Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2013 o 21:09, Niewiernus napisał:

Ja ostatnio też mam pecha i trochę mam w tym udziału.

Przy okazji - przy którym lvlu najlepiej robić roshana? Może jak złoży się VO?


To już zależy tylko od drużyny, ale tak 6 lv w całym teamie to szybko powinien pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dołączyłem do grona ludzi którzy osiągnęli zwycięstwo w grze 2vs5 grając po tej stronie mniej licznej. To było zabawa. Pod koniec nie było co robić z kasą. Ironiczne, ale pewnie przegralibyśmy gdyby ci leaverzy zostali, grali okropnie i przeciwnicy mieliby niezłą kopalnię golda i exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 22:38, Niewiernus napisał:

Miałem na myśli solo Rosh Ursą.
Zawsze mi nie wychodzi. Jak łapie się z brakiem stealtha to wchodzę chwile przed jak
zamierzają robić.


Rzadko gram Ursą, ale na rosha ide jak zrobie Vlada, tylko smoka używam, żeby wardy ominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 22:50, Wielki_Bubba napisał:

Hahaha. Następny tydzień z patchem bez nowego herosa. Valve nigdy nie wyda tej gry...


Ponieważ łatwiej im chować się pod przykrywką bety, tchórze...

@Madoc

5? Chyba setów do Axa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 23:17, Zbicku napisał:

5? Chyba setów do Axa xD

5 może nie, ale 3 są całkiem prawdopodobne. Chociaż znając Valve, to i tak pewnie dadzą tylko Bristleboga i to za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie postać dla nowego gracza? Zależy mi na w miarę prostej obsłudze i nie chciałbym być healerem. Dragon Knight fajnie wyglądał w samouczku, jednak czy jest dobry w rzeczywistej grze?
Dodam, że grałem magiem z botami - porażka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 23:22, LubieWafle napisał:

Jaką polecacie postać dla nowego gracza? Zależy mi na w miarę prostej obsłudze i nie
chciałbym być healerem. Dragon Knight fajnie wyglądał w samouczku, jednak czy jest dobry
w rzeczywistej grze?

Jest dobry, bardzo twardy, dobre ogłuszenie, a i pozabijać może.

Poza tym, proszę cię, to rycerz potrafiący zamienić się w smoka, jak może nie być dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 23:47, Madoc napisał:

Poza tym, proszę cię, to rycerz potrafiący zamienić się w smoka, jak może nie być dobry?

Właśnei na tym bazuję. :D Podmuch ognia, ogluszenie, jedna pasywna i smok. Na dodatek jego styl gry mi odpowiada - atak i wytrzymałość.

A jak z innymi postaciami podobnymi do rycerza? Są jacyś podobni, albo łucznicy, którzy mają podobne założenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2013 o 23:58, LubieWafle napisał:

A jak z innymi postaciami podobnymi do rycerza? Są jacyś podobni, albo łucznicy, którzy
mają podobne założenia?

Sven? Ciężko jest znaleźć podobne postacie w Docie ponieważ każdy bohater jest w pewien sposób unikatowy.
Z zasięgowych postaci na start polecam ci Line, Zeusa, Vipera, Drowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 23:58, LubieWafle napisał:

A jak z innymi postaciami podobnymi do rycerza? Są jacyś podobni, albo łucznicy, którzy
mają podobne założenia?

W jakim sensie "podobne założenia"? Tak jak napisał DarkWolf, w tej grze każda postać jest na swój sposób unikatowa. Jeśli chodzi ci o mocnych, walczących wręcz bohaterów, to spróbuj wymienionego Svena, Tiny''ego, Lycana, Chaos Knighta, Skeleton Kinga, może Tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 15:04, Niewiernus napisał:


Taaak. Guide według którego Bane jest jednym z najprostszych bohaterów w grze. To, że można nim wyłączyć pół przeciwnej drużyny, to nie znaczy, że początkujący gracz cokolwiek nim zdziała. Generalnie przydział numerów w większości kategorii jest mocno subiektywny.

Ale nie czepiając się już pojedynczych bohaterów, zupełnie nie zgadzam się z tym że survival prioryty ma jakiś wyraźny związek z poziomem trudności danego bohatera. Przede wszystkim fakt, że od biedy możesz zginąć nie znaczy, że powinieneś to robić. Teamfight w którym zabijecie wszystkich wrogów ale stracicie wasze supporty nie jest równie dobry co teamfight w którym zabijecie wszystkich wrogów i nie stracicie nikogo. Nie wspominając o tym że generalnie supportem to też trzeba wiedzieć co się robi. Kiepski support potrafi bardziej zaszkodzić na linii niż pomóc. Farming/Last hitting to też dziwne kryterium, bo co ono niby znaczy? Że potrzebujesz farmy? Że masz kiepską animację ataku i last hitowanie jest trudne? Bo niby czemu na przykłąd Specter, która wymaga trochę wprawy ma taką samą ocenę jak Death Prophet, której złoto wpada praktycznie samo?

Potem z tego wszystkiego wychodzi, że łatwiej grać Rubikiem i Wispem niż Luną. Tak, wiem że teleportowanie kumpli na fontannę wroga nie jest specjalnie trudne, ale może niekoniecznie powinniśmy polecać to początkującym graczom w public matchmakingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 23:39, Mirth napisał:

Farming/Last hitting to też dziwne kryterium, bo co ono
niby znaczy? Że potrzebujesz farmy?

Przecież jest napisane, że im wyższa ocena, tym więcej farmy potrzebuje dany bohater.

Dla mnie ten ranking jest mało pomocny z tego powodu, że te poszczególne kategorie nie są równoważne. Bo co z tego, że Spectre ma wyższą ocenę od Meepo, skoro w moim przypadku Geomancer za samo wymagane micro powinien dostać 15 punktów, a Spectrą sobie jakoś radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak na razie to gram Dragon Knightem, a jak nie ma go do wyboru, to jakimś innym, wcześniej zauważonym bohaterem. :P O ile na początku jest "dziko", tak później gra jest prostsza (jak na 4 godziny gry hehe).

Zaintrygował mnie natomiast Warsztat Steam. Dużo tam przedmiotów do modyfikacji bohatera, oficjalnych i nieoficjalnych. Jak to działa? Że ściągam (albo kupuję, bo chyba niektóre są płatne) przedmiot, nakładam go na bohatera i wszyscy inni go widzą? Czy to tylko "dla mnie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty nie są darmowe. Jednakże często można je zdobyć za darmo po zakończeniu każdego meczu. De facto po zdobyciu poziomu na koncie jest gwarantowany przedmiot. Tak więc po każdym meczu masz szansę na zdobycie jakiegoś przedmiotu, a po zdobyciu poziomu jest to gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe, które właśnie weszły do sklepu też mogą "wypaść" na koniec meczu?
Rozumiem, że szansa jest całkowicie losowa i nie zależy od niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować