Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2013 o 18:40, necron1501 napisał:


> Jak wbijesz [jakiś] poziom to odblokujesz sobie rare, potem mitycal itp. Trzeba
mieć
> lv, żeby mieć dostęp do itemków. Ktoś nowy nie dropnie dragon claw hook''a dla pudga


A to akurat ciekawe. Są gdzieś dostępne te poziomy, czy to raczej obiegowa opinia? Mam
już 7 lvl!


Więc masz już chyba dostęp do wszystkiego. Koleżanka z 6 lv ma dopiero przedmioty Starożytne. Kolega na drugim niepospolite.

Poziom sprawdzasz w profilu Dota, masz tam przy lv takie kolorowe kółeczko. Ono opisuje do czego masz dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 19:03, okon napisał:


Dobra ale jak jest w końcu z tymi Immortalami. Wiem, że takiego DragonClaw Hook''a można dropnąć, a ludzie piszą, że te itemki nie mają takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 19:09, Inferno0009 napisał:

Dobra ale jak jest w końcu z tymi Immortalami. Wiem, że takiego DragonClaw Hook''a można
dropnąć, a ludzie piszą, że te itemki nie mają takiej możliwości.

Nie jest tak, że Immortal to tytuł nadawany itemkom, których już w żaden sposób nie da rady dostać? Nie da rady ich wydropić, ani kupić w sklepie. Bynajmniej z taką definicją się spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 19:14, okon napisał:

> Dobra ale jak jest w końcu z tymi Immortalami. Wiem, że takiego DragonClaw Hook''a
można
> dropnąć, a ludzie piszą, że te itemki nie mają takiej możliwości.
Nie jest tak, że Immortal to tytuł nadawany itemkom, których już w żaden sposób nie da
rady dostać? Nie da rady ich wydropić, ani kupić w sklepie. Bynajmniej z taką definicją
się spotkałem.



Na wiki można przeczytać, że dostępność DragonClaw''s Hook''a jest ograniczona. Może jest ich określona liczba, która nie ma prawa się powiększyć ?

Pamiętam, że był update z efektami i dźwiękami przy drop''nięciu mythicala, immortala i arcane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po patchu Was rozłącza ? Co chwile niektórych ludzi wywala z doty...jest automatyczne gg...dzięki temu gość mi spier.... moja rekordową serie zwycięstw (a było by 10 :( ) :/ Ja się pytam gdzie byli beta testerzy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 19:30, Kermit napisał:

Czy po patchu Was rozłącza ? Co chwile niektórych ludzi wywala z doty...jest automatyczne
gg...dzięki temu gość mi spier.... moja rekordową serie zwycięstw (a było by 10 :( )
:/ Ja się pytam gdzie byli beta testerzy ! :)


Mi działa wszystko normalnie. Dzisiaj dobiera mi nawet dobrych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem, to na początku było można wydropić ten item podczas meczu bądź z jakiejś skrzynki(jak jeszcze nie był immortalem). Wtedy była nieograniczona ilość tych itemków, każdy przy odrobinie szczęścia mógł go zdobyć.

Ale od kiedy skrzynki zniknęły i nie można go dostać w żaden sposób, przedmiot otrzymał status Immortal. Już nie powiększy się ilość tych przedmiotów, ponieważ nie ma szans na jakikolwiek drop.

Więc jest tak: Dragon Claw Hook dropił kiedy był zwykłym itemem(rare,uncommon - nie pamiętam czym był poprzednio), ale od kiedy jest immortalem - to już nie dropi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 19:30, Kermit napisał:

Czy po patchu Was rozłącza ? Co chwile niektórych ludzi wywala z doty...jest automatyczne
gg...dzięki temu gość mi spier.... moja rekordową serie zwycięstw (a było by 10 :( )
:/ Ja się pytam gdzie byli beta testerzy ! :)

Ja wczoraj miałem jakieś problemy z połączeniem, wprawdzie mnie nie wywaliło, ale co chwila jakieś porządne lagi i te steamowe disconnecty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 19:48, okon napisał:

Więc jest tak: Dragon Claw Hook dropił kiedy był zwykłym itemem(rare,uncommon - nie pamiętam
czym był poprzednio), ale od kiedy jest immortalem - to już nie dropi.



Ja go od zawsze pamiętam jako immortala. Macka dla Void''a pamiętam zmieniała status, bo koleś model z innej gry po prostu dodał na workshhop''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, z flamem przybywam!! Dostałem dziś low priority bo musiałem grę zostawić na trochę. TO JEST ISTNE PIEKŁO. Sami ruscy. I co gorsza, często umieją grać, ale teamplayu ni cholery co się kończy godzinnymi grami, któe są na końcu przegrywane. Właściwie się nie da grać przez dobę;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 00:22, Fatal-X napisał:

Spróbuj inny serwer niż europa, na USA powinno ich być mniej/wcale. Są za to meksyki
ale i tak to lepsza opcja imo.

Śmiem wątpić, wolę dostać randomowego Rosjanina niż 100% nooba z Peru lub Brazylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w tej kwestii pozostaniemy w niezgodzie. Rosjanie i Ukraińcy to generalnie gracze o zerowej kulturze osobistej. Kiedy wygrywają, nie potrafią tego robić ze stylem, są aroganccy. Kiedy przegrywają, lecą wyzwiska do kogo popadnie. To oczywiście pod warunkiem że znają odrobinę angielskiego, często tak nie jest, ale i tak zaznaczają w wyszukiwarce english.

Żeby nie było, fakt, Latynosi też bywają często beznadziejni, ale dla mnie numerem jeden są Rosjanie i Ukraińcy. Eh. Chętnie bym zbanował ich wszystkich :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 00:22, Fatal-X napisał:

Spróbuj inny serwer niż europa, na USA powinno ich być mniej/wcale. Są za to meksyki
ale i tak to lepsza opcja imo.


Tu gdzie teraz gram unikam Ameryki, bo pingi bywają wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 23:06, Doreczek napisał:

poszukuje 3 ludzi do grania zespołowego, 600 winów +, później może jakieś turnieje.


Dopiero zbliżam się mam 500, lecz jeżeli kogoś szukacie to chętnie zagram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 00:55, Inferno0009 napisał:

> poszukuje 3 ludzi do grania zespołowego, 600 winów +, później może jakieś turnieje.


Dopiero zbliżam się mam 500, lecz jeżeli kogoś szukacie to chętnie zagram ;)


podaj swój nick to popykamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować