Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2013 o 11:58, Rrongol napisał:

Przynajmniej wiedziałby na przyszłość jak mniej więcej budować takiego Invokera, jakie
combosy są skuteczne i jakich błędów nie popełniać.
Rozumiem zagrać sobie parę gier vs boty jeżeli jest się kompletnie nowym (tym bardziej
że gra nie ma tutoriala), ale siedzieć tam dwa tygodnie? Przecież pierwszy, normalny
mecz i tak prawdopodobnie przerżnie z przyczyn niezależnych od jego osoby .


Wychodzi na to, że faktycznie za długo tam siedziałem, bo pierwsza gra przeciwko żywym przeciwnikom zakończyła się po 20-stu paru minutach naszym miażdżącym zwycięstwem i to mimo jednego makaka po naszej stronie. Mówię serio, boty ustawione na Easy sprawiały mi więcej problemów niż ta zbieranina, ale przynajmniej mogłem cieszyć się moim nick''iem okraszonym co chwila komentarzem ''GODLIKE!''. :D Fajnie, ale dalej już pewnie tak łatwo nie będzie. A propos, czy to tylko moje odczucie, czy Drow Ranger jest lekko OP? Praktycznie zawsze wygrywa drużyna, która ma ją w swoich szeregach; nigdy nie przegrałem bitwy grając tą postacią.
Invokerem próbowałem kiedyś grać przeciwko botom - 10 czarów przekonało mnie o dwóch rzeczach: 1) Zdecydowanie nie jest to jeszcze postać dla mnie 2) Jeśli ktoś to wszystko ogranie to może grać praktycznie w każdej roli (carry, pusher, nuker, initiator, może nawet jungle) i osiągać takie wyniki jak na obrazku powyżej. Ale na to przyjdzie jeszcze czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienili coś ostatnio w dobieraniu przeciwników bo ma po raz kolejny z rzędu serie ponad sześciu zwycięstw a kilka patchów temu cudem było zwyciężenie trzech mecze pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 00:33, ZubenPL napisał:

Zmienili coś ostatnio w dobieraniu przeciwników bo ma po raz kolejny z rzędu serie ponad
sześciu zwycięstw a kilka patchów temu cudem było zwyciężenie trzech mecze pod rząd.


Nabrałeś wprawy i jesteś lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 00:33, ZubenPL napisał:

Zmienili coś ostatnio w dobieraniu przeciwników bo ma po raz kolejny z rzędu serie ponad
sześciu zwycięstw a kilka patchów temu cudem było zwyciężenie trzech mecze pod rząd.

Ja nabrałem lamienia i ostantie ~15 gier to czysty kosmos :D. Gdzie kilka razy myszka wędrowała mi nad ikonkę dota z zamiarem delete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 03:03, skyline20 napisał:

Nabrałeś wprawy i jesteś lepszy :P

Były gry w których to ja odegrałem decydującą rolę 26kili na 4dedy. Ale też były gry w których miałem carry 1kill i 9dedów(nawet support był lepszy) a mimo to wygraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy nie gram supportem, moje Staty 8/3/15 w pewnych momencie meczu mieliśmy 34 do 10 ale okazało się że nasz carry to skończony debil, kupił beznadziejne przedmioty przez co w 30 minucie gry nie mógł już nikogo zabić. Pozostali gracze jakimś cudem nie mieli ani golda ani expa od 30 minuty nie dało się nic keperem zrobić więc przegraliśmy. Po mojej ostatniej dobrej pasie widzę że matchmaking postanowił wyrównać staty i celowo mnie gnoi słabymi sojusznikami, wszystkie moje dzisiejsze 4 gry przegrane a w 3 byłem najlepszy z teamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 22:30, SiDi napisał:

W najnowszy patchu Valve wprowadza premiera naszego kraju do gry.


Ceny przedmiotów w sklepie rosną, populacja Doty ucieka do innych gier moba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Update Notes - February 13, 2013

- Added Tusk!

GAMEPLAY
- Lina: Fixed Dragon Slave hitting units behind you.
- Mirana: Fixed some backswing behaviors with her spells
- Templar Assassin: Fixed Meld not removing collision.
- Troll Warlord: Fixed a case where ranged Troll Warlord can bash when attacking while transforming.
- Troll Warlord: Added a "fast" attack animation that will only trigger when his attack speed is above 210
- Fixed Orchid disabling Dagger at the end of its duration even if it was doing no damage.
- Fixed a recent bug with Poor Man''s Shield that could infrequently cause it to not block hero damage
- Fixed some wave speed issues with Crypt Swarm, Dual Breath, Breathe Fire, Dragon Slave, Illuminate, Sonic Wave and Shockwave.
- Enabled Silencer in Tournament lobbies.
- Team Matchmaking now uses the Tournament lobby rules.
- Two-player Mid Only games now automatically spawn a courier.
- Enabled Medusa in Captain''s Mode for Latest Version (will be enabled in Tournament Version the following week).

UI
- Updated look of the combat log and added language localization.
- Fixed bug where players who''d set themselves as Offline in Steam would still report their Rich Presence status.
- Players no longer display what hero they''re playing in their Rich Presnce if they''re in a private no-spectating game.
- Added a "Add Self to Roster" button that shows up for Team Admins that aren''t part of their Team''s Roster.
- The Game End panel now shows team names for games with teams.

VISUALS
- If Keeper of the Light dies with Recall active, the visual effect is now removed.

BOTS
- Fixed bots not considering Phantom Lancer a hard carry.
- Fixed VS bot not having a large enough item build list.
- Bots will no longer dust Doppelwalk because it''s sneaky.
- Bots will no longer buy invisibility detection for an enemy''s item until they see that item in an enemy''s inventory.
- Made Zeus bot slightly more likely to use Wrath of the Thundergod.
- When a player connects, we now only disable/make invulnerable heroes on the opposing teams (not units with bots like the Warlock Golem).

jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w jedynce nie grałem Tuskarrem, ale ludzi z failującymi kulkami śniegu widziałem aż nadto. Teraz będzie jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 08:58, SiDi napisał:

Nigdy w jedynce nie grałem Tuskarrem, ale ludzi z failującymi kulkami śniegu widziałem
aż nadto. Teraz będzie jeszcze gorzej...

To może być fajniejsze, niż teleportowanie kolegi Wispem na wrogą fontannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 17:34, Kermit napisał:

8 porażek z rzędu... aż się boje klikać "dota2.exe" :''(
Jest jakaś terapia dla przegranych ? :P

Grać dalej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 17:34, Kermit napisał:

Jest jakaś terapia dla przegranych ? :P

8 porażek to tragedia, 100 to jedynie statystyka. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 21:45, ZnalazlemNemo napisał:

Troll warlord i outworld destroyer. Można tym combem przegrać na pubie? : d

Można niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować