Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Grałęm sobie dzisiaj i po wygranym meczu kliknąłem "zamknij". Jednak, co dziwne, gra jakby potraktowała moje wyjście jako wyjście bezpośrednio z gry. :/ Nie naliczyło ani zwycięstwa, ani opuszczenia. Jedynie co musiałem zrobić to "bezpiecznie opuścić rozgrywkę". Co robić? Czy sięuaktualni to wszystko wkrótce? Dodam, że na chwilę jakby nie mogłem nic zrobić, tak, jakby mnie DotA wyrzuciła z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 00:05, Malevyn napisał:

jest w dota 2 raijin ? ten pandaren z blyskawicami ?


Tak, jest.

@LubieWalfe
Nic się nie stało. Czasami taka sytuacja się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 00:41, Malevyn napisał:

a dota jest dalej w beta ? jak sie dostac ?


Dalej trwa beta. Jak dostać? Podaj login steam/email w tym temacie a na pewno ktoś wyśle gifta, którego ma już chyba prawie każdy :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 01:37, milten6 napisał:

> a dota jest dalej w beta ? jak sie dostac ?

Dalej trwa beta. Jak dostać? Podaj login steam/email w tym temacie a na pewno ktoś wyśle
gifta, którego ma już chyba prawie każdy :>.


Ja sam miałem 15 zaproszeń, i pomyśleć ze kiedyś to było warte 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh znów zaczynam gonić mój lose streak.... 8 przegranych... jeszcze jedna i wyrównam :)
I tak się zastanawiam czy ze mną coś jest nie tak czy taki team mi dobiera, czy znowu przeciwnicy to same drużyny na TS. Lini nie przegrywam (w jednym meczu się przyznaje nas przepchnęli: Sven + Tusk... stali w jungli [nawet nie lasthitowali] i jak ktoś wyszedł za most (short lane) to wjazd z kulką, stun i jedna osoba umarła zawsze). Nie biorę cary... ostatnio większość to supporty, bo praktycznie nikt tego nie bierze, robię co mogę spinam się, ale gram agresywnie, kupię buty i od razu wardy i lepszy osiołek, heale i cuda na kiju, a i tak przeciwnicy nas leją :/
I albo gang (bo po co zgłaszać ss), albo mid się nie pofatyguje na linie pomóc, bądź jak sie pofatyguje to pingie i leci nie patrząc, że: hej ! jestem z tyłu poczekaj aż dobiegnę (a potem pretensje). Ogólnie to widzę problem w ludziach (bo wiadomo, że swojej belki w oku się nie widzi...), ale kurde linię trzymam, nie feeduje i zawsze ktoś musi coś zrąbać i tak przez 8 gier. Smutek i smuteczek, pytanie co zrobić... bo albo nie umiem grać w tą grę, albo muszę sobie zrobić tygodniową przerwę i zapomnieć o docie (co jest trudne bo gra bardzo fajna, a zarazem najgłupsza na świecie ;), albo... brać Cary i starać się ciągnąć team (co też mi często nie pasuje, bo wolę się poświęcić, wziąć supoort byle by ten skład jakoś wyglądał). Uff się wygadałem...(self therapy) :D

Podsumowując dota to zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 19:56, Kermit napisał:

Heh znów zaczynam gonić mój lose streak.... 8 przegranych... jeszcze jedna i wyrównam
:)
I tak się zastanawiam czy ze mną coś jest nie tak czy taki team mi dobiera, czy znowu
przeciwnicy to same drużyny na TS. Lini nie przegrywam (w jednym meczu się przyznaje
nas przepchnęli: Sven + Tusk... stali w jungli [nawet nie lasthitowali] i jak ktoś wyszedł
za most (short lane) to wjazd z kulką, stun i jedna osoba umarła zawsze). Nie biorę cary...
ostatnio większość to supporty, bo praktycznie nikt tego nie bierze, robię co mogę spinam
się, ale gram agresywnie, kupię buty i od razu wardy i lepszy osiołek, heale i cuda na
kiju, a i tak przeciwnicy nas leją :/
I albo gang (bo po co zgłaszać ss), albo mid się nie pofatyguje na linie pomóc, bądź
jak sie pofatyguje to pingie i leci nie patrząc, że: hej ! jestem z tyłu poczekaj aż
dobiegnę (a potem pretensje). Ogólnie to widzę problem w ludziach (bo wiadomo, że swojej
belki w oku się nie widzi...), ale kurde linię trzymam, nie feeduje i zawsze ktoś musi
coś zrąbać i tak przez 8 gier. Smutek i smuteczek, pytanie co zrobić... bo albo nie umiem
grać w tą grę, albo muszę sobie zrobić tygodniową przerwę i zapomnieć o docie (co jest
trudne bo gra bardzo fajna, a zarazem najgłupsza na świecie ;), albo... brać Cary i starać
się ciągnąć team (co też mi często nie pasuje, bo wolę się poświęcić, wziąć supoort byle
by ten skład jakoś wyglądał). Uff się wygadałem...(self therapy) :D

Podsumowując dota to zło.

Nie ma się co stresować tymi statami ,bo nawet jak ci wyjdzie duży win streak to zaraz mozesz mieć sytuację odwrotną ,bez względu na to czy idzie Ci dobrze czy źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 19:56, Kermit napisał:

(...)


Szczerze, nie warto się poświęcać dla randomów jeśli nie ma się na to ochoty. Sam też miał taki okres, gdy przez 8-10 gier niemalże non-stop kończyłem jako KOTL bo, oczywiście, nikt nie pofatygował się żeby wybrać support (inna sprawa, że obecnie to jeden z moich ulubionych herosów). Zauważyłem, że sporo ludzi porywa się na carry wybierając kogoś desperacko już w pierwszych sekundach (mowa, oczywiście, o All Pick) - w czym przoduje Drow Ranger, Cancer Lancer, Viper czy Sniper - żeby tylko ktoś im go nie zajął, a potem ich gra wygląda tak, że w 30-stej minucie gry szwendają się bez kluczowych itemów. Także, jeśli sam czujesz się na siłach grać carry - śmiało. Często robię tak by przerwać ciąg przegranych gdy zachce mi się eksperymentować nowymi postaciami, żeby potem nie trafiać do meczy z samymi ciamajdami albo ruskimi. Ostatnio takie "odreagowywanie" skończyło się 5-cioma zwycięstwami pod rząd Sniper''em, nie zawsze jako main carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję grać w inne tryby niż AP. Wtedy pula bohaterów drastycznie się zmniejsza i te tryby (przynajmniej w moim odczuciu) grają bardziej ogarnięte osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy tryb do SD. W AP czy LP i tak losuję, bo nie wiem co wziąć, w RD zastanawiam się do ostatniej chwili i i tak mi losuje postać, w AR z kolei zbyt często miałem dziwaczną drużynę. W SD przynajmniej można złożyć porządną ekipę, a wybór jest na tyle mały, że się nie zastanawiam zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa mecze praktycznie wygrane... "disconnect" i nie znajduje serwera by wrócić do gry. Trzeci mecz... praktycznie przegrany serwer działa do samego końca... thx Valve ! You made my day.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 19:37, Madoc napisał:

Niemożliwe, przecież to zamknięta beta.


Możliwe, jak się rozdaje klucze na prawo i lewo. Mój kolega wszedł na parę minut do gry i już miał z pięć kluczy do rozdania. Jego koledzy zagrali trochę i uzbierali ze 25 kluczy.

Niby taka zamknięta beta, ale jak sypią kluczami, to się nie dziw, że jest tak artykuł.

Swego czasu był zalew kluczy do Doty 2 na Steamgifts. To też w jakiś sposób ułatwiło dostęp do produkcji.

Ja swój egzemplarz mam z rozdawnictwa na Facebooku (choć jeszcze nie sprawdzałem pozycji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 23:01, Heartbreaker napisał:

Niby taka zamknięta beta, ale jak sypią kluczami, to się nie dziw, że jest tak artykuł.

Nie dziwię się, nie pisałem tego poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że to jest jakieś niesprawdzone info, to ja bym w to nie wierzył. 99% usa gra w LoL''a, a nie w dotę. No chyba że Rosja zalicza się do "zachodu" ;) Aczkolwiek wg. info od riotu oni mają 3 miliony graczy w jednym momencie, a w docie peak jest 300k. Czyli 10x mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 09:04, SiDi napisał:



"Analysts suggest that Valve’s Dota 2 may have overtaken League of Legends to become the most-played PC game in the west."

"Other outlets and communities, including PCGamer and NeoGAF, have expressed skepticism about DFC Intelligence's data on this matter. With Xfire - mentioned in DFC's report - as a data source, one can see that League of Legends sits at number one with 83,009 users as of this writing, while Valve's Dota 2 is at number six with 6,685 users. Valve's live statistics on the Dota 2 Community Hub show 251,982 concurrent players in-game on Steam, while Riot stated in March that League of Legends has over 5 million peak concurrent players worldwide."

"Riot Games has challenged DFC Intelligence's report and approached GamesIndustry International with its own statistics on the matter. According to a Riot Games spokesperson, League of Legends sees "over 500,000 peak concurrent players every day on just the EU West shard," which doesn't even touch on players in the United States. This is contrasted with the 325,879 players that Valve's Steamgraph shows as the all-time high for Dota 2 Beta."

Nigga pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować