Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Łee co do blnika to będzie mi brakowało "goń go, nie ma już many na blink !" :)

Terrorblade odpowiada jakiejś postaci z Doty 1 ? Jakieś dziwne ma te skille...

Broodmother nerf straszny...znów nie będzie pickowana. Swoją drogą co to za pomysł, że na duscie nie można uciec...to wystarczy sentry ward i już nie ma "gdzie iść"... bez sensu.

CM nerf, ciekawe czy dalej będzie tak chętnie pickowana na turniejach.

Void too OP.

Treant niezły buff. I tak jest/był mocny bez tego.

Veno nerf, Visage nerf :D

Po Necronomicon pojechali po całości.

Shadow Amulet będzie new meta na YT niedługo.

Podsumowując patch jak patch.. będzie jak z każdym, czyli po 2-3 tygodniach każdy zapomni jak coś "działało" wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek zaczyna grać w Dotę, ogarnia postać na tyle, że po meczu ma staty do zera ( x/0/y ) i musi akurat polecieć nerf na całego... Mój biedny Earth Spirit ;_; Trzeba będzie się uczyć postaci od nowa, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 23:55, Wielki_Bubba napisał:

Nie ma to jak granie najbardziej OP postacią od kilkunastu patchy.

To by tłumaczyło skąd te trolle, co tylko biegają w kółko przez cały mecz albo idą na rekord w zgonach od wieży jako Earth Spirit. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym earth to prawda. Bez znajomości skill i z zupełnie random itemami ( co mi pasowało, bez jakiegoś zastanowienia) grałem nim na midzie i praktycznie bez żadnego problemu wygrywałem. Strasznie przegięta postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, Valve chyba zapomniało, że Terrorblade miał być bratem Anti-Mage''a, bo nie ma żadnych odzywek do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 23:52, Madoc napisał:

Dziwne, Valve chyba zapomniało, że Terrorblade miał być bratem Anti-Mage''a, bo nie ma
żadnych odzywek do niego.


Pewnie zrezygnowali z tego pomysłu, co mnie dość smuci. Nie wiem dlaczego, ale Terrorblade jakoś mnie nie zachwycił. Z początku: wow, jaki badass, a teraz tak sobie myślę i... cóż, kolejny badass demon z czeluści piekła czy czegoś tam. Wersja "brat AM" chyba bardziej trafia do mojej wyobraźni. No cóż, może Valve wyda kolejną postać (?), która zasłuży na to szlachetne miano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 00:01, skyline20 napisał:

Wersja "brat AM" chyba bardziej
trafia do mojej wyobraźni. No cóż, może Valve wyda kolejną postać (?), która zasłuży
na to szlachetne miano.


Inna postać jako brat Maginy? Nie sądzę. W docie póki co to tylko Terrorblade jest spokrewniony z Maginą. Chyba że Icefrog doda kolejną postać, która będzie powiązana więzami rodzinnymi z AM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 00:01, skyline20 napisał:

Wersja "brat AM" chyba bardziej
trafia do mojej wyobraźni. No cóż, może Valve wyda kolejną postać (?), która zasłuży
na to szlachetne miano.

Tyko że AM od dawna już ma przygotowane odzywki do Terrorblade''a wyraźnie sugerujące, że są oni braćmi, więc inna postać nie wchodzi tu w grę.

Dziwi mnie też to, że mimo mnogości wypowiedzi Terrorblade''a nie ma on żadnej do Anti-Mage''a, więc może coś przygotowują, chociaż jego biografia też nic nie mówi o ich pokrewieństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 11:30, Madoc napisał:

Dziwi mnie też to, że mimo mnogości wypowiedzi Terrorblade''a nie ma on żadnej do Anti-Mage''a,
więc może coś przygotowują, chociaż jego biografia też nic nie mówi o ich pokrewieństwie.


Może Terrorblade zamienił się w demona i nie pamięta o tym, że AM jest jego bratem? :P Cóż, Volvo pewnie po prostu zrezygnowało z tego pomysłu. Chyba, że zaktualizują lore/odzywki TB podczas prawdziwej aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super, świetnie, ale skąd mając 15 poziom od przedprzedwczoraj po graniu rok w lola (tak, zamordujcie mnie i zgwałćcie) miałem to wiedzieć? Ot, grało się fajnie i przyjemnie, design postaci bardzo mi się podoba toteż zostałem przy niej. I dalej przy niej będę, nauczywszy się uprzednio jej nowego kita, jakichś fajnych kombosów i oszczędzania kamyczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 23:18, Kermit napisał:

Broodmother nerf straszny...znów nie będzie pickowana. Swoją drogą co to za pomysł, że
na duscie nie można uciec...to wystarczy sentry ward i już nie ma "gdzie iść"... bez
sensu.

Miałem ostatnio grę vs brood i mimo że gracz był kiepski i daliśmy radę zabić go w lane dwukrotnie(duo lane ogre magi+gyro) to uciekanie w drzewa jest takie kurna idiotyczne...gość był upierdliwy przez całą grę i straciliśmy na niego mnóstwo czasu. Po pewnym czasie uciekł z lane i zaczął zabijać creepy za naszą wieżą, a jak się zbliżaliśmy to oczywiście ucieczka w drzewa. I co zrobisz?! Nie masz czym ich ściąć jeśli nie masz beastmastera/timbersaw, a nie mieliśmy ich bo to był draft. Brood jest teraz po prostu zbyt upierdliwa, dust da teraz szansę ją normalnie zabić bez potrzeby specjalnych picków tylko pod nią, a bohater moim zdaniem nadal pozostanie grywalny.

Dnia 27.01.2014 o 23:18, Kermit napisał:

CM nerf, ciekawe czy dalej będzie tak chętnie pickowana na turniejach.

Nadal jest świetna, myślę że na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 18:42, Wielki_Bubba napisał:

Jako że wchodzi patch 6.80 to tradycyjnie powinna wejść nowa postać, czyli Wu Kong, którego
twarz można zobaczyć na środku arta feniksa od valve.

Dlaczego tradycyjnie? I gdzie tam jest twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować