nie chce mi się oglądać. Po prostu miałem kliknąć "Odpowiedz" w innym temacie, a zrobiłem przez przypadek to tutaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 22:07, Buhahahahaha napisał:

Tam chociaz byl wbudowany w gre tutorial, a tutaj nawet ogladanie skilli champow jest
utrudnione ze wzgledu na powolnosc zmiany ekranu info o champach, no nic, randoms, here
I come


Polecam zapoznać się z dota2wiki i pooglądać trochę kanał Purge''a na youtube ( http://www.youtube.com/user/purgegamers?feature=results_main), zwłaszcza playlistę Learn about Dota 2. Poza tym warto zagrać kilka pierwszych meczy z botami na maks poziomie easy. DotA jest jednak sporo trudniejsza niż LoL i pierwszych kilka gier uświadamia człowiekowi jakim w tej grze jest noobem. Ja przy pierwszej próbie nafeedowałem boty 2:9:3 :P
Kilka gier z prostymi botami pozwala przynajmniej mniej więcej złapać timing last hitów i zorientować się w tym z co robią przedmioty z którymi zaczynasz (rekomendowane itemy są generalnie całkiem trafione).

Dodatkowo przynajmniej dopóki mamy betę nawet gra na niskim poziomie to zupełnie co innego niz LoL, drużyny są zwykle jakoś tam zbalansowne a nie 5xcarry, w grze są jakieś wardy a ludzie przynajmniej próbują lasthitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować