Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2013 o 22:50, LubieWafle napisał:

Ludzie, to ja i moi sojusznicy jesteśmy tak słabi, czy to same elity wchodzą na te mecze?!
9 mecz z kolei jestem w teamie rozjechany, tak jak cały team. Nie gramy źle. Może to
wina single draft i tego, że przeciwnicy losują postacie OP ? ...

Z zasady w docie nie ma OP postaci są jedynie słabe kontry. Może prześlij jakiś numer powtórki zobaczymy co i jak.

@SiDi

Dnia 12.05.2013 o 22:50, LubieWafle napisał:

Nie wywołuj wilka z lasu...


Oto jestem.

@LubieWafle

Za iluzje ... nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 22:56, DarkWolf_PL napisał:

Z zasady w docie nie ma OP postaci są jedynie słabe kontry. Może prześlij jakiś numer
powtórki zobaczymy co i jak.

Tutaj nie trzeba przesyłać powtórek, bo dosłownie zostaliśmy zmiażdżeni. Gank, klęska na line, potem my dajemy push i rozwalamy 2-3 wież, aby potem bronić się już tylko w bazie. I tak od około 9 meczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W docie nie ma czegoś takiego jak OP. Tutaj wg. mnie można podzielić jedynie na postacie, które w early/mid mają duży dmg (np. Skywrath, Lion, Lina i reszta postaci, które "biją" ze spelli), druga połowa to oczywiście carry, które swoją siłę pokazuje dopiero w mid/late kiedy to źródło dmg leci z levelu i itemów, a nie z umiejętności aktywnych. Anti mage, phantom lancer/assasin i cała reszta ;). Więc często nie rozumiem first bloodów od drow ranger, anti mage''a itp. Trzeba wiedzieć tylko co na nic picknąć, aby ich nazwijmy to "okres użyteczności" przenieść jak najdalej w czasie, nie dopuszczać ich do farmy i nie dawać zabójstw. Bo koniec końców Drowk''a się spasie i macie kupę, ale tak samo jest ze wszystkimi innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 22:46, SiDi napisał:

> Wszystko bardzo mądrze brzmi, ale jak na razie opanuję podstawy potem się będę pchał

> na super itemki. Podążam za buildami zrobionymi przez graczy.

Raz grając Chaos Knightem włączyłem build jednego z graczy (ten najpopularniejszy) i
po obejrzeniu zestawu itemków, wróciłem do domyślnego dostarczonego przez Valve.


Tak, tyle że ty jako osoba doświadczona wyczujesz że coś jest nie ten teges. Jakby mi ktoś w lolu próbował wcisnąć build nie mający racji bytu, też podziękowałbym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drow i Skeleton King do OP? W ogóle bym ich do tej kategorii nie zaliczył. Do jednych z najsilniejszych postaci podałbym Lancera i Gyro aktualnie.

Korek, za iluzję dostaje się 0 złoty i Wilq, nie chodziło mi o Ciebie w tej sytuacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 23:09, ZnalazlemNemo napisał:

W docie nie ma czegoś takiego jak OP. Tutaj wg. mnie można podzielić jedynie na postacie,
które w early/mid mają duży dmg (np. Skywrath, Lion, Lina i reszta postaci, które "biją"
ze spelli), druga połowa to oczywiście carry, które swoją siłę pokazuje dopiero w mid/late
kiedy to źródło dmg leci z levelu i itemów, a nie z umiejętności aktywnych. Anti mage,
phantom lancer/assasin i cała reszta ;). Więc często nie rozumiem first bloodów od drow
ranger, anti mage''a itp. Trzeba wiedzieć tylko co na nic picknąć, aby ich nazwijmy to
"okres użyteczności" przenieść jak najdalej w czasie, nie dopuszczać ich do farmy i nie
dawać zabójstw. Bo koniec końców Drowk''a się spasie i macie kupę, ale tak samo jest
ze wszystkimi innymi.

Hmm, tylko to chyba wina teamu. Mnie tez, bo daję się zabijać, jednak grając postacią magiczną w momencie, kiedy tank ucieka, a na mnie leci stun (a tank ucieka dalej, a ma szansę wygrać) nie dziwię się, że potem jest kiepsko. Ja na top często siedzę, ale jak tak patrzę to na bot czasami double kill u postaci mojej drużyny leci na naszą niekorzyść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 22:50, LubieWafle napisał:

Może to
wina single draft i tego, że przeciwnicy losują postacie OP ? ...

Akurat single draft jest moim zdaniem najfajniejszym trybem, bo zawsze można złożyć dobrą drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, pierwsze gry za mną, dwa zwycięstwa z normalnymi ludźmi, jeden loose z botami na trudnym. Powiem wam, że ta druga była o wiele cięższa... Grałem najpierw Venomancerem, ale że potencjał jako carry ma, ale chyba go chwilowo nie potrafię wyciągnąć, wziąłem snajpera i cóż... Adc tutaj a w LoLu jednak aż tak się nie różni, 20/3/xx i wygrany mecz.

A co, noobek się chwali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 09:43, Inferno0009 napisał:

A ja właśnie odebrałem koszulkę z Axe''m ;)


Mogłbyś powiedzieć gdzie zamawainia i jak wygląda? Zaciekawiłeś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 22:46, Fimbulvinter napisał:

> A ja właśnie odebrałem koszulkę z Axe''m ;)

Mogłbyś powiedzieć gdzie zamawainia i jak wygląda? Zaciekawiłeś mnie.



Wygląda naprawdę fajnie, tylko trochę za duża na mnie.

http://www.jinx.com/home.aspx

''merickie XL jest większe od Europejskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 13:48, Pampereczek napisał:

Macie jakąś dobrą kontrę na Pudge''a? Bezsilny jestem przy tym jego haku :<

Naucz się chodzić i przewidywać haki, w zasadzie tyle co mi do głowy przychodzi. Na niektórych postaciach Force Staff jeszcze pomaga, jeśli lubisz panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 13:48, Pampereczek napisał:

Macie jakąś dobrą kontrę na Pudge''a? Bezsilny jestem przy tym jego haku :<


Jak gram na to dziadostwo to warduję boki mida o czym dość często zapominam i chowam się cały czas za creepami. Jak nie ma creepów to zostaje lekkie wycofanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 17:27, Fimbulvinter napisał:

> Macie jakąś dobrą kontrę na Pudge''a? Bezsilny jestem przy tym jego haku :<

Jak gram na to dziadostwo to warduję boki mida o czym dość często zapominam i chowam
się cały czas za creepami. Jak nie ma creepów to zostaje lekkie wycofanie się.


Wardy OP vs Pudge. Podstawa to nie dać się złapać hakiem.

A jeśli o chodzi o bohaterów spróbuj silencera. Maksujesz curse of the silent i spamujesz tym ile się da. Jak Pudg''e nie ma many na haki to gra się z nim znacznie przyjemniej. Chociaż i tak trzeba uważać, rot + autoattacki dalej potrafią bić całkiem mocno. Ale jak trzymasz dystans powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować