Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2015 o 22:00, necron1501 napisał:

W sensie w trakcie jednej sesji, czy ogólnie całego czasu spędzonego w grze?

Ogólnie czas spędzony w grze ma mieć znaczenie i ma liczyć od ostatniego dropa, im więcej grałeś tym coraz większe szanse na drop. Możliwe że długość samej gry też może mieć jakieś znaczenie, słyszałem że jacyś ruscy próbowali farmić na serwerze afrykańskim robiąc takie prawie afk 100 minutowe gry i licząc że coś im wypadnie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Volvo to fajnie ogólnie pograło pod koniec zeszłego roku z graczami... spieprzyli drop system i wyruchali wszystkich dając gówniany pseudo-event z PA zamiast Diretide... Ciekawe czy z New Bloom też zawalą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na New Bloom ma być chyba zmiana silnika gry i z tego powodu nie robiono Diretide ani Frostivus, bo nie chcieli tego odwlekać. Ogłoszono jakiś czas temu żeby twórcy przedmiotów do Doty się zgłaszali z przedmiotami na New Bloom także myślę że w końcu dostaniemy jakiś sensowny event i powinny być dropy.

Ciężko w tym momencie powiedzieć czy warte to czekanie, miałem super zabawę z Wraith Night rok temu(i mase dropów ^^). Oby walka z tą noworoczną bestią była lepsza niż ostatnio, bo ten boss fight był raczej nudny + płacenie jakiś punktów żeby tylko zagrać to też głupi pomysł był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech nie bawią się w eventy żadne tylko naprawią ten zwalony matchmaking. Od 3 dni nie mogę ani jednej gry wygrać, 8 przegranych pod rząd, -200mmr. W każdej grze jakies muted shity, randomuja dziadostwo albo biorą pudge na suppa i feedują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 20:39, Hummer napisał:

Jak niby mają to naprawić? Dobiera Cię z ludźmi o podobnym MMR i tyle, co tu jest do
naprawienia?

Naprawić np to żeby ludzie którzy mają mute grali tylko ze sobą i nie psuli innym gier, żeby ruskie grały z ruskami, wywalić opcje randomu z rankedów, żeby rankingowe gry można było grać po większej ilości rozegranych zwykłych meczy(ludzie na main koncie mają po 2k mmr, robią nowe, kalibruje ich wyżej, znów ciągle spadają i psują innym gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 18:56, Fatal-X napisał:

Ciężko w tym momencie powiedzieć czy warte to czekanie, miałem super zabawę z Wraith
Night rok temu(i mase dropów ^^).

Mnie również WN bardzo się podobał... prócz zmiany SK w WK xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 21:55, Dracule-Mihawk napisał:

Jest do tej gry coś podobnego jak lolking z guide''ami jak w lolu?

Czym jest lolking?

Jeśli po prostu chodzi ci o stronę z buildami, to ja przez jakiś czas korzystałem z dotafire, ale teraz to używam w sumie tylko tych w grze (ikona książki w lewym górnym rogu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 00:51, Madoc napisał:

> Jest do tej gry coś podobnego jak lolking z guide''ami jak w lolu?
Czym jest lolking?

Jeśli po prostu chodzi ci o stronę z buildami, to ja przez jakiś czas korzystałem z dotafire,
ale teraz to używam w sumie tylko tych w grze (ikona książki w lewym górnym rogu).

lolking to strona z buildami, można wyszukiwać uzytkowników po nicku i co maksować (w,q, czy e) ;>. Dzieki za info sprawdzę tego dotafire, bo pobrałem na steamie i chciałby spróbować czy ta gra jest taka fajna jak ludzie mówią mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 11:20, Dracule-Mihawk napisał:

lolking to strona z buildami, można wyszukiwać uzytkowników po nicku i co maksować (w,q,
czy e) ;>. Dzieki za info sprawdzę tego dotafire, bo pobrałem na steamie i chciałby
spróbować czy ta gra jest taka fajna jak ludzie mówią mi.

W grze jest oddzielna sekcja z buildami graczy dla każdej postaci, więc dotafire itp są zbędne. Odpalasz mecz wybierasz build z odpowiedniego menusa i gotowe. Z każdym poziomem postaci zostaje podświetlony skill preferowany na danym poziomie przez build, ponadto w zakładce sklepu masz już przygotowaną listę itemów do kupna na danym etapie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nagrody są za te wyzwania bohaterów (jak rozumim mam grać herosem, który ma aktualnie wyzwanie w trakcie) i triumfy (za co się zdobywa to?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 11:20, Dracule-Mihawk napisał:

lolking to strona z buildami, można wyszukiwać uzytkowników po nicku i co maksować (w,q,
czy e) ;>. Dzieki za info sprawdzę tego dotafire, bo pobrałem na steamie i chciałby
spróbować czy ta gra jest taka fajna jak ludzie mówią mi.

Tak jak pisze DarkWolf, lepiej po prostu skorzystać z wbudowanej funkcji buildów, dzięki czemu nie musisz alt+tabować. Do tego są oceniane przez społeczność i można wybrać sobie te najlepiej punktowane, przy okazji zwracając uwagę jakiego stylu grania daną postacią dotyczą.

Co do samej Doty, to jeśli grałeś w LoLa, to pierwsze mecze mogą cię nieco zniechęcić, bo gra ma zdecydowanie wyższy próg wejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 13:41, Ecko09 napisał:

Jakieś nagrody są za te wyzwania bohaterów (jak rozumim mam grać herosem, który ma aktualnie
wyzwanie w trakcie) i triumfy (za co się zdobywa to?).

Nic nie warty medalik czy małe trofeum w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować