Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2013 o 22:57, Madoc napisał:

(...)


No niby tak, ale dla mnie (gdy komunikuje się w języku angielskim) i dla innych (którzy również się komunikują) jest to równie frustrujące jak cyrylica, cyka i te inne ciekawe post-radzieckie perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale to nie zmienia faktu, że obecność jakiegokolwiek obcego języka względem rosyjskiego lub portugalskiego jest znikoma. Rosjanie są prawie w każdej grze na serwerach europejskich, Portugalczycy też, tylko przeważają bardziej w Ameryce.

Ciągle czekam na jakiś system, który będzie sortował graczy względem używanego języka, a nie deklaracji o używanym języku. Piszesz głównie po rosyjsku? Witamy w grach z Rosjanami. Piszesz po angielsku? Witamy w międzynarodowej puli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2013 o 23:35, Mercuror napisał:

Ciągle czekam na jakiś system, który będzie sortował graczy względem używanego języka,
a nie deklaracji o używanym języku. Piszesz głównie po rosyjsku? Witamy w grach z Rosjanami.
Piszesz po angielsku? Witamy w międzynarodowej puli.


Marzy Ci się test z języka angielskiego przed każdą grą multiplayer, podczas tworzenia konta? Nigdy się nie zdarzy. Sczytywanie narodowości z profilu Steam? Nas by pewnie wrzuciło w pulę wschodnioeuropejską, Rosjanie witają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś ochoty pograć wieczorami? Co prawda ostatnio wchodziłem na dotę w czerwcu, ale to kwestia 2-3 meczy dla przypomnienia. Na myśl o grze z randomami robi mi się słabo. Nick na steamie taki sam, jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 11:01, necron1501 napisał:

Marzy Ci się test z języka angielskiego przed każdą grą multiplayer, podczas tworzenia
konta? Nigdy się nie zdarzy.

Nigdy tego nie napisałem.

Dnia 05.11.2013 o 11:01, necron1501 napisał:

Sczytywanie narodowości z profilu Steam? Nas by pewnie wrzuciło
w pulę wschodnioeuropejską, Rosjanie witają.

Tego też nigdy nie napisałem. Naucz się czytać, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 19:55, Inferno0009 napisał:

Popsuło rynek dla traderów. Każdy mógł farmić jak dużo chciał i przy każdej grze dropiło
się itemek.Teraz nikt nie chce nawet itemków z przed diretide za bardzo.

༼ つ ◕_◕ ༽つGive DIRETIDE

Dobra dobra, a powiedz mi. Teraz wszyscy chcą Diretide dla jego walorów gejmplejowych czy też liczą na farme itemsów?


edit. chętnie zagram z kimkolwiek po dłuższej przerwie. nightafler/george lucas
FIRST WIN OF THE MONTH!11111oneonoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2013 o 20:08, Mercuror napisał:

Tego też nigdy nie napisałem.


Więc jak to sobie wyobrażasz? Jak chcesz sprawdzić jakiego języka używa dana osoba? Wiadomo, każdemu się to marzy, tylko problem w tym, że my byśmy trafiali do puli Polaków, a tego raczej mało kto chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 23:10, LubieWafle napisał:

O co chodzi z tymi itemkami? Nie gram w Dotę od 3 miesięcy, zmieniło się coś w kontekście
itemków i nowych postaci (skończyłem jak dodali Abaddona) ?

Jak to o co chodzi? Dostajesz przedmioty, zakładasz przedmioty, nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 20:09, nightfaler napisał:

Dobra dobra, a powiedz mi. Teraz wszyscy chcą Diretide dla jego walorów gejmplejowych
czy też liczą na farme itemsów?


A skąd ja mam wiedzieć. W tym roku zapowiadał się zupełnie inny tryb gry. Na pewno na itemki liczyła duża większość. Sam bym pewnie trochę "pofarmił"

༼ つ ◕_◕ ༽つGive DIRETIDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 20:09, nightfaler napisał:

Dobra dobra, a powiedz mi. Teraz wszyscy chcą Diretide dla jego walorów gejmplejowych
czy też liczą na farme itemsów?

Cała masa itemków za darmo nie była zła, ale też grało się w to bardzo przyjemnie. W przeciwieństwie do tego dziwnego eventu bożonarodzeniowego, który był dosyć chaotyczny i do tej pory nie jestem pewien, o co w nim chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 22:37, necron1501 napisał:

Więc jak to sobie wyobrażasz? Jak chcesz sprawdzić jakiego języka używa dana osoba? Wiadomo,
każdemu się to marzy, tylko problem w tym, że my byśmy trafiali do puli Polaków, a tego
raczej mało kto chce.

Ale jak masz trafić do puli Polaków, jeśli piszesz po angielsku? Chyba nie problem w dzisiejszym czasie rozpoznać z jakiego języka pochodzi większość słów używanych przez danego gracza. O to właśnie chodzi, żeby analizować teksty gracza na czacie i na ich podstawie dokonać segregacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 16:31, Madoc napisał:

Cała masa itemków za darmo nie była zła, ale też grało się w to bardzo przyjemnie. W
przeciwieństwie do tego dziwnego eventu bożonarodzeniowego, który był dosyć chaotyczny
i do tej pory nie jestem pewien, o co w nim chodziło.

No to jak tak bardzo się podobało. To zapieprzać na d2ware, a nie jojceć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 17:06, Mercuror napisał:

Ale jak masz trafić do puli Polaków, jeśli piszesz po angielsku? Chyba nie problem w
dzisiejszym czasie rozpoznać z jakiego języka pochodzi większość słów używanych przez
danego gracza. O to właśnie chodzi, żeby analizować teksty gracza na czacie i na ich
podstawie dokonać segregacji.

Zapewno chodziło mu o to, że nikt tak naprawdę nie będzie się kwapił i sprawdzał czy umiesz faktycznie coś tam po angielsku szprechać czy też nie. ip z polski= brawo welcome fellow slavs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 17:46, nightfaler napisał:

Zapewno chodziło mu o to, że nikt tak naprawdę nie będzie się kwapił i sprawdzał czy
umiesz faktycznie coś tam po angielsku szprechać czy też nie. ip z polski= brawo welcome
fellow slavs

Przecież to byłaby głupota biorąc pod uwagę, że cała europejska młodzież zna angielski w stopniu komunikatywnym. W zasadzie nie ma nacji, której spory odsetek młodzieży nie mówiłby po angielsku. Problem jest tylko z Rosjanami, którzy angielski znają, ale z chyba wrodzonej złośliwości czy narodowej buty mówią po swojemu, jak nikt ich nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 17:06, Mercuror napisał:

Ale jak masz trafić do puli Polaków, jeśli piszesz po angielsku? Chyba nie problem w
dzisiejszym czasie rozpoznać z jakiego języka pochodzi większość słów używanych przez
danego gracza. O to właśnie chodzi, żeby analizować teksty gracza na czacie i na ich
podstawie dokonać segregacji.

Bo programistą będzie się chciało tworzyć taki skomplikowany i niepotrzebny system by kilku płaczków mogło grać random''y wolne od ruskich, polskich czy jakichkolwiek gimbusów którzy piszą swoim języku mimo że nikt ich nie rozumie. W docie wystarczy tylko trochę znać angielski by móc się w miarę sprawnie komunikować w teamie.

@nightfaler
O co wszystkim chodzi z tą suką(сука) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 18:26, ZubenPL napisał:

skomplikowany

Proszę cię, nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. Nie jest to w żaden sposób trudne, dla osoby, która pracuje jako programista w światowej sławie firmie. Wątpię też, żeby mieli tak napięte terminy, że nawet takiego drobiazgu zrobić nie mogą.

Dnia 06.11.2013 o 18:26, ZubenPL napisał:

niepotrzebny

Grasz w ogóle w Dotę?

Dnia 06.11.2013 o 18:26, ZubenPL napisał:

O co wszystkim chodzi z tą suką(сука) ?

Nie grasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 19:18, Mercuror napisał:

Grasz w ogóle w Dotę?

Jak ci się nie podobają gry z ruskimi to zawsze możesz grać z teamem dobranym na jakimś kanale czatowym czy forum lub po prostu że swoimi znajomymi.

Dnia 06.11.2013 o 19:18, Mercuror napisał:

Nie grasz ;)

Gram i nie widziałem by ruskie ciągle spamowały tym сука choć w sumie jak widzę cyrylice to w ogóle nie zwracam żadnej uwagi na to co piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować