Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2014 o 00:19, Ecko09 napisał:

A tak w ogóle na te nagrody to trza cały mecz obejrzeć czy se mogę wbić kiedyś tam później.
I tak wiem ,ze nic nie odstane xD


Nagroda jest za bycie światkiem:
First Blood''a
Zabicia kuriera
"Monster Kill''i"
Końca gry

Zresztą GL w zdobyciu czegoś jak średnio nagrodę dostaje 50 osób na 400k oglądających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2014 o 09:59, Kermit napisał:

Nagroda jest za bycie światkiem:
First Blood''a
Zabicia kuriera
"Monster Kill''i"
Końca gry


Dobicie sojusznika, wielokrotne zabójstwo. Coś jeszcze jest lecz nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 16:30, Wielki_Bubba napisał:

A i żeby dostawać itemy, trzeba mieć pennanta danej drużyny która właśnie gra.


Jesteś tego pewien? Wiem, że zwiększa on szanse, ale nie jest chyba wymagany. Na innych turniejach otrzymałem nagrody bez proporca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na turniejach w których kupujesz sobie ticket możesz dostać itemy nawet jak nie masz proporca, ale na TI musisz mieć proporzec by mieć szansę na wygraną przedmiotów(heroic quality). Ale hej, nie jest tak źle, przynajmniej wypadają paczki z kartami bez niczego :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem, mam parę spectator gemów, te które są dla drużyn liczą gry które obejrzałem ale te dla graczy nie. Np mam gem dla C9 i gry obejrzane są liczone, ale dla Singsing''a już nie. To samo z Dendim. O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 17:47, Fatal-X napisał:

Na turniejach w których kupujesz sobie ticket możesz dostać itemy nawet jak nie masz
proporca, ale na TI musisz mieć proporzec by mieć szansę na wygraną przedmiotów


W zeszłym roku szanse na nagrody dawało chyba kompendium, teraz jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 16:40, Fatal-X napisał:

Mam taki mały problem, mam parę spectator gemów, te które są dla drużyn liczą gry które
obejrzałem ale te dla graczy nie. Np mam gem dla C9 i gry obejrzane są liczone, ale dla
Singsing''a już nie. To samo z Dendim. O co tu chodzi?


Chyba jakiś błąd. Innego wyjaśnienia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 16:20, DarkWolf_PL napisał:


Szczerze mówiąc to wolałbym żeby te techies wyglądały bardziej...zielono! I generalnie żeby przypominały więcej gobliny. Nie wiem, może to mniej oryginalne, ale jakoś tak by mi pasowało.

W każdym razie, wszyscy uczestnicy main eventu TI4 są już znani, zakwalifikowały się wszystkie chińskie drużyny poza CIS, w górnej drabince 3 z 4 drużyn są chińskie ;o. W sumie zostało nam tylko C9, Navi(zaraz na początku będą walczyć więc ktoś z nich szybko odpadnie) i EG. Chyba tylko pozostaje nam wierzyć że EG pokona te hordy ze wschodu, C9 niestety popełnia zbyt wiele błędów a Navi...cóż, bardzo wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 21:46, nightfaler napisał:

Jak mam rozpoznać na marketplace które itemy mają kinetic gema, a które nie?


Kinetic''i nie zmieniają nazwy przedmiotu, więc musisz sprawdzać na każdej ofercie pojedynczo tak mi się wydaje. Powinno wyświetlać szczegóły przedmiotu jak kamienie w nim itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego nic o TI4 nie ma na gramie w newsach? Nie lubią Doty czy jak? Przed naszymi oczami właśnie trwa największy turniej e-sportowy, który nawet telewizja sportowa postanowiła nadawać, a na stronie głównej ani słychu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie gra dla nich jest zbyt mała, nieznacząca. Za mało ludzi w nią gra, nic ciekawego w okół niej się nie dzieje. Nie czują potrzeby, aby o niej pisać, bo nikogo to nie interesuje. Tak mi odpisała któraś osoba z redakcji na temat innej gry, gdy zapytałem czemu o niej nic nie piszą. Zapewne tyczy się to również doty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 01:10, nightfaler napisał:

> który nawet telewizja sportowa

Genialne info pierwszy raz włącze dekoder

Jedynie ESPN, więc powodzenia w Polsce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować