Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Jutro zaczynają się ciekawe mecze IT, chyba będę oglądał stream dla nieogarniających :D O ile nie ma tam lipnych casterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 22:11, Ecko09 napisał:

Jak ustawić, żeby byli komentatorzy w kliencie?


Jeżeli na początku gra cię nie pyta, to w górnym prawym rogu masz ramkę gdzie wybierasz komentatora, kamerę oraz perspektywę mgły wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy tylko ja mam niemiłosierne lagi przy oglądaniu tych meczy w grze? Praktycznie nie da sie oglądać tego, jestem zmuszony do streamów z twitcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 00:00, Ecko09 napisał:

Nie ma tych komentatorów, tylko mgłe i kamere moge zmieniać.

Jesteś pewien, że oglądasz turniej? Nie chcę być złośliwy, może coś źle kliknąłeś. Ja miałem tak jak pisał Inferno - raz się mnie gra spytała, a raz nie, ale miałem w rogu do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 00:10, Madoc napisał:

> Nie ma tych komentatorów, tylko mgłe i kamere moge zmieniać.
Jesteś pewien, że oglądasz turniej? Nie chcę być złośliwy, może coś źle kliknąłeś. Ja
miałem tak jak pisał Inferno - raz się mnie gra spytała, a raz nie, ale miałem w rogu
do wyboru.


Ta, chyba jakiś bug był, bo dopiero po kilku dobrych min. komentarz się załączył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwsze dwa mecze MVP vs VP były najciekawsze dzisiaj, większość obstawiała VP ale Koreańczycy zrobili im psikusa. CIS grał strasznie słabo, plotki o tym że prawie nie ćwiczyli przed tym TI chyba były prawdziwe. Ostatecznie wygrał Liquid, ale nie przekonali mnie do siebie wcale, nie pokazali generalnie niczego ciekawego, wygrywali raczej bo przeciwnicy robili więcej błędów a nie bo grali jakoś szczególnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co pewien czas na streamie jest info, że ileś tam widzów dostało nagrodę jakąś, to jest tylko dla tych co kompendium kupili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 22:29, Inferno0009 napisał:

> Cya streamy

Oglądając na streamach też masz szanse, jeżeli powiązałeś konto twich z kontem steam.


A to gdzieś w opcjach twitcha będzie ta opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh co te Alliance tyle przegrywa.

A tak w ogóle na te nagrody to trza cały mecz obejrzeć czy se mogę wbić kiedyś tam później. I tak wiem ,ze nic nie odstane xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegrać z IG i Newbee to nie wstyd, ale chyba większość spodziewała się że Alliance pokona Titan, trochę niespodzianka :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 00:19, Ecko09 napisał:

A tak w ogóle na te nagrody to trza cały mecz obejrzeć czy se mogę wbić kiedyś tam później.
I tak wiem ,ze nic nie odstane xD

Na pewno są losowane nagrody podczas First Blooda, a dalej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować