Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dzisiejsza aktualizacja waży 2GB i ma usprawnić działanie gry. Wypróbował ktoś? Mi się ściąga od godziny (nie wiem dlaczego, ale zawsze pobieranie Doty zamula komputer i ma niską prędkość pobierania), więc nie mam za bardzo jak przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podczas ściągania aktualizacji do Doty wszystko zamula. I tak, wydaje się, że sama Dota działa szybciej (ładowanie do menu i do gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 16:13, skyline20 napisał:

Dzisiejsza aktualizacja waży 2GB i ma usprawnić działanie gry. Wypróbował ktoś? Mi się
ściąga od godziny (nie wiem dlaczego, ale zawsze pobieranie Doty zamula komputer i ma
niską prędkość pobierania), więc nie mam za bardzo jak przetestować.


Zawsze podczas aktualizacji tam zwalnie to przez to, że kopiuje pliki gry w folderach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 00:46, LubieWafle napisał:

Kiedy ta gra będzie darmowa? Podobno miała przejść niedawno do free-to-play


Nie wiadomo, ale jest tyle giftów do niej, że z łatwością można sobie załatwić dostęp... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 00:46, skyline20 napisał:

> Kiedy ta gra będzie darmowa? Podobno miała przejść niedawno do free-to-play

Nie wiadomo, ale jest tyle giftów do niej, że z łatwością można sobie załatwić dostęp...
;P

A jak taki gift sam dostać, tj. samemu je rozdawać? Ja się boję, że ktoś może mi dać gift, a to się okaże jakiś ruski klucz jak było rok temu przy okazji zimowej wyprzedaży, gdy fałszowali gifty i wielu ludzi nagle znikąd miało Skyrimy etc. na handel węglem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 00:50, LubieWafle napisał:

A jak taki gift sam dostać, tj. samemu je rozdawać? Ja się boję, że ktoś może mi dać
gift, a to się okaże jakiś ruski klucz jak było rok temu przy okazji zimowej wyprzedaży,
gdy fałszowali gifty i wielu ludzi nagle znikąd miało Skyrimy etc. na handel węglem :/


Podaj swój mail to ci podeślę gifta - każdy kto już ma Dotę 2 dostał od Valve przynajmniej z 10 kluczy do rozdania i nie mamy już nawet co robić z tym chłamem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 23:14, xDeuSx napisał:

Czy możliwe jest odinstalowanie DOTA 2 Test i pozostawienie samego (właściwego) klienta
gry?


Masz na myśli usunięcie DOTA 2 Test z biblioteki steam na stałe? Nie.

Czy można odinstalować z dysku? Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 00:34, skyline20 napisał:

Czy można odinstalować z dysku? Tak.


O to właśnie. Może widnieć na Steam, ale niech nie zabiera miejsca na dysku, nie pobiera aktualizacji itd. Jak to zrobić? Wystarczy odinstalować przez dodaj/usuń programy? Naturalnie chcę, by klient właściwej DOTY 2 pozostał nienaruszony i by dało się w nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 00:47, xDeuSx napisał:

> Czy można odinstalować z dysku? Tak.

O to właśnie. Może widnieć na Steam, ale niech nie zabiera miejsca na dysku, nie pobiera
aktualizacji itd. Jak to zrobić? Wystarczy odinstalować przez dodaj/usuń programy? Naturalnie
chcę, by klient właściwej DOTY 2 pozostał nienaruszony i by dało się w nią grać.


Steam -> Biblioteka gier -> Dota 2 Test -> PPM -> Usuń zawartość lokalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować