Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2013 o 14:45, nightfaler napisał:

> Invoker w rękach niedoświadczonego gracza.
FTFY

Nie zgadam się. Pamiętam, że jak zaczynałem 2 lata temu grać w Dotę, to właśnie Invokerem pykałem i nie było wcale tak źle. Wysoki dmg albo regen i garść dobrych czarów, które są użyteczne nie tylko jeśli zostaną idealnie wykonane jeden po drugim. Natomiast Meepo to Meepo, chwila nieuwagi i giniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 14:45, nightfaler napisał:

> Invoker w rękach niedoświadczonego gracza.

Nie zgodzę się. Invoker w rękach niedoświadczonego gracza nie wykorzysta swojego ogromnego potencjału, ale po ogarnięciu dwóch, trzech czarów da się nim grać całkiem efektywnie (choćby popularna kombinacja tornada i EMP działa całkiem potężnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wyjadaczy - czy rok temu Shadow Essence też tak często wypadały? :P Bo nie wiem czy robić sobie Greevila czy zostawić z nadzieją na wzrost ceny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że Volvo dodało nowe Spirity to prawdopodobnie będą one wybierane podczas kolejnych pojedynków przez najbliższe kilka-kilkanaście dni, zrobiłem na ten temat jednego mema.

20131118013150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2013 o 10:35, barsum napisał:

Pytanie do wyjadaczy - czy rok temu Shadow Essence też tak często wypadały? :P Bo nie
wiem czy robić sobie Greevila czy zostawić z nadzieją na wzrost ceny. :D

Nie, poprzednio te esencje były super rzadkie, teraz wypadają jak szalone i nie ma co się łudzić że cena 25 euro za sztukę wróci, możesz liczyć na max 2 euro wzrostu ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 17:49, MisticGohan_MODED napisał:

Co daje Cleave w walce z Roshem ?


Cleave omija armor. Nie bijesz rosha tylko któregoś z graczy, a tego pierwszego rani cleave, który nie liczy jego armoru, a celu nr jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 18:00, Inferno0009 napisał:

> Co daje Cleave w walce z Roshem ?

Cleave omija armor. Nie bijesz rosha tylko któregoś z graczy, a tego pierwszego rani
cleave, który nie liczy jego armoru, a celu nr jeden

I wszystko jasne. Thx :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R.I.P. Windrunner [*]

Nie wiem czy to ja, ale nowy Venomancer i Axe wyglądają paskudnie. Jedyna zmiana jaka mi się podoba to Dazzle, choć też będzie brakować mi jego irokeza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Venomancer już nie wygląda jak banan, to chyba trochę lepiej. Mnie najbardziej nowy mount Luna się nie podoba, niby jakaś pantera czy cokolwiek to miało być, a tu jakiś dziwaczny lew. Blizzard się rzuca o prawa autorskie chyba dlatego takie dziwne zmiany. Dziwi mnie tylko, że zmienili na Windranger, a nie na Lyralei. Głos Necrolyte''a też tragiczny jest. Ciekawe kiedy Leorykowi coś zmienią, bo przecież imię się zgadza i postać szkieleta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragizm/(albo jakieś dziwne siły walczące z brutalnością w grach...) dopadły Pudga....
Nowy tasak to nie tasak...(Pudge the Butcher my ass...) Fartuszek kryjący brzuszek też marny... A nowy hak to chyba wieszak na ubrania..

o i jeszcze rękawice doszły hmmm(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 15:54, Hummer napisał:

Głos Necrolyte''a też tragiczny jest.


Omg, nie wiedziałem, że Necrolyte ma nowy głos... Po co to zmieniać? Stary głos był świetny, doskonale pasował do postaci :/ Ech, troszkę za dużo tych zmian jak dla mnie. Wolałem chyba wcześniejsze modele i nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 15:54, Hummer napisał:

Dziwi mnie
tylko, że zmienili na Windranger, a nie na Lyralei.

Ale ona zawsze miała Lyralei na imię, jest to zapisane w jej opisie fabularnym.

Dnia 22.11.2013 o 15:54, Hummer napisał:

Głos Necrolyte''a też tragiczny jest.

Jeśli to jest ten, co jest na dota2wiki, to nie widzę w sumie różnicy.

Dnia 22.11.2013 o 15:54, Hummer napisał:

Ciekawe kiedy Leorykowi coś zmienią, bo przecież imię się zgadza i postać szkieleta...

Tylko, że to nie Leoric, ale Ostarion.

Nie podoba mi się zmiana kota Luny, lew wprawdzie wygląda ładnie, ale to przecież Nova, czyli kotka.

Szkoda, że Gyro nie ma tego modelu, który był pokazany na jednym ze starych szkiców koncepcyjnych. Nie rozumiem, dlaczego go nie wykorzystali: http://dota2.gamepedia.com/File:Gyrocopter_Concept.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 16:53, Madoc napisał:

Ale ona zawsze miała Lyralei na imię, jest to zapisane w jej opisie fabularnym.

Chodziło mi o nazwę postaci jako wyświetlaną, myślałem że to raczej oczywiste, bo przecież skąd znałbym jej imię?

Dnia 22.11.2013 o 16:53, Madoc napisał:

Jeśli to jest ten, co jest na dota2wiki, to nie widzę w sumie różnicy.

http://www.youtube.com/watch?v=fzipr_E1Lik Stary głos

Dnia 22.11.2013 o 16:53, Madoc napisał:

Tylko, że to nie Leoric, ale Ostarion.

Tytuł się zgadza, wygląd się zgadza, zawsze jest się do czego doczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś niespecjalnie rozumiałem dlaczego niektórzy gracze DOTA1 upierają się by np shadow blade nazywać Lothars, tak teraz...chyba sam się jednym z nich stałem :d. Nie przyjmuje do wiadomości zmiany Windrunner na Windranger. Windranger brzmi gorzej, jedyny plus to że skrót WR nadal będzie rozpoznawalny przez wszystkich.

Kot dla Luny niespecjalnie mi się podoba, za to nowy Venomancer jest moim zdaniem świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować