Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2013 o 13:07, DarkWolf_PL napisał:

> W sumie jak działają skiny na postacie autorstwa graczy? Czy inni gracze je widzą,
czy
> tylko ja je widzę jak gram?
Jeśli mówisz o modach polegających na podmiance tekstur to nic z tego, jedynie skiny
stworzone przez graczy i dodane przez valve do gry są widoczne dla innych graczy.

Właśnie o tym mówię. Bo są oficjalne przedmioty i skiny do gry (płatne albo w formie łupu) i te stworzony przez fanów. No cóż, szkoda, ale, że tak jest to podejrzewałem. :) Darmowy skin nie może być na równi z tym płatnym hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 23:00, LubieWafle napisał:

Właśnie o tym mówię. Bo są oficjalne przedmioty i skiny do gry (płatne albo w formie
łupu) i te stworzony przez fanów.

Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałem, ale na wszelki wypadek rozwieję wątpliwości- te oficjalne, płatne przedmioty, są w większości tworzone przez fanów i po zaakceptowaniu przez Valve i graczy wrzucane są do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 23:33, Madoc napisał:

> Właśnie o tym mówię. Bo są oficjalne przedmioty i skiny do gry (płatne albo w formie

> łupu) i te stworzony przez fanów.
Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałem, ale na wszelki wypadek rozwieję wątpliwości- te
oficjalne, płatne przedmioty, są w większości tworzone przez fanów i po zaakceptowaniu
przez Valve i graczy wrzucane są do sklepu.

A te, które są w Warsztacie Steam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 00:49, LubieWafle napisał:

> > Właśnie o tym mówię. Bo są oficjalne przedmioty i skiny do gry (płatne albo
w formie
>
> > łupu) i te stworzony przez fanów.
> Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałem, ale na wszelki wypadek rozwieję wątpliwości-
te
> oficjalne, płatne przedmioty, są w większości tworzone przez fanów i po zaakceptowaniu

> przez Valve i graczy wrzucane są do sklepu.
A te, które są w Warsztacie Steam ?

Może ja spróbuje to wyjaśnić. Każdy bohater ma swój domyślny strój jeżeli ma puste sloty w ekwipunku, są one zrobione przez twórców. Można te domyślne stroje zastąpić częsciami ubioru które można zdobyć po grze (po zdobyciu lvlu losuje ci się przedmiot który zdobywasz), albo strojem który można kupić ze sklepu w grze. Stroje/skiny/przedmiotu które są w warsztacie steam są zrobione przez fanów i umieszczane tam, valve zazwyczaj co tydzień przy okazji aktualizacji wybiera najciekawsze (według ich) przedmioty i umieszcza je w grze, sam gracz nie może sobie wybrać stroju z warsztatu, musi czekać na zaakceptowanie go przez valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 14:58, Archi155 napisał:

Może ja spróbuje to wyjaśnić. Każdy bohater ma swój domyślny strój jeżeli ma puste sloty
w ekwipunku, są one zrobione przez twórców. Można te domyślne stroje zastąpić częsciami
ubioru które można zdobyć po grze (po zdobyciu lvlu losuje ci się przedmiot który zdobywasz),
albo strojem który można kupić ze sklepu w grze. Stroje/skiny/przedmiotu które są w warsztacie
steam są zrobione przez fanów i umieszczane tam, valve zazwyczaj co tydzień przy okazji
aktualizacji wybiera najciekawsze (według ich) przedmioty i umieszcza je w grze, sam
gracz nie może sobie wybrać stroju z warsztatu, musi czekać na zaakceptowanie go przez
valve.

Ahh ok, dzięki. Teraz już wiem co i jak. :)
Swoją drogą, dzisiaj mnie DotA wywaliła z gry i po kilku próbach połączenia się z grą przez przypadek zrezygnowałem z dalszej gry. Przykro mi, bo nie moją intencją było zostawić drużynę, a serwer nie mógł zlokalizować tej gry. :/ Mam nadzieję, że nie trafię do karnej kolejki czy coś, ale jednak nie o tym - pewien gracz połączył się z grą bardzo późno, stąd pojawiła się informacja o tym, że można bezpiecznie opuścić rozgrywkę, statystyki nie zostaną zapisane i tak dalej. Czyli co, serwer mi nie uzna "ucieczki" czy wygranej/przegranej, jeśli team wygra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 21:23, Madoc napisał:

Nie dostaniesz "ucieczki", przegrana/wygrana i tak się zapisze.

Hmm... przegrana się zapisała, mecz się nie zapisał, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 00:13, LubieWafle napisał:

Hmm... przegrana się zapisała, mecz się nie zapisał, czy to normalne?

Nie bardzo rozumiem. Nie masz go w historii meczy?

Jutro Elder Titan wchodzi do gry:
http://www.youtube.com/watch?v=xsShw4Chbg8

W odróżnieniu od pierwszej Doty, teraz będzie można kontrolować Ducha swobodnie- poprzednio kopiował on ruchy bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 15:23, Madoc napisał:

W odróżnieniu od pierwszej Doty, teraz będzie można kontrolować Ducha swobodnie- poprzednio
kopiował on ruchy bohatera.

Dało się go kontrolować po którymś patchu.

http://www.playdota.com/changelogs/6.76

Tauren Chieftain
- Ancestral spirit can now be controlled, until it starts to return to you
- Ancestral Spirit''s movement speed is now equal to Tauren Chieftain''s rather than fixed at 455
- Ancestral Spirit return abilty no longer interrupts your hero
- Ancestral Spirit now has the Echo Stomp and Spirit Return abilities it can cast directly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 15:23, Madoc napisał:

> Hmm... przegrana się zapisała, mecz się nie zapisał, czy to normalne?
Nie bardzo rozumiem. Nie masz go w historii meczy?

Nie mam. Grałem jako Tiny. Gra mnie wywaliła, a po kilku próbach połączenia się zrezygnowałem z gry. Ona i tak pewnie byłaby przegrana. Nie mam za to nawet z tego co policzyłem zaliczonej porażki. Co to może być? Błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 00:49, Mange napisał:

chciałem sobie pograć, ale przed debili i leaverów się nie da...

To zależy. Ja miałem dobrą serię wygranych z dobrym teamem, a teraz na 13 gier 9 jest przegranych. A to 3 kolesi na raz wyjdzie, a to jeden nie wie jak grać... ja nie wychodzę z gry jak nie ma powodu. Tak samo jak gra - nie jestem może idealny w DotA 2 , ale szybko zakapowałem o co tutaj chodzi. A jeśli ktoś bierze tanka i ładuje w zręczność? To brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 00:48, LubieWafle napisał:

Nie mam. Grałem jako Tiny. Gra mnie wywaliła, a po kilku próbach połączenia się zrezygnowałem
z gry. Ona i tak pewnie byłaby przegrana. Nie mam za to nawet z tego co policzyłem zaliczonej
porażki. Co to może być? Błąd?

Mnie też to spotkało i akurat jak dobijaliśmy wrogów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początki są takie właśnie. Spróbuj nie grać All Picka, tylko Single Drafty, Random Drafty, All Randomy czy Least Played, bo tam są zazwyczaj ludzie chcący wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 10:26, SiDi napisał:

Początki są takie właśnie. Spróbuj nie grać All Picka, tylko Single Drafty, Random Drafty,
All Randomy czy Least Played, bo tam są zazwyczaj ludzie chcący wygrać.

Wszędzie jest to samo, AP, SD czy RD - żadnej różnicy. Jak gram od ponad miesiąca tylko SD, RD i poziom gry jest ten sam, a czasem nawet gorszy, bo ludzie porywają się z motyką na słońce ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 12:03, SiDi napisał:

Zazwyczaj nie oznacza zawsze. Jest tam lepiej w porównaniu z AP.

Z mojego doświadczenia mogę śmiało wysunąć tezę, że jest tam tak samo, a nawet gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam złożyć sobie jakąś ekipę i grać premade''y. Po pierwsze lepiej się krzyczy na swoich, do tego wiedząc, że nie odpiszą cyrylicą, po drugie dostajecie więcej doświadczenia, więc szybciej wyjdziecie z tego niskopoziomowego piekiełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować