Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2014 o 23:46, Inferno0009 napisał:

Z tego co mi się wydaje filmiki w DC składa Nail, ten koleś co gra Pudge''em. Ta dwójka
nawet nie sprawdza na bieżąco bo im się po prostu nie chce.

Ale jakieś pojęcie o grze powinny mieć ;p

A ich założenie, że zrobił to "celowo" jest bekowe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2014 o 12:51, Smooqu napisał:

Zmiany spoko, ale ja bym bardzo chciał, żeby w Docie był darmowy kurier od początku gry
(najlepiej latający) i coś w rodzaju wardów z lola, które są dostępne dla każdej postaci.



Przecież w sklepie są wardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2014 o 13:27, Inferno0009 napisał:

Przecież w sklepie są wardy


Długo w lola nie grałem, ale widziałem że jestem tam miejsce w plecaku nr 7, które jest specjalnie na wardy i każda postać chyba darmowo takie wardy dostaje (mogę się mylić, zagrałem może z 10-15 gier).

Według mnie to fajnie się sprawdzało, bo na pubach cięzko się trafić na dobry support. Ile razy na mid szedłem a nie miałem kurczaka ani warda żadnego na runce. Jezeli przeciwnik na taki support trafi to ma praktycznie wygrany lane.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2014 o 12:51, Smooqu napisał:

Zmiany spoko, ale ja bym bardzo chciał, żeby w Docie był darmowy kurier od początku gry
(najlepiej latający) i coś w rodzaju wardów z lola, które są dostępne dla każdej postaci.

W Honie masz darmowego kuriera od początku(ziemnego) i wardy kupowane w zestawie po 2 (żółte - nie pamiętam jak jest w docie). Ogólnie mechanika gry jest zbliżona do tej z doty. A jak nie chcesz zmieniać gry na lepszą - to zostaje Ci jedynie czekać i liczyć, że może takiej zmiany się kiedyś doczekasz(wątpliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2014 o 13:41, Smooqu napisał:

Według mnie to fajnie się sprawdzało, bo na pubach cięzko się trafić na dobry support.
Ile razy na mid szedłem a nie miałem kurczaka ani warda żadnego na runce. Jezeli przeciwnik
na taki support trafi to ma praktycznie wygrany lane.w

Moim zdaniem to nie ma sensu. Ta gra promuje grę drużynową, dlatego dobrze jest grać ze znajomymi. Wyrzucanie elementów, które wymagają większego zgrania od drużyny (tak jak kupowanie kuriera czy wardów) nie jest zmianą na lepsze, jest zbędnym spłycaniem rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny update!
Nie mogę się doczekać aby pograć carry Windrunner z Aghs i daedalusem :P. Aghs dla lich''a był już bardzo popularny w pubach(mimo że zwykle lepiej kupić scyth of vyse po mekasm), teraz pewnie będzie jeszcze popularniejszy. Abbadon z aghs będzie fajnym rozwiązaniem na drużyny z dużym teamfightem. Kotl i shadow demon też dostali fajny aghs upgrade.

Pojawią się przedmioty dla Timbersaw, yay. I dziewięciu innych postaci.

Zasłużone nerfy dla Terrorblade, Embera, Syrenki i Lycana.

Ult liny z aghs przechodzi przez BKB O_o. Ludzie którzy narzekali na to że Lion dostał fajny upgrade a Lina nic, dostali ciekawą opcję. Apropo BKB, ta też jest bezużyteczna na Bloodrage Bloodseekera, nic już się nie da zrobić z tym skillem, jesteś uciszony, kropka. Pamiętam jak grałem kiedyś Timberem vs niegłupim BS i ten ciągle mnie uciszał aż w końcu kupiłem BKB bo miałem dość, teraz już nic nie zrobisz. Plus animacja Bloodrage została polepszona bo była strasznie długa. Bloodseeker w końcu wyleci z thrash tieru? Coraz więcej buffów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2014 o 12:51, Smooqu napisał:

> http://www.dota2.com/springcleaning/

Zmiany spoko, ale ja bym bardzo chciał, żeby w Docie był darmowy kurier od początku gry
(najlepiej latający) i coś w rodzaju wardów z lola, które są dostępne dla każdej postaci.


Nie wiem kiedy grałeś w LoLa, ale z sezon 2/3 wardy były normalnie płatne, jedynie był skill co dawał wizję na jakiś czas ale został znerfiony i nikt go już nie brał. I na pewno darmowych wardów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle było podawanych tu poradników i nie mogę ich znaleźć.

Polećcie jakąś stronkę dla początkujących z poradnikami. Jaki bohater jest najlepszy dla nowicjuszy, od czego zacząć itd. Chciałbym zacząć grać w tą produkcję ale w ogóle nie znam się na postaciach.

Strona z poradnikami powinna być przypięta do tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:51, Andrzej15 napisał:

Polećcie jakąś stronkę dla początkujących z poradnikami. Jaki bohater jest najlepszy
dla nowicjuszy, od czego zacząć itd. Chciałbym zacząć grać w tą produkcję ale w ogóle
nie znam się na postaciach.

Gra zawiera całkiem ogarnięty tutorial, który pokazuje podstawy, a potem daje ci szansę pograć z innymi początkującymi, bohaterami sugerowanymi dla nowych graczy. W połączeniu z wbudowanymi buildami dla postaci, da się nauczyć grać bez zewnętrznych poradników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 12:38, Wielki_Bubba napisał:

Sam wybierasz, po prawej od regionu.

thrash ze mnie ;x btw jak te gry są zliczane? Niby battle pointsy wpadają, win się wlicza w life statsy, ale np do mmr''a się wliczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 13:49, skyline20 napisał:

http://www.dota2.com/international/compendium/2

All Random Deathmatch i 1vs1 mid only? Nie powiem, dość ciekawe "unlocki". Aż chyba sam
się zaopatrzę w Compendium :D


Base Customization wow
Cholery jedne dały wysoki pułap, 4 milionów brakuję, a to jakieś 1,6 kk dodatkowych kompediów. Jakię są obecne statystyki odnośnie choćby unikalnych kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować