Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

W New Bloom te bestie się w nieskończoność odradzają? I 2500 golda chyba nie warto wydawać na to, 1000 golda za wstęp da nam złoto na full itemy i duży zapas zostaje jeszcze. Kto byłby najlepszy do tego trybu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 10:48, Ecko09 napisał:

W New Bloom te bestie się w nieskończoność odradzają? I 2500 golda chyba nie warto wydawać
na to, 1000 golda za wstęp da nam złoto na full itemy i duży zapas zostaje jeszcze. Kto
byłby najlepszy do tego trybu?

Pamiętaj że ilość zdobywanych tokenów jest zależna od typu wejściówki, za 100 golda dostajesz jedynie 40%. Najlepszym pickiem jest warlock, później troll warlord, luna, templar assasin, drow ranger, necro, life stealer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 11:43, DarkWolf_PL napisał:

>. Najlepszym pickiem jest warlock, później troll warlord, luna, templar
assasin, drow ranger, necro, life stealer.



Miraną grałem i też było dobrze, odskok jak się na mnie rzuci i nawalać można dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 13:22, Ecko09 napisał:

Miraną grałem i też było dobrze, odskok jak się na mnie rzuci i nawalać można dalej :D


Odskok to marnowanie punktów. Wystarczy kupić (niedostępne w innych trybach) Force Boots, co zresztą zaleca się wszystkim postaciom.

W zasadzie każdym można grać i też jakoś jest. Chodzi o jak najwyższy wynik osiągany przez połączenie umiejętności danych herosów (i przedmiotów). Mając 16 punktów umiejętności do rozdzielenia rozdajesz je tak, by używać tylko tych najpotrzebniejszych, resztę pakujesz we wzmocnienie statystyk.
- Warlock to przeważnie podstawa, jego Q pozwala zadawać obrażenie wszystkim częściom Bestii gdy atakuje się tylko jedną. W do leczenie, ulti (golemy) do wskrzeszania i zadawania obrażeń.
- Troll Warlord przydaje się dzięki swojemu ogromnego dpsowi wynikającemu z ulti i jego pasywy.
- Luna to przede wszystkim jej Moon Glaives (dmg od pasywy ma znaczenie symboliczne), a więc znowu atakowanie wszystkich części bestii. Q i ulti nie warto zawracać sobie głowy.
- Templar Assassin, j.w. przy odpowiednim ustawieniu atakujesz jednocześnie ogon, korpus i róg. Do tego Meld dla zmiękczenia bestii (świetny w połączeniu z Desolator II). Q do zwiększenia obrażeń i ochrony przed obrażeniami.
- Drow Ranger - ogromny dps.
- Naix - Open Wounds rzucane na Bestię pozwala leczyć się tym, którzy ją atakują. Przy dobrej regeneracji many powinno być rzucane cały czas z przerwami na czas, gdy Bestia channeluje swoje ataki obszarowe.
- Necro - Q leczy drużynę, aura zadaje ciągłe obrażenia, E jest bezużyteczne. Kosa potrafi zadać ogromne obrażenia gdy rzuci się ją na ogon lub róg mające bardzo mało hp.

itd.
Te postacie widuję najczęściej, grając samemu i oglądając innych. Do tego ogarnięci gracze, odpowiednie przedmioty i można szaleć. Ma to swoje potwierdzenie w wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to Luny nie polecam, krótki zasięg sprawia że często obrywamy od bestii, a jej odbijające się ataki nie czynią tak wiele dmg. Róg i ogon są bardzo wytrzymałe, uderzać w cielsko dla jak największego score.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 14:06, necron1501 napisał:

Mam pytanie do craftingu. Jak można zdobyć gemy dodające efekt/bądź kolorujące kuriera?


Kiedyś drop''iły farby zmieniające kolor. Były mityczne lub legendarne. Może teraz za miast nich drop''ią gemy. Efekt można wyciągnąć z unusuala, specjalnym młotkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 14:06, necron1501 napisał:

Mam pytanie do craftingu. Jak można zdobyć gemy dodające efekt/bądź kolorujące kuriera?


Nie dropią przypadkiem skrzyneczki z gemami? Wydaje mi się, że widziałem jakiś item, z którego może wypaść gem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 16:01, MisticGohan_MODED napisał:

Są jakieś gem chesty, któe wypadają co jakiś czas.

Był Treasure of Vermilion Renewal, ale obecnie chyba nie ma żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 17:23, DarkWolf_PL napisał:

> Są jakieś gem chesty, któe wypadają co jakiś czas.
Był Treasure of Vermilion Renewal, ale obecnie chyba nie ma żadnego.

To nie tak. Treasure of Vermilion Renewal wypada tak jak kazda nowo wprowadzona skrzynka do gry, w tym przypadku od New Bloom Eventa, ale Gem i Scroll chesty wciąż wypadają... bodajże od Wraith Night Event.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 17:42, MisticGohan_MODED napisał:

To nie tak. Treasure of Vermilion Renewal wypada tak jak kazda nowo wprowadzona skrzynka
do gry, w tym przypadku od New Bloom Eventa, ale Gem i Scroll chesty wciąż wypadają...
bodajże od Wraith Night Event.

A jednak, mój bład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 17:53, DarkWolf_PL napisał:

Spojrzałem właśnie na image tej skrzyneczki, dziwnym trafem jest to wcześniej podany
Treasure of Vermilion Renewal z opisem.

Przynajmniej w tabeli poniżej są poprawnie pokazane nazwy i wygląd ^_^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2014 o 14:15, Inferno0009 napisał:

Kiedyś drop''iły farby zmieniające kolor. Były mityczne lub legendarne. Może teraz za
miast nich drop''ią gemy. Efekt można wyciągnąć z unusuala, specjalnym młotkiem.


Ah, czyli dropią :D Zastanawiałem się po prostu, czy można je zdobyć w inny sposób niż przez wydanie kasy.

Dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować