Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Ej, kiedy oni zapowiadali, że po The International pojawią się Techies? Tak wbiłem teraz na Strech Goals i widzę, że został odblokowany ukryty "Techies Unusual Taunt", a w opisie, że wejdą oni właśnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 15:18, Gvyn napisał:

Ej, kiedy oni zapowiadali, że po The International pojawią się Techies? Tak wbiłem teraz
na Strech Goals i widzę, że został odblokowany ukryty "Techies Unusual Taunt", a w opisie,
że wejdą oni właśnie wtedy.

Przypuszczam że po tym jak został przekroczony próg 6 milionów dolarów i kasa zaczęła wolniej wpływać na konto po ukazaniu nowych progów, wymyślili ukryty/e niespodzianki żeby zachęcić ludzi do kupowania punktów, a że padło na Techiesa... Dużo ludzi na niego czeka. Znając to jak Volvo wprowadza nowe postacie Techies będzie we wrześniu albo i październiku w grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2014 o 16:02, Archi155 napisał:

Znając to jak Volvo wprowadza nowe postacie Techies będzie we wrześniu albo i
październiku w grze ;)



Chyba nie tego roku :D Nie powiedzieli po którym TI dadzą Techies :> Mnie tam brak tej postaci zupełnie nie przeszkadza, dużo bardziej interesują mnie Pit Lord oraz Winter Wyvern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już immortale.

Pierwsza (i jedyna na razie) skrzynka i poleciał dragon form :D
Do tego ogon dla Pucka (chociaż wolałbym item dla storma albo liona).

Ogólnie przedmioty ujdą - tyłka nie urywają, ale złe też nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 14:34, Korek92 napisał:

Pierwsza (i jedyna na razie) skrzynka i poleciał dragon form :D



Farciarz. Ja zdobyłem maskę dla Axa, akurat to chciałem. Teraz jak będę zdobywał następne skrzynki to tylko liczę na rzadki drop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem zeus który wygląda jakby miał model robiony z 5 lat temu, odpadł w przedbiegach w wyborach na remodel postaci, a taki Lifestealer który wygląda świetnie i zaczynają się dla niego powoli pojawiać sety został jednym z pretendentów?? :dd
I oby nie wybrano io jako postać z nową arcaną bo to będzie strata czasu dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 22:02, Fatal-X napisał:

Jakim cudem zeus który wygląda jakby miał model robiony z 5 lat temu, odpadł w przedbiegach
w wyborach na remodel postaci (...)

Mnie bardziej dziwi IO, który przecież modelu jako-tako w ogóle nie posiada. Cały jest jednym wielkim ''particlem'' i właściwie nie wiem co się ludziom w nim nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam model Zeusa się podoba, tekstury niech mu tylko trochę poprawią, dorzucą kilka kosmetycznych zabawek i po kłopocie.
Wedle mnie znaczniej gorzej wygląda Slardar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 23:03, wraaagh napisał:

Mnie bardziej dziwi IO


Przecież ludzie głosują na Wispa dla żartu. Inna sprawa, że z tego samego powodu, to główny kandydat do zwycięstwa we wszystkich trzech głosowaniach :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 22:54, nightfaler napisał:

Od czego do cholery zależy to, że niektóre osoby mają możliwość odpauzowywania tej zasranej
gry cały czas....?


Tylko Gaben wie. Jak ja użyję pausy, a potem ktoś wznowi grę to już nie mogę zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 22:54, nightfaler napisał:

Od czego do cholery zależy to, że niektóre osoby mają możliwość odpauzowywania tej zasranej
gry cały czas....?

Każda osoba może pauzować raz na jakiś czas (nie wiem co ile się ten czas odnawia). Jeżeli ty lub ktoś z twojego zespołu dał pauze to gracze w twojej drużyny będą mogli odpauzować od razu, przeciwnicy po kilku sekundach. Jeżeli wywaliło z gry osobę z twojej drużyny i ktoś dał pauze to gracze z twojej drużyny mogą od razu odpauzować grę, a przeciwnicy po jakimś czasie (chyba ok 20 sekund).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak jest, ale są od tego odstępstwa...
np, mecz teraz koleś idzie w afk prosi o 4 minuty pauzy. okej
pauzujemy (każdy z nas) po kolei, a jedna osoba bez żadnego dileja odpauzowuje każdego z nas ..... bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma dc, to przeciwnik może odpauzować praktycznie od razu. Dlatego jak idziecie na afk, to lepiej zapauzujcie i wychodzcie z gry, bo wtedy przy 5 pauzach można uzyskać jakies półtorej minuty zanim przeciwnik odpauzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 milionów jest, a na gram czy innych stronach o TI4 ani słychu. Dziwne - w końcu te 10 milionów bije o głowę kwoty w innych turniejach, nie tylko e-sportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować